Robert STĘPIEŃ HURTOWNIA CZĘŚCI ELEKTRONICZNYCH

( 5.00 )

Firma Robert STĘPIEŃ HURTOWNIA CZĘŚCI ELEKTRONICZNYCH założona w 1990 roku oferuje szeroki asortyment części i podzespołów elektronicznych: m.in. diod LED, modułów LED, przekaźników, kondensatorów złączek, bezpieczników, układów scalonych itp. Klienci mogą dokonać zakupu części elektronicznych w stacjonarnym sklepie znajdującym się w Warszawie na Wolumenie (pawilon 71) lub za pośrednictwem sklepu internetowego podzespoly-elektroniczne.pl. Hurtownia od ponad 28 lat oferuje wysokiej jakości podzespoły elektroniczne w atrakcyjnych cenach! TYP DZIAŁALNOŚCI: SPRZEDAŻ HURTOWA NA FAKTURĘ

Opinie (3)

Super obsługa!

Świetne ceny i miła obsługa. Polecam hurtownię u Pana Roberta. Zamawiam już kolejny raz moduły, złączki i przekaźniki - za każdym razem jestem bardzo zadowolony z poziomu obsługi..Wysokiej klasy produkty oraz co najważniejsze oryginalne , w kwestii złączek WAGO to bardzo istotne.

Polecam

Błyskawiczne odpisują na pytania, plus dobry kontakt telefoniczny. polecam

Odwiedzałeś ostatnio Robert STĘPIEŃ HURTOWNIA CZĘŚCI ELEKTRONICZNYCH?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Eurocash

(3.88 )

Makro Cash and Carry

(3.67 )

Selgros Cash&Carry

(3.59 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem