Opinie wystawione przez użytkownika: Aleksandra_1141

Rewelacyjnie

Rewelacyjnie. ci ki ch iu ch choć ju c kubicki ggghu bv cv kg yfhgjcjbjjbjvvv kg<3.

Rewelacyjnie

Rewelacyjnie. oj ci pi g oj i bv pi ii gi.

Rewelacyjnie

Rewelacyjnie. f ok c gd cv mi cv uj x<3gj bank cv j cv n bv lo ch i bv kupić iu od jego gkcj gkcj pyci of.

Rewelacyjnie

Rewelacyjnie. Na plus: personel, wiedza i doradztwo, sprawność obsługi, oferta i cena, wygląd miejsca obsługi.

Bardzo źle

Bardzo źle. Na minus: wygląd miejsca obsługi. Na plus: personel, wiedza i doradztwo, sprawność obsługi, oferta i cena.

Bardzo źle

Bardzo źle. Na minus: personel, wiedza i doradztwo, sprawność obsługi, oferta i cena, wygląd miejsca obsługi.

Rewelacyjnie

Rewelacyjnie. Na minus: personel, wiedza i doradztwo, sprawność obsługi. Na plus: oferta i cena, wygląd miejsca obsługi.

OK

OK. Na plus: personel, wiedza i doradztwo, sprawność obsługi, oferta i cena, wygląd miejsca obsługi.

Rewelacyjnie

Rewelacyjnie. Na minus: wiedza i doradztwo, sprawność obsługi. Na plus: personel, oferta i cena, wygląd miejsca obsługi.

Rewelacyjnie

Rewelacyjnie. zawsze miła obsługa. Na plus: personel, wiedza i doradztwo, sprawność obsługi, oferta i cena, wygląd miejsca obsługi.

Rewelacyjnie

Rewelacyjnie. Brak zarzutów. Na plus: personel, wiedza i doradztwo, sprawność obsługi, oferta i cena, wygląd miejsca obsługi.

Rewelacyjnie

Rewelacyjnie. Na minus: oferta i cena, wygląd miejsca obsługi. Na plus: personel, wiedza i doradztwo, sprawność obsługi.

Rewelacyjnie

Rewelacyjnie. Pracownicy maja takie podejście do klientów jakbymieli żal,że przychodzą do sklepu. Na minus: personel, wiedza i doradztwo, sprawność obsługi. Na plus: oferta i cena, wygląd miejsca obsługi.

Przy dużej ilości klientów często jest niestety tylko jedna

Przy dużej ilości klientów często jest niestety tylko jedna kasa czynna, nieraz półki są zakurzone i jest brudno. Często brak asortymentu, myślę, że jest to spowodowane faktem iż za rzadko jest wykładany towar. odrębne stoisko mięsne,które znajduję się w samym środku często ma nieświeży towar, wręcz raz śmierdział i w całym sklepie unosił się odór zepsutych kurczaków. Brak koszyków, nikt z pracowników na bieżąco ich nie uzupełnia. Jeden Pan, który tam pracuje kasuje produkty mając brudne ręce, mało to estetyczne.

Bardzo pozytywnie nastawiony do pracy personel

Bardzo pozytywnie nastawiony do pracy personel, pomocny. Przy zapytaniu o konkretny produkt Pni mnie zaprowadziła do miesjca, w którym go znajdę. Na kasie odpowiednie przywitanie, słowa "miłego dnia", pożegnanie. Miejsce czyste, nie było widać kurzu na półkach, Panie ubrane w takie same mundurki. Asortyment promocyjny wyeksponowany w widocznych miejscach.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem