Opinie wystawione przez użytkownika: Adrianna_88

Asortyment jest odpowiednio wyeksponowany

Asortyment jest odpowiednio wyeksponowany, ceny są aktualne i dość dobrze widoczne. W sklepie panuje porządek, na półkach alkohol oraz napoje są zatowarowne oraz poukładane. Panie ekspedientki są bardzo dobrze zorientowane w sprzedawanym asortymencie, proszone o pomoc doradziły ( nie wpychały) liczyły się ze ostatnim zdaniem klienta. Ekspedientki nie budzą większego zastrzeżenia co do obsługi klienta, uśmiechnięte, pomocne, cierpliwe. Czas stania w kolejce 3 min, obsługa szybka i miła.

Za każdym razem gdy jestem w sklepie pracownicy rzetelnie

Za każdym razem gdy jestem w sklepie pracownicy rzetelnie pracują, gdy mam problem ze znalezieniem danego artykułu pytam pierwszego napotkanego pracownika. Zapytana pani lub pan często zaprowadzi na miejsce i pokazuje dany asortyment. Każdy jest miły i uczynny, z sympatycznym uśmiechem odpowiada na pytania. Przy każdym artykule znajduje się aktualna cena. Miejsca przeznaczone na ofertę specjalną są zawsze zapełnione. Osoby pracujące są w młodym wieku, przeważnie zorganizowane i mają szybkie tempo pracy. Linia kas jest na bieżąco wycierana przez kasjerkę dookoła panuje ogólny porządek.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem