Nowocar

( 2.50 )

Opinie (1)

Tani, szybko, ale jednak kiepsko......

Szeroki asortyment akumulatorów, bardzo atrakcyjne ceny, szybka wysyłka, obsługa telefoniczna do przyjęcia, choć bez szału... W warunkach sprzedaży Nowocar wyraźnie zastrzega konieczność zwrotu starego akumulatora i należy go zwrócić w opakowaniu, w którym przysłali zakupiony aku. Proste i zrozumiałe, ale.... Kurier odmawia przyjęcia do przewozu akumulatora, bo sprzęt to niebezpieczny. Drugi przysłany kurier robi to samo, tzn. odmawia przyjęcia. Dzwonię do Nowocaru, pan stwierdza, że przyśle trzeciego kuriera. Nie przysyła. Po jakimś czasie dostaję wezwanie do zapłaty 30 zł kaucji za stary aku i 50 zł za stare, brudne pudło. Goście powinni się ogarnąć logistycznie i jak ich przerasta, odstąpić od takiego handlu.

Odwiedzałeś ostatnio Nowocar?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

opony.com

(4.50 )

Am Serwis

(5.00 )

moto.gratka.pl

(3.50 )

Poradnik jakości obsługi

Ranking aptek z najlepszą jakością obsługi!

Branża farmaceutyczna jest jednym z najszybciej rozwijających się sektorów. Sprawdź, które apteki zostały najlepiej ocenione na portalu Jakości Obsługi. Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

Ranking najlepiej ocenianych gabinetów stomatologicznych

Dawno nie byłeś u dentysty? Zanim wybierzez gabinet, sprawdź opinie o nim na portalu Jakości Obsługi!  

Gdzie zjeść? Najlepsze restauracje we Wrocławiu 2018

Portal Jakości Obsługi wybrał 10 najlepiej ocenianych restauracji we Wrocławiu.  W rankingu znajdują się tylko te restauracje, które zdobyły minimim 20 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem