Opinie wystawione przez użytkownika: Agata_947

Bank z miłą obsługą

Bank z miłą obsługą, ale która nie posiada dużej wiedzy na temat ofert które przedstawia. Miałam problem z kartą która doszła mi w wyznaczonym terminie i każdy z pracowników mówił coś innego, jeden twierdził że należy czekać tydzień, drugi 2 tygodnie po czym dowiedziałam się , że trzeba czekać aż 21dni roboczych. Po skontaktowaniu się z kierownikiem sprawę udało się rozwiązać w ciągu 3dni. Szkoda, że przez miesiąc byłam bez karty a musiałam za nią zapłacić.

Sklep z miła i uprzejmą obsługą

Sklep z miła i uprzejmą obsługą. Sklep jest bardzo przestronny, wszystkie produkty zawsze są poukładane na półkach, a każdy produkt ma odpowiednią cenówkę. Ekspedientki zawsze chętnie służą pomocą i mają sporą wiedzę na temat posiadanych produktów.

Sklep ze wspaniałą obsługą

Sklep ze wspaniałą obsługą, która chce pomóc klientowi. Nigdy nie robią z niczym problemów. Obsługa zawsze informuje o promocjach, i ciekawych ofertach, poleca produkty do czyszczenia butów czy torebek.Jestem bardzo zadowolona z obsługi w tym sklepie.

Malutki sklep

Malutki sklep, ale bardzo przytulny, ekspedientki są pomocne,uśmiechnięte, a w sklepie można znaleźć wiele różnych kosmetyków w różnych cenach. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem