Opinie wystawione przez użytkownika: Albert_20

Internetowy sklep górski z bogatym asortymentem i

Internetowy sklep górski z bogatym asortymentem i atrakcyjnymi cenami. Interface strony www bardzo przejrzysty, pomaga w łatwym odszukaniu interesujących nas artykułów. Prosta rejestracja. W razie problemów i wątpliwości można napisać maila, bądź osobiście zadzwonić do obsługi, która posiada dużą wiedzę na temat sprzętu górskiego. Dość często można trafić na ciekawe i atrakcyjne promocje i przeceny.

Ocena z dnia: 11.04.2012
skalnik.pl Kontakt online

Moja wizyta w banku miała na celu zmianę typu konta

Moja wizyta w banku miała na celu zmianę typu konta osobistego. Od samego wejścia do oddziału wyczuwało się spokój i miłą atmosferę. Jedynym mankamentem była kolejka, lecz bank jest wyposażony w wygodne kanapy, na których można poczekać na swoja kolej. Gdy przyszła moja kolej, zostałem profesjonalnie obsłużony. Doradca zaproponował 2 oferty, z których wybrałem korzystniejszą dla mnie. Obsługa rzeczowa i konkretna, a przede wszystkim miła.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem