Skoda HADM Gramatowski

( 5.00 )

Opinie (2)

Super obsługa

Obsługa w salonie Skody na naprawdę bardzo wysokim poziomie, handlowcy mają ogromną wiedzę na temat produktu, który sprzedają, doradzają od serca, a nie po to, żeby wcisnąć na siłę klientowi samochód. Poświęcają klientowi tyle czasu ile on potrzebuje, proponują szereg dodatkowych usług, jazdy testowe, umówienie na serwis itp. Wystrój salonu minimalistyczny, z klasą.

Odwiedzałeś ostatnio Skoda HADM Gramatowski?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Mitsubishi

(5.00 )

Audi

(0.50 )

BMW

(4.48 )

Poradnik jakości obsługi

Ranking aptek z najlepszą jakością obsługi!

Branża farmaceutyczna jest jednym z najszybciej rozwijających się sektorów. Sprawdź, które apteki zostały najlepiej ocenione na portalu Jakości Obsługi. Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

Ranking najlepiej ocenianych gabinetów stomatologicznych

Dawno nie byłeś u dentysty? Zanim wybierzez gabinet, sprawdź  jakie opinie ma na portalu Jakości Obsługi! Wybraliśmy dla Ciebie 5 najlepiej ocenionych gabinetów w Polsce!   

Najlepiej oceniane sklepy internetowe

Sprawdź, które sklepy interentowe otrzymały najwyższe oceny wśród użytkowników portalu Jakości Obsługi.Pod uwagę były brane tylko te portale, które zebrały min. 30 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem