Opinie wystawione przez użytkownika: Adam_702

Upadek i to dość mocny na samo dno! To ma być kanał

Upadek i to dość mocny na samo dno! To ma być kanał muzyczny, a gdzie ta muzyka? Jakieś "polowanie na singla", "szał ciał" i inne beznadziejne teleshow i filmy. Reperyuar tak beznadziejny, że po chwili od razu chce się przełączyć kanał. Czy tam, ktoś sprawdza oglądalność i statystyki? Z taką rozkładówką to oni mogą konkurować z "Telezakupy TV"! PORAŻKA!

Ocena z dnia: 09.11.2012
MTV Inna forma kontaktu

Na stronie Tchibo

Na stronie Tchibo, zakupiłem jeden z artykółów sportowych jakie mieli w ofercie. Udało mi się to szczęśliwie, ponieważ cena produktu oraz jakość wykonania spowodowały, że towar roszedł się jak "świeże bułeczki" - wydaje mi się, że wręcz Tchibo nie spodziewało się takiego zainteresowania i takiego popytu na ten produkt. Ja jestem z niego bardzo zadaowolony. Jedyny minus to przesyłka, która miała zostać zrealizowana w 4-6 dni, a faktycznie trwało to trochę dłużej. Ogólnie OK!

Ocena z dnia: 09.11.2012
Tchibo Oddział

Do OBI wybrałem się po szyny ścienne i wsporniki

Do OBI wybrałem się po szyny ścienne i wsporniki. Na wstępie zostałem bardzo miło przywitany i zapytany czy ewentualnie można mi pomóc. Jak najbardziej skorzystałem z pomocy, po wyjaśnieniu Pani o co mi chodzi zostałem przez Nią skierowany do "odpowiedniej" alejki, w której jak się okazało szyn nie zanlazłem ale miałem olbrzymi wybór karniszy? Szyny znalazłem sam po drugiej stronie sklepu! Jak się okazuje aparycja i przyjęcie klienta na wysokim poziomie, ale wiedza i kompetencje personelu minus 10! Ceny produktów też są znacznie wyższe niż u konkurencji! Za ceny oraz wiedzę i kompetencje pracowników market oceniam żle i raczej już tam nie pojadę. Nie polecam!

Jak myślicie po co ludzie zatrzymują się na stacji

Jak myślicie po co ludzie zatrzymują się na stacji paliwowej? Pewnie, żeby zatankować, załatwić swoje potrzeby fizjologiczne, coś zjeść, napić się, ewentualnie coś kupić. Tak ja też podróżując między Wrocławiem a Gdańskiem, w połowie drogi postanowiłem się zatrzymać zatankować i skorzystać z toalety (to był dla mnie priorytet). Jak się okazało nie mogłem skorzystać z toalety i zrobić zwykłe "siku", ponieważ Pan z obsługi umył właśnie podłogę i za bardzo się nabrudzi. Ludzie trzecia w nocy ja sam na stacji za wyjątkiem obsługi, a gość mi mówi, że nie mogę skorzystać z toalety. To się nazywa obsługa - obróciłem się na pięcie i pojechałem dalej, skorzystałem z usług innej firmy. Szanowni Państwo z Orlena zastanówcie się nad podejściem Waszych pracowników do klienta i zmieńcie coś, bo ja raczej nie będe już korzystał z Państwa usług!Dla mnie porażka i oczywiście nie polecam stacji ORLENA w INOWROCŁAWIU!!!!

Oferę sklepu znalazłem na pospolitym portalu aukcyjnym

Oferę sklepu znalazłem na pospolitym portalu aukcyjnym, ponieważ poszukiwałem kompletu kół do roweru. Jako, że nie byłem pewny postanowiłem zadzwonić i wyjaśnić ze sprzedającym moje wątpliwości. Pan, który odebrał telefon był konkretny i rzeczowy, szybko rozwiązując moje obiekcje. Okazało się również, że zamówienie można zrealizować telefonicznie, co było dla mnie miłym zaskoczeniem. Przesyłkem otrzymałem już na drugi dzień. I tak właśnie to powinno wyglądać - inni niech się uczą. POLECAM!

Ocena z dnia: 07.11.2012
BEMAR Inna forma kontaktu

Bardzo dobrze wyposażony sklep internetowy w modele RC

Bardzo dobrze wyposażony sklep internetowy w modele RC oraz sprzęt modelarski. Potrzebowałem części zamienne do helikoptera kupionego w sklepie i tylko na stronie sklepu znalazłem je bez problemu. Dodatkowym atutem jest szybka realizacja zamówień bez zbędnych formalności. Zamówienie złożyłem w piątek po 14.00 a paczkę otrzymałem już w poniedziałek. Tak trzymać! POLECAM!

Ocena z dnia: 16.10.2012
Gimmik.pl Kontakt online

Po ołoszeniu przez Hydrobudowę upadłości Firma Obrascon

Po ołoszeniu przez Hydrobudowę upadłości Firma Obrascon Huarte Lain przejęła odpowiedzialność za realizację zadania budowy Nowej Trasy Słowackiego w Gdańsku jako główny wykonawca.Prace ruszyły z "kopyta", ale tylko na początku, obecnie na budowie często panuje marazm. Sama realizacja poszczególnych zadań też jest zastanawiająca "trochę tu, trochę tam". Nie widać ciągłości prac, idąc po chodniku, trzeba uważać, żeby nie skręcić lub złamać nogi, ponieważ brakuje płytek, albo wpadnie się do dziury bo chodnik się zapadł, organizacja ruchu na rondzie przy ul Zabytkowej zmienia się jak w kalejdoskopie, a położenie asfaltu na estakadzie - końca nie widać.Będąc laikiem śmiem twierdzić, że Obrascon Huarte Lain jako główny wykonawca ww. zadania nie zrealizuje go w terminie, który kończy się w listopadzie 2012. I dalej będziemy poruszać się w korkach. Dla mnie porażka!

Ocena z dnia: 09.10.2012
Obrascon Huarte Lain Inna forma kontaktu

Spółdzielnia w Sycowie to archaiczna instytucja rodem z

Spółdzielnia w Sycowie to archaiczna instytucja rodem z czasów komuny. Pracownicy spółdzielni to w większości nieodpowiednie osoby na danym stanowisku, ich kompetencje i wiedza porażają.Godziny pracy są niekorzystne dla lokatorów, a załatwienie sprawy tuż przed, albo po 15 graniczy z cudem. Stosunek pracowników do członków SM poniżej krytyki. Brak gospodarności, jeżeli już coś jest realizowane (remont ulicy, budowa miejsc parkingowych, itp.) to w pobliżu miejsc zamieszkanych przez Zarząd bądź pracowników spółdzielni!!!! No i te podwyżki na okrągło!!!!Porażka!

Ocena z dnia: 28.09.2012

Rzadko korzystam ze transportu miejskiego jakim jest szybka

Rzadko korzystam ze transportu miejskiego jakim jest szybka kolej miejska w Gdańsku, ale jest to rewelecyjne rozwiązanie komunikacyjne dla całego Trójmiasta. Zazwyczaj szybko i bez problemów można dostać się do celu. Mankamentem jest marny stan taboru jakim dysponuje SKM, przede wszystkim jego wiek oraz standard. Często w wagonach jest brudno i śmierdzi, wiem że zazwyczaj wine za to ponoszą pasażerowie, ale gdzie są sprzątaczki czy coś takiego. Pomimo tych wad i tak SKM poyostaje alternatywą dla zatłoczonych ulic. Polecam z jej korzystania!

Ocena z dnia: 25.09.2012
SKM Gdańsk Inna forma kontaktu

W dniu 18

W dniu 18.09.2012r. w godzinach 15-17 firma Energosystem w miejscowości Syców miała realizować odczyty podzielników kosztów ogrzewania i prosiła mieszkańców o pobyt w domu w całym przedziale godzinowym. Jak się okazało we wtorek nikt się nie pojawił, co wprawiło mnie w niezbyt dobry humor, ponieważ musiałem urwać się z pracy żeby być przy odczycie. Dodatkowo irytujący jest fakt, że odczyty realizowane są tuż przed sezonem grzewczym, a nie od razu po jego zakończeniu, tak żeby zużycie było oczywiście większe. Firma jak dla mnie porażka, a jej podejście do klienta poniżej krytyki.

Ocena z dnia: 25.09.2012
Energosystem Inna forma kontaktu

Jako

Jako, że podróżuje dużo transportem kolejowym ze strony serwisu korzystam kupując bilety kolejowe na trasach krajowych. Fajna alternatywa dla długich kolejek do kas na zatłoczonych i nie zawsze wyremontowanych dworcach lub miejsc gdzie nie ma kas bądź dworca. Pomysł super, ale powinien być rozwijany i propagowany wśród klientów. Ja jestem bardzo zadaowolony i polecam wszystkim korzystanie z tego serwisu!

Ocena z dnia: 24.09.2012
PKP Intercity Oddział

Sklep rowerowy

Sklep rowerowy, w którym można znaleźć prawie wszystko do rowerów, a jak czegoś nie ma to postarają się żeby było. Sklep rewelacyjnie wyposażony, ceny rewelacyjne, no i ta obsługa. Konkretna pomoc na nie zawsze konkretne pytanie. Wiedza sprzedawców na bardzo wysokim poziomie. Nigdy nie spodziewałbym się, że taki sklep powstanie w Sycowie - Nowym Dworze. Gratulacje dla właścicieli za odwagę i za taki sklep w tym rejonie. Polecam wszystkim, ja tam zakupy na pewno jeszcze zrobie!

Decathlon to sklep z asortymentem sportowym za przystępną

Decathlon to sklep z asortymentem sportowym za przystępną cenę. Sklep w Koronie jest duży i przestronny. Jednakże brakuje mi widocznych oznaczeń konkretnej dziedziny sportu, której asortyment jest wyłożony. Towar rozłożony jest niechlujnie, ciężko cokolwiek znaleźć, a obsługa udeje, że nie widzi klienta, albo jej nie ma.

Ceny produktów są przystępne

Ceny produktów są przystępne, a asortyment ciekawy. Oprócz towaru,który znam z innych sklepów można zakupić tu produkty tylko dostępne w Lidlu. Ich jakość jest godna pochwały (odzież, artykuły spożywcze, chemia). Co jakiś czas wprowadzane są nowe produkty, co znacząco rozszerza ofertę sklepu. Obsługa jest miła, chętna do pomocy. Na pewno jeszcze niejeden raz zrobię zakupy w tym sklepie :)

Do Saturna jako sklepu nic nie mam

Do Saturna jako sklepu nic nie mam, od czasu do czasu robie tam zakupy, ponieważ mają fajne promocje. Tak też było ostatnio, zakupiliśmy z żoną pralkę i chodziło o dowóz jej do domu. I tu się zaczęła jazda. W sklepie żona została poinformowana, że w sobotę około 09.30 firma transportowa poinformuje nas o której będą. Jako, że rano musieliśmy wyjechać załatwić parę spraw poza Gdańsk postanowiłem zadzwonić w piątek do firmy transportowej i umówić się konkretnie na sobotę o godz. 15.00. Pan, który odebrał ode mnie telefon był bardzo nieuprzejmy i kazał zadzwonić w sobotę i się dowiedzieć, o której będą (podkreślam o której będą). Oczywiście w sobotę nikt nie zadzwonił do nas i nie poinformował, o której będą. Musieliśmy zmienić plany i poczekać na „jaśnie Panów” z firmy transportowej, którzy pojawili się u nas przed 14.00.Ktoś chyba zapomniał, kto jest klientem, a kto zależy od klienta. Zarząd Saturna powinien pomyśleć nad zmianą firmy transportowej, bo to klient jest najważniejszy. Ja już sprzętu z dostawą u nich nie kupie, chyba, że zmienią podejście. Transportu z saturna nie polecam!!!

Ocena z dnia: 11.09.2012
Saturn Oddział

W dniu 08

W dniu 08.09.2012r. odbył się najstarysz bieg uliczny w Polsce, 50 bieg Westerplatte organizowany przez MOSiR Gdańsk. Jak co roku wzięło w nim udział ponad 1000 osób. Wspaniała impreza promująca sport w Gdańsku oraz pamięć poległych żołnierzy walczących na Westerplatte. Atmosfera super, pogoda super, wydawanie numerów do porawy ale ogólnie impreze uważam za udaną. Polecam wszystkim, którzy rozpoczynają przygodę z bieganiem. Do zobaczenia na starcie za rok!!!

Ocena z dnia: 11.09.2012
MOSiR Gdańsk Inna forma kontaktu

Miejsce wygląda trochę na zużyte

Miejsce wygląda trochę na "zużyte", ale dzięki temu panuje tam specyficzny klimat. Wystrój super, widać, że lokal prowadzony jest faktycznie przez trzy sistry. Dobra muzyka nie za głośno puszczona, można pogadać i pomimo niewielkiej ilości parkietu potańczyć. Obsługa, a co za tym idzie atmosfera jest tak przyjemna, że nie chce się wychodzić. Polecam wszystkim, których tam jeszcze nie było.

Po przyjeździe do Wrocławia i po wyjściu z dworca głównego

Po przyjeździe do Wrocławia i po wyjściu z dworca głównego około godziny 05.50, w automacie nieopodal dworca chciałem zakupić jeden bilet normalny na wszystkie linie tramwajowe. Jak się okazało automat na ul. Peronowej był nieczynny, a na ul. Piłsudskiego po wykonaniu wszystkich czynności i opłaceniu nie wydrukował mi biletu. Próbowałem zgłośić usterkę do biura obsługi, ale oni pracują od 08.00 więc odbiłem się od ściany. Jak się dowiedziałem od mieszkańców Wrocławia, jest możliwość zakupu biletu w trmwaju w autoamcie. Po wejściu do niego i pięciu próbach zakupu biletu (w jednym i drugim wagonie) zrezygnowałem i do celu dojechałem z pięcioma wydrukami odmowy transakcji. Chyba nad systemem trzeba popracować!

Ocena z dnia: 27.08.2012
URBANCARD Inna forma kontaktu

W weekend miałem ogromną przyjemność podróżować na trasie

W weekend miałem ogromną przyjemność podróżować na trasie Wrocław - Gdańsk i z powrotem TLK PKP IC. Jest to naprawdę olbrzymie wyzwanie. Podróż pociągiem trwa ponad osiem godzin, rzadko się zdarza, aby pociąg przyjechał zgodnie z planem (mój miał opóźnienia w Gdańsku około 50 minut), nie wspomnę już o warunkach w jakich trzeba podróżować i oczywiście o konduktorach, którzy są tak "mili i uprzejmi", że aż dech zapiera. Czy w końcu ktoś weźmie się za tą ...... i zrobi z nimi porządek, a może stworzą nową spółkę dla poprawienia jakości usług. Porażka!!!

Ocena z dnia: 27.08.2012
PKP Intercity Oddział

Obiekt przepiękny

Obiekt przepiękny, jedno z największych dzieł architektury XX wieku. Od 2006 roku wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Jest jedną z najbardziej charakterystycznych wizytówek Wrocławia na arenie międzynarodowej i niezwykle magicznym miejscem Wrocławia. Organizowanych w niej jest wiele atrakcji od imprez sportowych po różnego rodzaju wystawy i targi. Polecam każdemu kto nie widział, a w szczególności atrakcje dodatkowe takie jak pokaz największej multimedialnej fontanny - coś pięknego!

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem