Stokrotka

( 3.72 )

Opinie (1903)

mile zaskoczona

miła obsługa na kasie, pracownik sklepu wykazał się wysoką kulturą osobistą

Sklep osiedlowy z dużą liczbą produktów

Stokrotka ta ma duży wybór produktów, dobrej jakości, ponadto jest tam duży wybór mięsa, wędlin i serów, ogólnie polecam.

Polecam

W sklepie jest zawsze porządek, w owocach i warzywach jest częsta segregacja. Sklep jest dobrze zaopatrzony. kolejki są krótkie, zawsze dużo kas otwartych.

Nie można tego nazwać obsługą.

Za każdym razem, gdy robię zakupy w tym sklepie, spotykam się z bardzo niemiłą obsługą. Panie są opryskliwe, nie uśmiechają się do klienta, widoczny brak chęci do pracy. Lekceważąca postawa kasjerki, rzucanie produktami z taśmy. Panie na stoisku mięsnym powinny przejść szkolenie z kultury osobistej, gdyż takowej nie posiadają. Można usłyszeć ich zdanie na temat klientów, którzy 'chodzą po sklepie i sami nie wiedzą czego szukają'. Druga gwiazdka za duży wybór produktów.

Wolna obsługa

W dniu dzisiejszym byłam na zakupach w supermarkecie stokrotka. Chciałabym zaznaczyć, żeby pracownicy zajmowali się swoimi obowiązkami, a nie pogawędki między sobą, a czynne 2 kasy z 4...Obsługa klienta szła opornie wówczas jak mucha w smole za przeproszeniem.

obsługa się uczy

kasjerki popełniają częste błędy, nie wydadzą resztę albo źle zostanie wydana, ceny są często inny na kasie a inne na półce,

Bardzo miła obsługa !

Pracownice są bardzo miłe, chętnie pomogą , poszukają w magazynie jeśli czegoś nie ma na sklepie , doradzą w wyborze kiełbasy czy szynki. Starają się , aby klient był dobrze obsłużony. Chetnie robię tam zakupy, gdyż wszystko jest świeże i duzy wybor .Polecam ten sklep .

Przeciętna obsługa

Szybka i uprzejma obsługa, chociaż niewyróżniająca się szczególną atmosferą. Podczas ostatnich zakupów, gdy kolejka klientów zaczęła się zwiększać, zadzwoniono po otwarcie dodatkowej kasy i szybko pojawiła się dodatkowa kasjerka.

Średnia jakośc obsługi klienta

W sklepie Stokrotka spotkałam się ze słabą obsługą. Sprzedawczyni nie znała produktów znajdujących się obecnie w ofercie. W sklepie panowała bałagan, koszyki z towarami uniemożliwiały swobodne przejście między półkami. Półki nie były dotowarowane, były braki produktów, choć była wywieszona cena. Sprzedawca na stoisku mięsnym nie zaproponował nic dodatkowego do zakupu, nie nawiązywał kontaktu wzrokowego.

Super

Duży wygodny dla klienta sklep.Bardzo dobrze zaopatrzony.Towar świeży,Obsługa grzeczna.pomocna.Czysto.przyjemnie.

Nieciekawie...

Niestety jakość obsługi w tym sklepie pozostawia wiele do życzenia. Standardy delikatnie mówiąc są niskie. Poza tym po odejściu od kasy, trzeba dokładnie sprawdzać paragon, bo często są w nim błędy. Wczoraj na przykład zamiast czosnku, miałam nabity por :)))

Reklamacja usług

Bardzo długie kolejki. Kasjer z irytacja poleca reklamówkę nie patrzy na klienta. Wygląd pana pozostawił wiele do życzenia, koszulkę miał porwana i brudną, identyfikator nieczytelny, bo przypięty tak że niewidac imienia. Nie podawał mi towaru a nim rzucał. Na koniec rzucił mi paragon, a resztę bez słowa dał do ręki. Naklejki rzucił bez słowa z paragonem. Spoglądając z ukrycia kiedy w końcu zabiorę swoje zakupy.

bardzo dobra obsluga na dziale mięso,wędliny

W sklepie można zaopatrzyć się w dobrej jakości świeże wędliny, można polegać na wiedzy sprzedawcy i mieć pokrojoną wędlinę tak jak się chce, a nie jak się ukroi.

Dobry sklep

Sklep dość dobrze zaopatrzony, dużo promocji. Bardzo dobre wędliny, miła obsługa na dziale wędlin. Niestety czasami kolejki do kas na 20 min. Ogólnie polecam.

szybka i miła obsługa

Bardzo pomocna i miła obsługa. Panie i panowie wykładający towar na powierzchni sklepu, bardzo uczynni, uśmiechnięci i pozytywnie nastawieni do klientów.

Galeria godna polecenia

Zachęcam wszystkich do odwiedzenia tej galerii. Osoby z obsługi bez problemu pomagają klientom. Dodatkowe atuty promocji, oraz możliwość zbierania naklejek które można wymienić na rabty i nagrody to wspaniały pomysł .

Obsługa

Sympatyczna obsługa pomocna, na sklepie panuje ład i porządek

Jeden wielki smród

Mięso zeschniente nieapetyczne stare Po prostu szok że sanepid się tym działem nie zainteresuje Na sklepie pełno pustych kartonów Ceny nieadekwatne do rzeczywistości Parę razy sie zdarzyło że na półce występuje inna cena niż na paragonie Obsługa Miła sympatyczna grzeczna

Bardzo miła obsługa

Obsługa bardzo cierpliwa, pani przy kasie bardzo uprzejma, nie pogania ale liczy wszystko spokojnie, słuzy także radą dla osób które pierwszys raz są w sklepie i nie mogą znaleźć potzrabnych produktów.

Miła obsługa

W sklepie obsługują miłe panie, rozumiejące klienta. Szczególnie dobrze doradzaja panie na stanowisku mięsnym, szybko i konkretnie.

Odwiedzałeś ostatnio Stokrotka?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Albert

(4.75 )

Biedronka

(3.28 )

Billa

(2.50 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem