Opinie wystawione przez użytkownika: Agnieszka_952

Najlepsza obsługa

Kilka razy dokonywałam już zakupów w sieci Media Expert. Widać, że naprawdę dbają o jakość wyuczenia kadry, ponieważ sprzedawcy bardzo dobrze znają asortyment i potrafią doradzić w każdej sprawie. Niedawno poszukiwałam komputera i zaobserwowałam, że zaangażowanie jest największe wśród sprzedawców Media Expert. U konkurencji albo musiałam prosić się o uwagę, lub sprzedawcy odpowiadali półsłówkami. Naprawdę polecam Media Expert, ponieważ to w tym sklepie dowiesz się najwięcej :)

Ocena z dnia: 22.07.2019
Media Expert Oddział

Świetny dojazd - po drodze;)

Do sklepu bardzo łatwi trafić. Dla okolicznych wsi dojazd jest ważny, bo po drodze. Lekko odbijamy z głównej drogi. Zawsze znajdziemy wolne miejsce na parkingu. Sklep jest dosyć duży, produkty dostępne. Można popracować czasem nad kolejkami do kas, ale obsługa bardzo stara się, by jak najszybciej obsłużyć klientów.

Mały parking, ale centrum miasta

Lokalizacja biedronki jest świetna - praktycznie centrum miasta. Na sklepie panuje porządek, ale mamy jedną wielką wadę - podczas godzin gorących np. weekendy, popołudnia (ok. 16-18) na parkingu brakuje miejsca. Niejednokrotnie trzeba czekać, aż zwolni się miejsce, by móc spokojnie zrobić zakupy.

Ocena dotyczy pracy hostess

Ocena dotyczy pracy hostess, dlatego ciężko mi było to zakwalifikować do jakiejkolwiek kategorii, jednak zaliczyłam ją do hipermarketów. Sama jestem hostessą i wiem jakie są obowiązki, dlatego też rażące było zachowanie dziewczyn, które większość czasu rozmawiały z innymi hostessami, zamiast zająć się promocją produktów. Gdy podeszłam do stoiska z serkami zauważyłam że hostessa nie ma czystych paznokci, przez co klienci mogą czuć się nieco zdegustowani. Jedna z dziewczyn na innej promocji miała zawieszoną plakietkę na kieszeni spodni że poza ladą nie była ona widoczna. Myślę że są to błedy które prowadzą do gorszej wydajności pracy.

Ocena z dnia: 15.07.2009
Real Oddział

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem