Restauracja Magia

( 4.50 )

Opinie (2)

Miła i sympatyczna obsługa

Restaurację Magię odwiedzam dość regularnie, mają bardzo dobre jedzenie, a obsługa na najwyższym poziomie. Kelnerzy są tak poinformowani, że nigdy w życiu, nie byłam tak dobrze obsłużona i tak dobrze poinformowana. Dziękuję serdecznie i szczerze polecam to miejsce.

Fantastyczna obsługa. A ciasto czekoladowe...magia.

Przytulny klimatyczny lokal, w ścisłym centrum starego miasta. Na uwagę zasługuje miła obsługa. Kelner który zajmował się naszym stolikiem nie był nachalny, nie wpędzał nas w jakieś niepotrzebne koszty, wręcz przeciwnie dostałyśmy gratis od szefa kuchni po kieliszeczku pysznej nalewki. Obsługa zajęła się również mistrzowsko najmłodszą uczestniczką naszego spotkania, przynosząc jej akcesoria dla dzieci i zapraszając do kącika dla dzieci. Wśród wielu zamówionych pozycji z menu najbardziej doceniam przepyszne ciasto czekoladowe ( Brownie?). Czegoś tak doskonałego pod względem struktury, konsystencji oraz zapachu dawno nie miałam w ustach. To nad czym warto aby popracowali (a być może to była jednorazowa wpadka albo są już takowe zmiany), to temperatura serwowania grzanego wina, niestety było ledwo ciepłe, a nie tak powinno być podawane. Pozostałe dania bez zarzutu. Ceny bardzo zróżnicowane, może nie na codzienna kieszeń przeciętnie zarabiającego Polaka, ale zdecydowanie do odwiedzenia co jakiś czas. Polecam

Odwiedzałeś ostatnio Restauracja Magia?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Bierhalle

(2.02 )

Burger King

(4.20 )

Freshpoint

(3.50 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem