Opinie wystawione przez użytkownika: Aleksandra_1777

Okręgowa stacja kontroli pojazdów GWE 013 w Bojanie

Okręgowa stacja kontroli pojazdów GWE/013 w Bojanie, ul. J. Wybickiego 48 oferuje szeroki zakres napraw jak i badań technicznych pojazdów użytkowych.Personel tam pracujący jest fachowy, wykwalifikowany, życzliwy.Już w momencie przyjścia zostałam grzecznie przywitana i udzielono mi wszystkich niezbędnych informacji.Została mi zaproponowana kawa i miejsce gdzie bym mogła spocząć na czas badania technicznego.Sama obsługa była szybka, sprawna i przebiegła w miłej atmosferze. Miejsce, gdzie znajdowała się stacja diagnostyczna było schludne, teren zagospodarowany zielenią co dodatkowo cieszyło oko. Personel czysty i kulturalny. Ceny dość przystępne a oczekiwanie na obsługę bardzo krótkie.

Jakość obsługi na stacji Haase Karczemki k

Jakość obsługi na stacji Haase Karczemki k. Chwaszczyna 84-208 Kielno, ul. Gdańska 21 nie była zadawalająca. Po pierwsze gdy podjechałam na stację nie podszedł do mnie żaden pracownik stacji z pytaniem ,,czy pomóc?"Po drugie na stacji zepsuty był licznik od dystrybutora i pokazywał, że zatankowałam paliwo za kwotę 8130 zł.Po trzecie sam moment zapłaty za paliwo nie należał do miłych. Gdy podeszłam do lady nie usłyszałam słowa ,,dzień dobry". Nie została mi zaproponowana np.kawa, herbata.Sprzedawca nie zapytał jaką formę płatności preferuję. Po zapłacie nie usłyszałam ,,dziękuję'' czy ,,do widzenia" albo ,,zapraszamy ponownie" .Ogólnie nie zostałam należycie obsłużona i następnym razem się zastanowię zanim skorzystam z usług ,,Haase".

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem