Pizzeria Poranek

( 5.00 )

Opinie (1)

Urok PRL-u

Pierwsza polska pizzeria z 1972 roku - to w oparciu o nią wyrosły wszystkie "pizzowe" fortuny lokalnego biznesu, ale ta w Słupsku była pierwsza, importowana prosto z Mediolanu. Pizza najtańsza w mieście, duży drożdżowy placek z farszem cebulowo-pieczarkowym lub cebulowo-kiełbasianym. Must have każdej wizyty w Słupsku. Wystrój zachował się oryginalny, podobnie piec do pizzy, nie dam głowy, czy nie w rejestrze konserwatora zabytków. Wszystko wielkości londyńskiej budki telefonicznej, z miejscem na 3 stoliki, z najtańszą pizzą w mieście, czarem wspomnień szalonych lat 70 i wieczną kolejką wystającą poza drzwi. Do tego miłe panie, które od lat z tym samym uśmiechem i wielkim nożem serwują włosko-polski przysmak. Takie miejsca trzeba chronić i o nich pamiętać. Zaglądajcie tam, zanim znikną na zawsze...

Odwiedzałeś ostatnio Pizzeria Poranek?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Da Grasso

(4.16 )

Gusto Dominium

(3.25 )

Pizza Hut

(4.27 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem