Pizzeria Poranek

( 5.00 )

Opinie (1)

Urok PRL-u

Pierwsza polska pizzeria z 1972 roku - to w oparciu o nią wyrosły wszystkie "pizzowe" fortuny lokalnego biznesu, ale ta w Słupsku była pierwsza, importowana prosto z Mediolanu. Pizza najtańsza w mieście, duży drożdżowy placek z farszem cebulowo-pieczarkowym lub cebulowo-kiełbasianym. Must have każdej wizyty w Słupsku. Wystrój zachował się oryginalny, podobnie piec do pizzy, nie dam głowy, czy nie w rejestrze konserwatora zabytków. Wszystko wielkości londyńskiej budki telefonicznej, z miejscem na 3 stoliki, z najtańszą pizzą w mieście, czarem wspomnień szalonych lat 70 i wieczną kolejką wystającą poza drzwi. Do tego miłe panie, które od lat z tym samym uśmiechem i wielkim nożem serwują włosko-polski przysmak. Takie miejsca trzeba chronić i o nich pamiętać. Zaglądajcie tam, zanim znikną na zawsze...

Odwiedzałeś ostatnio Pizzeria Poranek?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Da Grasso

(3.78 )

Gusto Dominium

(3.32 )

Pizza Hut

(4.03 )

Poradnik jakości obsługi

Ranking aptek z najlepszą jakością obsługi!

Branża farmaceutyczna jest jednym z najszybciej rozwijających się sektorów. Sprawdź, które apteki zostały najlepiej ocenione na portalu Jakości Obsługi. Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

Ranking najlepiej ocenianych gabinetów stomatologicznych

Dawno nie byłeś u dentysty? Zanim wybierzez gabinet, sprawdź  jakie opinie ma na portalu Jakości Obsługi! Wybraliśmy dla Ciebie 5 najlepiej ocenionych gabinetów w Polsce!   

Najlepiej oceniane sklepy internetowe

Sprawdź, które sklepy interentowe otrzymały najwyższe oceny wśród użytkowników portalu Jakości Obsługi.Pod uwagę były brane tylko te portale, które zebrały min. 30 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem