MILA

( 0.82 )

Opinie (32)

Najgorszy market w Inowrocławiu.

Mała liczba personelu, co skutkuje wciąż nieobsadzonymi kasami. Resztka pracowników, która jeszcze się nie zwolniła ma natomiast wywalone na wszystko. Trudno się dziwić przy minimalnej krajowej i darmowych nadgodzinach. Kasjerki z uśmiechem na twarzy ruszają się jak mucha w smole. Klienci je poganiają , a one na wszystko mają czas. Ciągle brakuje im drobnych w kasie. Bzdurny system ważenia i ręcznego nabijania kodów produktów na kasie wydłuża kolejki w nieskończoność. Kody oczywiście spisywane ręcznie na karteluszkach na kolanie. Np. "cukierki czekoladowe "Ania", czerwone, kod 469189513". Ceny produktów nagminnie niezgodne z rzeczywistością. Na przykład: kupujemy coś na promocji, a liczone jest normalnie. Legendarne stoisko mięsne z nieświeżymi wędlinami, mytymi na zapleczu. Z relacji pracowników: wyłączanie lodówek na noc. Inne niespodzianki również spotykane. Na przykład przynoszę do domu słoik salsy, który okazuje się otwarty (wypukłe wieczko). Asortyment poniżej przeciętnej. Na sam koniec - drożyzna! W porównaniu z Biedronką poziom cen w Mila jest od 20 do 50% wyższy. Zwolnić tych niedobitków, zaorać i posadzić drzewa. Amen.

Kierownik

Najgorszy sklep w bodzanowie to mila, gdyż każą nieuczciwe postępować wobec klientów nabijac pod droższe (dane osobowe pracownika usunięte, opinia zmoderowana przez administratora z uwagi na treść)

Omijajcie ten sklep szerokim łukiem!

Byłem świadkiem jak w sklepie Mila w ŁOMŻY na Woj. Polskiego kierowniczka regionalna krzyczała na niewinną ekspedientkę przy klientach na dziale warzywniczym- dziewczyna aż płakała . Zatrzymałem sie i słuchałem . Kobieto to nie te czasy żeby wyżywać sie na pracownikach . Trochę szacunku , ogłady i kultury dla pracownika . Ludzie omijajcie ten sklep szerokim łukiem . (opinia zmoderowana przez administratora z uwagi na treść)

Tragedia

Ciągłe milowe kolejki, stąd prawdopodobnie nazwa sklepu, ogólny brak kultury pracowników, a wisienką na torcie jest mysie szynki na zapleczu

BARDZO KIEPSKI SKLEP

Market pozostawia wiele do życzenia. Już na wejściu witają klienta brudne, jakby nigdy nie myte drzwi przesuwane. Podłoga bardzo często wygląda podobnie. mam wrażenie, że jest myta tylko 1 raz dziennie - przed zamknięciem sklepu. Często można na niej znaleźć brudne plamy po jakiś niefortunnie rozlanych przez klientów produktach. Ceny przy kasie często nie zgadzają się z cenówkami na półkach. Produkty do wyprzedaży z krótkim terminem ważności ale wymagające przechowywania w warunkach chłodniczych (serki,mleko), stoją sobie ot tak w wózku zakupowym na terenie sklepu. Pracownicy stojący na kasie często nie mają tzw. ubrań firmowych....identyfikatorów....W sklepie panuje ogólnie spory nieład, nieporządek....

Radzę omijać ten sklep

Niestety zakupy w tym sklepie nie należą do przyjemnosci.Po wejsciu do sklepu uderza brud i bałagan w rejonie z wózkami,Pracujace Panie są w wiekszosci niesympatyczne i sprawiają wrażenie jakby pracowały za karę.Panie rozkładające towar nagminnie zastawiają przejscia i sprawiają,że do niektórych regałów trudno podejsć .Niestety nagminnie czynna jest 1 kasa ,co skutkuje długimi kolejkami. Staram się unikać tego sklepu.Poza tym uważam ,ze powinien się nim zainteresować SANEPiD/ brud i bałagan/

W dniu 29

W dniu 29.06.2018 około godziny 16 byłam na zakupach w sklepie Mila. W strefie wejścia do sklepu panował porządek. Po wejściu na teren sklepu udałam się do strefy z pieczywem. Według mnie pieczywa było mało jak na piątek i tą godzinę. Po wybraniu pieczywa udałam się na teren sklepu. Następnie udałam się zakupić warzywa. Warzywa wyglądały na świeże i było ich dużo. Półki na sklepie były dobrze zatowarowane. Po podejściu do kasy zastała mnie kolejka. Jak już doszłam do kasy zauważyłam bałagan w strefie przy kasie. Zauważyłam braki w towarze i w metkach. Pani która mnie obsługiwała wyglądała na zmęczoną ale się starała. Nie usłyszałam jednak pożegnania.

Do sklepu udałem się po zakup towarów spożywczych

Do sklepu udałem się po zakup towarów spożywczych. Cały sklep był zadbany, towary poukładane odpowiednio na półkach. Ceny znajdowały się zaraz przy towarach. Sala zakupowa była czysta, podłoga umyta. Produkty typu warzywa i owoce były świeże i znajdowały się w osobnych koszach. Bardzo miła obsługa sprawiła, że chętnie tam wrócę.

obsługa bardzo nie mila

obsługa bardzo nie mila, trzeba czekać długo w kolejce. niezwracana jest uwaga na kobiety w ciaży

Pozytywnym aspektem sklepu jest schludny

Pozytywnym aspektem sklepu jest schludny, estetyczny oraz nowoczesny wygląd, a także miła, zainteresowana konsumentem i profesjonalnie podchodząca do klienta obsługa. Nie kiedy jednak bywa, iż trzeba długo oczekiwać w kolejce do kasy lub wędlin. Pomimo tego każdy problem ze znalezieniem towaru jest rozwiązany natychmiastowo. Jeżeli nie ma czegoś w asortymencie proponowane jest klientowi zamówienie danego towaru. Osobiście uważam,że jest to świetny sklep na codzienne zakupy, natomiast nie można w nim znaleźć nietypowych produktów co jest kolejnym minusem.

Odwiedzałeś ostatnio MILA?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Krakowski Kredens

(4.75 )

TOP Market

(3.20 )

Czas na herbatę

(3.38 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING APTEK z najlepszą jakością obsługi!

W której aptece w Twojej okolicy spotkasz się z wysoką jakością obsługi? Gdzie znajdziesz duży wybór produktów oraz sympatyczny i wykwalifikowany personel?Zanim wybierzesz się po leki czy supelemty diety, sprawdź nasz ranking najlepiej ocenianych aptek na portalu jakoscobslugi.pl!Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

NAJLEPSZA DROGERIA TO....sprawdź najwyżej oceniane drogerie!

Hebe, Rossmann, a może Super-Pharm? Sprawdź, która sieć drogerii jest najlepiej oceniana przez użytkowników portalu jakoscobslugi.pl i dowiedz się, gdzie spotkasz najwyższą jakość obsługi. Zgadzasz się z tym rankingiem czy może uważasz, że niektóre firmy powinny zamienić się miejscami? Dodaj opinie i oceń drogerie, w których robisz zakupy! DODAJ OPINIĘ

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem