Studio urody Prestige

( 4.50 )

Opinie (1)

Kobiety kochają to miejscce

W okolicy brakowało takiego miejsca, brakowała nam salonu kosmetycznego, a dokładnie studia urody. Kiedy w mieście są ich setki, tak tutaj brak... A kobiety wszędzie chcą wyglądać i czuć się pięknie. Na szczęście założycielki kilka lat temu wpadły na idealny pomysł, okazał się strzałem w 10! Zacznę od lokalu. Urządzony jest z wyczuciem stylu i klimatem. Kolorystyka przypadła mi do gustu, łamiące się kolorystyczne barwy różu czy szarości od razu rzuciły mi się w oczy. Gustowne lampy, stoliki, wygodne sofy, czekanie na zabieg nie jest nie przyjemne. Siadam zwykle na sofie, sięgam po jedną z gazet przygotowanych dla klientek, a czas szybko mija i już mogę lecieć do swojej kosmetyczki. Obsługa to młode kobiety, bardzo dobrze! Zdobywają kolejne i kolejne certyfikaty i potrafią robić cuda. Ciężko czasem znaleźć wolne miejsce, ale nic dziwnego przy takiej popularności i jakości. Zabiegi wykonywane są profesjonalnie, precyzyjnie, dokładnie, a efekty zachwycają. Kosmetyki najwyższej jakości, manicure utrzymuje się bardzo długo. Dziewczyny pracują także w sobotę, dla zapracowanych to wybawienie. A ceny usług są bardzo atrakcyjne. Oby jak najdłużej istniało to miejsce.

Odwiedzałeś ostatnio Studio urody Prestige?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

eXtreme Nails

(5.00 )

Studio Relax

(3.50 )

Usługi kosmetyczne

(2.50 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem