Opinie wystawione przez użytkownika: Łukasz_puz

Pani nie chciała przyjąć reklamacji

Pani nie chciała przyjąć reklamacji i wysłała mnie do innego punktu gdzie miałem załatwić wymianę od ręki. Okazało się ze w Apart każda reklamacja musi buc zatwierdzona przez centrale i nie moga wymienić od ręki. Pani widocznie mie chciało się przyjąć reklamacji.

Nie miła obsluga

Obsługa nie miła i opryskliwa. Ochroniarz chodzi za klientem jakby każdy chciał coś ukraść. Nie polecam

Duży wybór

W sklepie jest bardzo duży wybór towarów. Wszystko ładnie ułożone. Sklep czysty. Obsługa miła.

Szybko i milo

Obsługa bardzo miła. Bardzo szybko zostałem obsłużony. Reszta klientów również. Kasjerki radzą sobie bardzo dobrze. Proponują odpowiednie do zakupów dodatki n

Czysto i miło

Sklep bardzo czysty, aż miło robić zakupy. To ułożony, duży wybór, miła obsługa. Pracownicy pomocni bez problemów odpowiadają na pytania klientów. Jednym minusem była długa kolejka, ale po chwili zostały otwarte kolejne kasy co pozwoliło na szybkie jej rozładowanie.

Towary na paletach i brud

Z dobrych stron to miła obsługa na sklepie i kasach. Jeżeli jednak chodzi o czystości i towar rozłożony na sklepie to przypomina to bardziej hurtownie niż sklep. Palety upchnięte w każdym możliwym miejscu. Towar na nich często jest uszkodzony i rozsypany.

Miła obsługa, czysty sklep

Sklep jest dobrze utrzymany. Jest czysto, towar jest dobrze ułożony. Obsługa jest miła i pomocna. Podczas zakupu proponuje rzeczy proporcjonalne do wymagań klienta. Szeroki wachlarz usług i towarów jak na tak mały sklep.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem