Opinie wystawione przez użytkownika: Aleksandra_825

Wygodny, duży sklep

Duża przestrzeń, wygodne rozmieszczenie towaru i szerokość alejek, ale za mało pracowników do pomocy.

Oferta super, ale obsługa do wymiany

Lubię robić zakupy w carrefourze ze względu na szeroką ofertę i bogaty asortyment, który jest we właściwy sposób rozmieszczony na całej powierzchni sklepu. Natomiast wiele do myślenia daje obsługa stoisk, np. pieczywa, mięsa, wędliny, sery. Bardzo często się spotykam z sytuacją, gdy przy stoisku nie ma żadnej osoby obsługującej a ja stoję i czekam, aż ktokolwiek podejdzie. Niestety, czasem tracę cierpliwość i z niezadowoleniem odchodzę. No bo przecież ile można czekać. Na plus samoobsługowe kasy.

Mega doradcy

Obsługa na najwyższym poziomie, odczytują wnet oczekiwania klienta i proponują najlepsze dla niego rozwiązanie. Znają całą swoją ofertę i stąd wiedzą co doradzić. Proponują również pomoc przy składaniu zamówień internetowych. Dla mnie zamówili w ten sposób książkę, która była do odbioru w tymże sklepie już następnego dnia. Na bieżąco byłam informowana sms0owo, na jakim etapie realizacji jest moje zamówienie. Przy odbiorze sprzedawca pyta czy chciałabym przesyłkę otworzyć, czy chcę książkę obejrzeć zanim zapłacę itd. Polecam, ponieważ tam pracują odpowiedni ludzie w odpowiednim miejscu.

Odwiedzam ten sklep często i równie często robię tam

Odwiedzam ten sklep często i równie często robię tam zakupy. Bardzo go lubię za ciekawy towar wysokiej jakości i w niskich cenach. Jeżeli towar nie zostanie sprzeday w ciągu 6 tygodni zostaje przeceniony, po 6 kolejnych tygodniach znowu itd aż do 1zł. Dwa razy w roku są robione megawyprzedaże. Wówczas towar jest codziennie przeceniany o 33% a ostatniego dnia wyprzedaży co godzine. Wówczas naprawdę można zakupić super produkty za grosze. Ale sklep nie jest idealny. Panuje tam straszny bałagan. Nie wiem czy to wina osób tam pracujących czy braku kultury klientów. Towary leżą na podłodze, często nie w swoim dziale i chyba nigdy nie widziałam, zeby ktos je układał. Do kasy pomimo wielu stanowisk często kolejki. Pracownicy kasy podczas obsługiwania klientów potrafią rozmawiać między sobą co dla mnie jest brakiem szacunku dla klienta. Ale raczej nie zapominająo poinformowaniu każdego o prawie do zwrotu towaru w ciągu 2 tygodni od zakupu. Sprawdziłam, towar jest przyjmowany bez problemu i bez pytania o powód. Duży plus za to dla sieci tych sklepów,

Dziś udałam się na zakupy do mojego ulubionego sklepu

Dziś udałam się na zakupy do mojego ulubionego sklepu Piotra i Pawła. Bardzo lubię tam robić zakupy ze względu na szeroki, zróżnicowany asortyment. Staram się zdrowo odżywiać a tam znajduję wiele produktów eko oraz bez dodatku konserwantów, np. przetwory z mleka koziego, wędliny bez sztucznych dodatków itd. Towary na półkach są zawsze odpowiednio ułożone, ceny przy nich równiez są aktualne, nigdzie nie leżą porozkładane kartony. Każdy kasjer klientowi mówi 'dzień dobry'. To tak niewiele a wystarczy żeby się do siebie uśmiechnąć. Kiedy robi się długa kolejka do kasy, momentalnie otwierana jest kolejna kasa. W kilku miejscach sklepu tabliczki, że inwalidzi i kobiety w ciąży są obsługiwane poza kolejnością. Widziałam, jak kasjerka podeszła do jednej kobiety w zaawansowanej ciązy i poprosiła aby podeszła jako pierwsza do kasy, ponieważ nikt nie chciał tej Pani przepuścic. Generalnie sklep niemal na 5.

Wczoraj w godzinach przedpołudniowych odwiedziłam Centrum

Wczoraj w godzinach przedpołudniowych odwiedziłam Centrum Handlowe Galeria Malta w Poznaniu ponieważ poszukiwałam butów zimowych dla rocznej córeczki. Ucieszyłam sie, gdy na wystawie sklepu Bata zobaczyłam śliczne buciki. Tak ochoczo jak weszłam do sklepu to zaraz z niego wyszłam. Dział dziecięcy umieszczony ta końcu sklepu a dojście tam z wózkiem dziecięcym niestety okazało niemożliwe. Przejście pomiędzy wystawionymi kartonami z butami zdecydowanie za wąskie mimo ze mam wąski wózek spacerowy i co chwile zahaczałam o wystawione kartony. Tak więc szybko się wycofałam i oferty sklepu nie poznałam.

Ja sieć tych sklepów oceniam pozytywnie jedynie jeżeli

Ja sieć tych sklepów oceniam pozytywnie jedynie jeżeli chodzi o asortyment i jego ceny i tylko z tego powodu odwiedzam ten sklep. Pierwszy minus za to, ze wchodząc do sklepu często brakuje podręcznych koszyków przy wejściu. Jestem osobą, która wchodzi do sklepu z wózkiem dzieciecym i często przejście wzdłuż regałów jest wręcz niemożliwe. Często uniemożliwiają to popozostawiane kartony po rozpakowaniu towaru lub wózki widłowe, z których nikt nie korzysta w danej chwili. Do kasy zawsze kolejka, brak uprzywilejowania dla kobiet w ciazy i malymi dziećmi a kasjerzy nie zawsze uśmiechnięci i zapominają powiedziec 'dzien dobry'.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem