Opinie wystawione przez użytkownika: Alicja_627

Super

Hebe to moje ulubione drogerie. Zawsze jest czysto, a na półkach panuje porządek. Ostatnio robiłam zakupy z kolorówki i musiałam poprosić o pomoc. Pani chętnie pomogła mi dobrać odpowiedni odcień podkładu i poinformowała o aktualnych promocjach. Dodatkowo przy kasie zawsze jestem pytana czy posiadam kartę oraz są bardzo korzystne przeceny.

Nie jest źle, ale mogło być lepiej

Byliśmy z partnerem dwa dni po walentynkach. Klientów było sporo, ale się tego spodziewaliśmy. Było czysto, obsługa sympatyczna. Jednak na jedzenie czekaliśmy wyjątkowo długo(około 30 minut) i było nijakie i zapewniło nam wieczór z zatrucie pokarmowym. Taką przygodę mieliśmy tam pierwszy raz, jednak nawet jeśli zmieni się kucharz to boję się tam wrócić.

Trafiłam do sklepu w celu kupienia telefonu

Trafiłam do sklepu w celu kupienia telefonu. Nie jestem zbyt zorientowana w nowinkach technologicznych dlatego poprosiłam o pomoc pracownika. Pan profesjonalnie i cierpliwie odpowiadał na moje pytania. Po wybadaniu moich potrzeb polecił mi kilka modeli telefonów. Ceny były przystępne i dostosowane do mojego budżetu. Całe zakupy zajęły mi mniej czasu niż się spodziewałam. Sklep był czysty i z chęcią do niego wrócę.

Tak sobie

Tak sobie. Na plus:Zachowanie personelu, oferta,cena,asortyment, wygląd miejsca obsługi. Na Minus: Wiedza i kompetencje personelu, organizacja i czas obsługi.

Ocena z dnia: 18.01.2017
Orange Inna forma kontaktu

Tak sobie

Tak sobie. Na plus: Wiedza i kompetencje personelu, wygląd miejsca obsługi.Na minus: Zachowanie personelu, oferta,cena,asortyment, organizacja i czas obsługi.

Ocena z dnia: 01.09.2016
PKO BP Inna forma kontaktu

Dobrze

Dobrze. Na plus: Wiedza i kompetencje personelu, zachowanie personelu, oferta,cena,asortyment, organizacja i czas obsługi, wygląd miejsca obsługi.

Ocena z dnia: 30.08.2016
ING Bank Śląski Inna forma kontaktu

Bardzo dobrze

Bardzo dobrze. Na plus: Wiedza i kompetencje personelu, zachowanie personelu, oferta,cena,asortyment, organizacja i czas obsługi, wygląd miejsca obsługi.

Ocena z dnia: 30.08.2016

Rewelacyjnie

Rewelacyjnie. Na plus: Wiedza i kompetencje personelu, zachowanie personelu, oferta,cena,asortyment, organizacja i czas obsługi, wygląd miejsca obsługi.

Ocena z dnia: 30.08.2016
Credit Agricole Inna forma kontaktu

Świetnie

Świetnie. Na plus: Wiedza i kompetencje personelu, zachowanie personelu, oferta,cena,asortyment, organizacja i czas obsługi, wygląd miejsca obsługi.

Ocena z dnia: 30.08.2016
Santander Consumer Bank Inna forma kontaktu

Bardzo dobrze

Bardzo dobrze. Na plus: Wiedza i kompetencje personelu, zachowanie personelu, oferta,cena,asortyment, organizacja i czas obsługi, wygląd miejsca obsługi.

Ocena z dnia: 30.08.2016
PZU Inna forma kontaktu

Sklep był czysty mimo późnej godziny

Sklep był czysty mimo późnej godziny, na dziale z warzywami oraz owocami panował lekki bałagan. Pracownik mimo, że nie był pewny czy mają w swojej ofercie przyprawę, której szukałam, razem ze mną przeszukał półki i pomógł mi znaleźć zamiennik. Przy kasach kolejki były krótki, a panie obsługiwały wszystkich klientów szybko. Zakupy zrobiłam w kilka minut i wyszłam zadowolona z produktami, które chciałam kupić.

Dzisiaj robiłam większe zakupy

Dzisiaj robiłam większe zakupy, potrzebowałam produktów, których normalnie nie kupuję i nie wiem gdzie mogę je znaleźć. Po poproszeniu o pomoc pracownik sklepu poszedł ze mną i pokazał gdzie się znajdują, a także pomógł mi w wyborze. Ogółem zakupy poszły mi sprawnie dzięki wygodnemu rozmieszczeniu działów, oraz pomocy pracowników. Nie czekałam długo do kas, ponieważ wiele z nich było czynnych. Wyszłam zadowolona.

Moja ocena to Tak sobie

Moja ocena to "Tak sobie". Pracownicy nie byli ani mili ani nie mili. Sporo czasu zajęło mi "złapanie" kogoś z obsługi i efekt był taki, że pani machnęła ręką w stronę regałów i powiedziała, że książka, której szukam tam powinna być, a jak nie ma to nie będzie. Nikt nie pomógł mi w poszukiwaniach, ale w końcu udało mi się odnaleźć interesującą mnie pozycję. Próbowałam zapytać o kilku innych autorów, ale nie otrzymałam żadnej odpowiedzi. Za to przy kasie bardzo miło zostałam poinformowana o aktualnej promocji.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem