Opinie wystawione przez użytkownika: Agnieszka_3219

Bardzo nie miła obsługa

Bardzo nie miła obsługa, młoda pani która tam pracuje zachowuje się jakby stała tam za kare, nie polecam a nawet odradzam.

Sklep dość duży

Sklep dość duży, asortyment dość liczny możliwość wyboru, natomiast jeśli chodzi o jakość obsługi zostaje dużo do życzenia. Brak personelu na sklepie, nie można nawet o nic zapytać. Wiecznie duże kolejki przy kasach raz stałam 20 minut.

Lubie robić tam zakupy

Lubie robić tam zakupy, a w szczególności jak jest pani w blond włosach uczesanych w kitka, bardzo miła kobieta, mają bardzo dobre pieczywo, sklep zostawia dużo do życzenia ale jesteśmy tylko ludźmi.

Jestem klientem tej siłowni ale w tym miesiącu ją

Jestem klientem tej siłowni ale w tym miesiącu ją zmieniam.Instruktor nie bardzo douczony,właściciel miły owszem ale pali ciągle papierosy gdzie zapach się roznosi po całej siłowni.

Tam to jest dopiero sajgon

Tam to jest dopiero sajgon, towar porozmieszczany na alejkoch nie można przejść wieczny zament, wieczny brak chleba i bułek no chyba ze przyjdę całkiem rano to i owszem,obsługa jakby zahipnotyzowana wyuczona regółka na pŁlę jak roboty. Raz prosiłam o fakturę to musiałam czekać dość długo ponieważ pani kierowniczka sklepu akurat sie odpalała nadmienię jeszcze nie miły zapach późniejszy który musiałam tolerować. Śmię stwierdzić ze poprzednie kierownictwo było o wiele lepsze stwierdzam tak ponieważ jestem tam stałym klientem.

ten sklep to jedna wielka porażka

ten sklep to jedna wielka porażka,wieczny bajzel na sklepie podkreślam zawsze, bywam tam o różnych porach dnia jest tak od jakiegoś roku przedtem robiłam tam zakupy bardzo chętnie teraz z musu bo mam po drodze. Obsługa fatalna zawsze jakieś problemy czekam i czekam aż się gotuje szot mieszany z porażką, zdarza się ze po 17 nie ma już pieczywa mimo ze niby pieką na miejscu. Nie polecam !!!!

Zawsze kiedy pojawiam się tam na zakupach

Zawsze kiedy pojawiam się tam na zakupach,a jestem stałą klientką nie zauważyłam aby było brudno sklep jest duży robi się tam przyjemnie zakupy. Obsługa miła i sympatyczna polecam!!

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem