Studio urody Prestige

( 4.50 )

Opinie (1)

Kobiety kochają to miejscce

W okolicy brakowało takiego miejsca, brakowała nam salonu kosmetycznego, a dokładnie studia urody. Kiedy w mieście są ich setki, tak tutaj brak... A kobiety wszędzie chcą wyglądać i czuć się pięknie. Na szczęście założycielki kilka lat temu wpadły na idealny pomysł, okazał się strzałem w 10! Zacznę od lokalu. Urządzony jest z wyczuciem stylu i klimatem. Kolorystyka przypadła mi do gustu, łamiące się kolorystyczne barwy różu czy szarości od razu rzuciły mi się w oczy. Gustowne lampy, stoliki, wygodne sofy, czekanie na zabieg nie jest nie przyjemne. Siadam zwykle na sofie, sięgam po jedną z gazet przygotowanych dla klientek, a czas szybko mija i już mogę lecieć do swojej kosmetyczki. Obsługa to młode kobiety, bardzo dobrze! Zdobywają kolejne i kolejne certyfikaty i potrafią robić cuda. Ciężko czasem znaleźć wolne miejsce, ale nic dziwnego przy takiej popularności i jakości. Zabiegi wykonywane są profesjonalnie, precyzyjnie, dokładnie, a efekty zachwycają. Kosmetyki najwyższej jakości, manicure utrzymuje się bardzo długo. Dziewczyny pracują także w sobotę, dla zapracowanych to wybawienie. A ceny usług są bardzo atrakcyjne. Oby jak najdłużej istniało to miejsce.

Odwiedzałeś ostatnio Studio urody Prestige?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

eXtreme Nails

(5.00 )

Studio Relax

(3.50 )

Usługi kosmetyczne

(2.50 )

Poradnik jakości obsługi

Ranking najlepiej ocenianych gabinetów stomatologicznych

Dawno nie byłeś u dentysty? Zanim wybierzez gabinet, sprawdź  jakie opinie ma na portalu Jakości Obsługi! Wybraliśmy dla Ciebie 5 najlepiej ocenionych gabinetów w Polsce!   

Najlepiej oceniane sklepy internetowe

Sprawdź, które sklepy interentowe otrzymały najwyższe oceny wśród użytkowników portalu Jakości Obsługi.Pod uwagę były brane tylko te portale, które zebrały min. 30 opinii. 

Najlepiej oceniane salony fryzjerskie na portalu Jakości Obsługi

Sprawdź, które salony fryzjerskie otrzymały najwyższe oceny od użytkowników portalu Jakości Obsługi.Pod uwagę były brane tylko te salony, które posiadają min. 10 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem