Stara Pączkarnia

( 5.00 )

Opinie (2)

Pyszne pączki!

Smak, którego nie znajdziecie w żadnej piekarni. Dodatkowy plus za duży wybór smaków, które są często zmieniane. Minusem długie kolejki, ale coś za coś;)

Pyszce pączki, super obsługa!

Moje wrażenia z wizyty w tym punkcie są jak najbardziej pozytywne. Jakość obsługi jest tam na bardzo dobrym poziomie. Pracownicy są zawsze uprzejmi i chętnie doradzają to co mają najlepszego w ofercie. Wygląd punktu nie budził żadnych moich zastrzeżeń.

Odwiedzałeś ostatnio Stara Pączkarnia?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Edma

(5.00 )

Piekarnia Tyrolska

(3.02 )

Pellowski

(4.19 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem