Opinie wystawione przez użytkownika: AgBet

Miła i sprawna obsługa

Miła i sprawna obsługa. Dodatkowym atutem jest niedawno otwarta myjnia bezdotykowa.

Po wybraniu sałatki z listy proponowanych dowiedziałam się

Po wybraniu sałatki z listy proponowanych dowiedziałam się, że 3 składniki są niedostępne i pani zaproponowała ich zamianę na inne - niestety mniej atrakcyjne. Sałaty i świeże warzywa były smaczne i dobrze wyglądały, natomiast kasza i tofu wypadły bardzo kiepsko.

Wystąpił u mnie problem z panelem logowania do banku

Wystąpił u mnie problem z panelem logowania do banku. Pani konsultant po zweryfikowaniu moich danych, cierpliwie przeprowadziła mnie przez cały proces zmiany danych krok po kroku, mówiąc co dokładnie powinnam kliknąć i zaznaczyć.

Ocena z dnia: 06.07.2018
mBank Infolinia

Wypełniłam formularz zgłoszenia ubezpieczenia samochodu w

Wypełniłam formularz zgłoszenia ubezpieczenia samochodu w formie ankiety internetowej. Po krótkim czasie oddzwonił do mnie konsultant, prosił jedynie o potwierdzenie danych z ankiety, bez konieczności ponownego podawania wszystkich numerów i dat. Po chwili otrzymałam wiadomość e-mail z potwierdzeniem zawarcia umowy ubezpieczenia, ogólne warunki ubezpieczenia oraz link, który przekierowywał do banku. Całość przebiegła bardzo sprawnie, zajęło to ok. 15 minut.

Ocena z dnia: 06.07.2018
Link4 Infolinia

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem