Reserved Kids

( 4.15 )

Opinie (830)

Słabo

Obsługa niekompetentna, rozkojarzona, nie skupiają się na kliencie. Po zwróceniu uwagi opryskliwi. W sklepie ogólnopanujący bałagan, zbyt duża ilość asortymentu w stosunku do powierzchni sprzedaży. Ubrania damskie nagminnie znajdowały się w dziale męskim. Cena adekwatna do jakości produktów.

Bardzo miła obsługa

Wraz z żoną jesteśmy stałymi klientami Reserved Kids. Bardzo miła obsługa. Dziecko zawsze uśmiechnięte na widok obsługi. Bardzo polecamy

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie. Rezerwa odzieży markowej wysokiej klasy i jakości

Odwiedzałeś ostatnio Reserved Kids?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

5.10.15

(3.61 )

Bartek

(3.90 )

Coccodrillo

(4.23 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem