Stara Pączkarnia

( 3.67 )

Opinie (3)

Mały wybór

W Starej Pączkarni w Lubinie jest mały wybór pączków. Ostatnio były tylko 2, gdzie w ofercie jest ok. 15. Pani sprzedająca nie zna technologii produkcji. Na pytanie, czy pączki są smażone czy pieczone, nie umiała odpowiedzieć. Zbyt długa kolejka.

Pyszne pączki!

Smak, którego nie znajdziecie w żadnej piekarni. Dodatkowy plus za duży wybór smaków, które są często zmieniane. Minusem długie kolejki, ale coś za coś;)

Pyszce pączki, super obsługa!

Moje wrażenia z wizyty w tym punkcie są jak najbardziej pozytywne. Jakość obsługi jest tam na bardzo dobrym poziomie. Pracownicy są zawsze uprzejmi i chętnie doradzają to co mają najlepszego w ofercie. Wygląd punktu nie budził żadnych moich zastrzeżeń.

Odwiedzałeś ostatnio Stara Pączkarnia?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Edma

(5.00 )

Piekarnia Tyrolska

(3.02 )

Pellowski

(4.19 )

Poradnik jakości obsługi

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepiej oceniane miejsca rozrywki

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych miejsc rozrywki na portalu Jakości Obsługi. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opinie i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te centra rozrywki, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem