Opinie wystawione przez użytkownika: Łukasz_1507

Rewelacyjnie!

Ostatnio duzo badan robie. Zawsze na czas Zawsze sprawnie bez zamieszania czekania. Aplikacja super

Ocena z dnia: 29.12.2020
LUX MED Inna forma kontaktu

Rewelacyjnie!

Posiadam tam aktualnie ubezpieczenie samochodu i musiałem juz skorzystać a ass. Zawsze milo i sprawnie

Ocena z dnia: 29.12.2020
WARTA Inna forma kontaktu

Rewelacyjnie!

Posiadam tam ubezpieczenie mieszkania. Nie ma problemów z wyplata odszkodowania. Zwsze szybko i sprawnie

Ocena z dnia: 29.12.2020
COMPENSA Inna forma kontaktu

Dobrze

Dobrze. obsługa nie za bardzo ogarniała co się dzieje przy małym ruchu nie podali wszystkiech zamówionych dań gdzieś coś nie bardzo. Czysto i przyjemnie wewnątrz Na plus: Wiedza i kompetencje personelu, zachowanie personelu, oferta,cena,asortyment, organizacja i czas obsługi, wygląd miejsca obsługi.

Ocena z dnia: 18.07.2017
Pizza Hut Inna forma kontaktu

Dobrze

Dobrze. zazwyczaj miła obsługa sprawna czysto przyjemnie Na plus: Wiedza i kompetencje personelu, zachowanie personelu, oferta,cena,asortyment, organizacja i czas obsługi, wygląd miejsca obsługi.

Ocena z dnia: 18.07.2017
McDonald's Inna forma kontaktu

Super

Super. obsługa bardzo miła uśmiechnięta. Zawsze potrafi doradzić. Czysto świeżo elegancko Na plus: Wiedza i kompetencje personelu, zachowanie personelu, oferta,cena,asortyment, organizacja i czas obsługi, wygląd miejsca obsługi.

Ocena z dnia: 18.07.2017
KFC Inna forma kontaktu

Dobrze

Dobrze. Personel bez większego zainteresowania ale miło czysto pozytywnie. Asortyment poprawny wystarczający Na plus: Wiedza i kompetencje personelu, zachowanie personelu, oferta,cena,asortyment, organizacja i czas obsługi, wygląd miejsca obsługi.

Ocena z dnia: 18.07.2017
Circle K Inna forma kontaktu

Dobrze

Dobrze. zawsze czysto uprzejmie. Duzy zakres asortymentu cisną na paliwa premium i dodatki Na plus: Wiedza i kompetencje personelu, zachowanie personelu, oferta,cena,asortyment, organizacja i czas obsługi, wygląd miejsca obsługi.

Ocena z dnia: 18.07.2017
Shell Inna forma kontaktu

Dobrze

Dobrze. zawsze czysto uprzejmie produkty wysokiej jakości kontakt z pracownikami poprawny uprzejmy miły Na plus: Wiedza i kompetencje personelu, zachowanie personelu, oferta,cena,asortyment, organizacja i czas obsługi, wygląd miejsca obsługi.

Ocena z dnia: 18.07.2017
ORLEN Inna forma kontaktu

OK

OK. wątpliwej jakości paliwo obsługa niczym nie wyróżniająca się, Czysto przyjemnie asortyment jest Na plus: Wiedza i kompetencje personelu, zachowanie personelu, organizacja i czas obsługi, wygląd miejsca obsługi. Na minus: oferta,cena,asortyment.

Ocena z dnia: 18.07.2017
Amic Energy Inna forma kontaktu

Super

Super. tanie paliwo obsługa bardzo miła i uśmiechnieta czysto asortyment w porządku Na plus: Wiedza i kompetencje personelu, zachowanie personelu, oferta,cena,asortyment, organizacja i czas obsługi, wygląd miejsca obsługi.

Ocena z dnia: 18.07.2017
moya Inna forma kontaktu

Bardzo dobrze

Bardzo dobrze. czysto ładnie podjazdowy zawsze chętny do pomocy tylko jak się nie sprecyzuje że chce się nie paliwo premium to leją paliwo premium Na plus: Wiedza i kompetencje personelu, zachowanie personelu, oferta,cena,asortyment, organizacja i czas obsługi, wygląd miejsca obsługi.

Ocena z dnia: 18.07.2017
LOTOS Inna forma kontaktu

OK

OK. produkt słabej jakości nie za czysto na stacji ale jak sie nie ma wyboru to siętankuje Na plus: Wiedza i kompetencje personelu, zachowanie personelu, oferta,cena,asortyment, organizacja i czas obsługi. Na minus: wygląd miejsca obsługi.

Ocena z dnia: 18.07.2017
Carrefour Stacja Paliw Inna forma kontaktu

Bardzo dobrze

Bardzo dobrze. bardzo pozytywnie i z uśmiechem delikatnie zapytanie o cheć zakupu artykułów dodatkowych ale nie natarczywie Na plus: Wiedza i kompetencje personelu, zachowanie personelu, oferta,cena,asortyment, organizacja i czas obsługi, wygląd miejsca obsługi.

Ocena z dnia: 18.07.2017
BP Inna forma kontaktu

Dobrze

Dobrze. widać że uboższa siostra orlenu ale bardzo pozytywnie czysto Na plus: Wiedza i kompetencje personelu, zachowanie personelu, oferta,cena,asortyment, organizacja i czas obsługi. Na minus:

Ocena z dnia: 18.07.2017
BLISKA Inna forma kontaktu

Dobrze

Dobrze. satcja samoobsługowa jedyny kontakt z obsługąto przy płaceniu więc nie za dużo można powiedzieć, ale ogólne zachowanie bardzo dobre może za mało uśmiechu Na plus: zachowanie personelu, oferta,cena,asortyment, organizacja i czas obsługi, wygląd miejsca obsługi. Na minus: wiedza i kompetencje personelu.

Ocena z dnia: 18.07.2017
Stacje paliw Auchan Inna forma kontaktu

DRAMAT KIEDYS SUPER JEDZONKO SUPER OBŁUGA

DRAMAT KIEDYS SUPER JEDZONKO SUPER OBŁUGA. TERAZ JAK SIE WEJDZIE PANIE ZA LADA PRZYWITAJĄ WZROKIEM PYTAJĄCYM CZEGO! SIEDZĄ TAM JAKBY Z ŁASKI DLA KLIENTA AŻ SIĘ ODECHCIEWA JEŚĆ. KIEDYŚ ZAWSZE Z UŚMIECHEM MIŁO DO KLIENTA WSZYZSTKO FAJNIE ALE ODKĄD SZEFOSTWO NIE ZAGLĄDA ZA CZESTO OKROPNIE SIĘ TAM CZŁOWIEK CZUJE DOBRZE ŻE OTWORZYLI INNY PUNKT BO JEDZENIE NAPRAWDE DOBRE

DRAMAT!!!!!!!!! OD KWIETNIA NIE POTRAFIĄNAPRAWIĆ TELEFONU!

DRAMAT!!!!!!!!! OD KWIETNIA NIE POTRAFIĄNAPRAWIĆ TELEFONU! 3RAZY WYMIENILI PŁYTE GŁÓWNĄ I USZKODZILI APARAT! WYMIENILI TELEFON NA NWY FAJNIE ALE PRZYSŁALI USZKODZONY BADZIEW!!! NIE POLECAM TAK SERWISU JAK I CAŁEJ FIRMY HTC DRAMAT CO ONI ROBIĄ POSZLI NA ILOŚĆ I TERAZ GORZEJ JAK NOKIA! OGRNIJCIE SIE W TYM SERWISIE

Ocena z dnia: 24.07.2012
CTDI (dawniej Regenersis) Inna forma kontaktu

No obługa jak się patrzy zawsze ktoś jest na podjeździe

No obługa jak się patrzy zawsze ktoś jest na podjeździe nawet jak nie ma to zaraz ktoś podchodzi. Zawsze uśmiech. Co do cen zawsze fajne ceny tanio a jakość paliwa dobra nie ma tam raczej za dużo wody w zbiornikach. Na pewno mogę polecić tą stacjęz czystym sumieniem i obsługe i jakość paliwa! Załoga wpełni profesjonalna!

Ceny no lekko mówiąc mogły by być niższe a nie w okolicach

Ceny no lekko mówiąc mogły by być niższe a nie w okolicach restauracji na krakowskim rynku. Samo jedzenie można powiedzieć że dobre smaki domowe ale bez większego szału nie jest źle można tam zjeść kompociki dobre. Obsługa bez rewelacji fajne oryginalne stroje mają. Raczej miłe dziewczyny gdyby nie cena godne polecenia.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem