Restauracja Indyjska Tulsi

( 3.00 )

Opinie (1)

Dobre jedzenie, chaotyczna obsługa

Restauracje miałam okazję odwiedzić w dniu wczorajszym w południe. Planowałam skorzystać z oferty lunchowej jednak obawiałam się, że będę musiała poczekać około dwudziestu minut do godziny dwunastej aby móc złożyć zamówienie. Ku mojemu miłemu zaskoczeniu okazało się, że lunche wydawane są już od godziny jedenastej. Kiedy weszłam do lokalu zostałam miło powitana przez panią w średnim wieku, która była ubrana dosyć swobodnie, nie posiadała także żadnego informatora z informacją, że jest tutaj pracownikiem. W restauracji w tym czasie przy jednym ze stolików siedziała tylko jedna para, która po kilku minutach od mojego przyjścia otrzymała zamówione daniai po dwudziestu wyszła. Po zajęciu miejsca przy stole szybko otrzymałam kartę zwykła i lunchową, również bardzo szybko złożyłam zamówienie. Niestety oczekiwanie na danie nie wyglądało już tak sprawnie. Po ponad pół godzinie zdecydowałam się odszukać panią obsługującą mnie i zapytać co z moim daniem. Odnalazłam ją stojąca przy barze. Spytawszy się jak długo jeszcze muszę czekać na mój lunch pani sprawdzając w komputerze z zaskoczeniem stwierdziła, że nie rozumie tego systemu i coś musiała pomylić, ponieważ nie przesłała mojego zamówienia do kuchni. Nie dając mi dojść do słowa poszła do kuchni rzucając przez ramię do mnie że będzie gotowe za dwie minuty. O dziwo kiedy wróciłam do stolika jedzenie rzeczywiście otrzymałam po kilku minutach. Było smaczne, jednak nie warte tak długiego czekania (Ser paneer w pomidorowym sosie z ryżem i naan). Przy płaceniu usłyszałam od pani tylko pięć razy przepraszam, jednak nie otrzymałam nic w ramach rekompensaty. Restauracje polecam osobom z dużą ilością czasu i ze stalowymi nerwami.

Odwiedzałeś ostatnio Restauracja Indyjska Tulsi?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Bierhalle

(2.02 )

Burger King

(4.20 )

Freshpoint

(3.50 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem