Opinie wystawione przez użytkownika: Alien

W dniu dzisiejszym tankowałem paliwo na tejże stacji

W dniu dzisiejszym tankowałem paliwo na tejże stacji, parking jak i plac wokół dystrybutorów czyste, bez śmieci i innych zanieczyszczeń. Chociaż były to godziny popołudniowe i ruch powinien być nieduży to jednak byłem piątą osobą w kolejce przy kasie i za to minus. Pan który mnie obsługiwał był grzeczny, miły i schludnie ubrany, zaproponował kawę do bułki którą kupowałem. Jako posiadacz karty Vitay, po wystawieniu mi faktury poinformował mnie o ilości punktów jaką na tej karcie posiadam chociaż o to nie pytałem. Na sali sprzedażowej również był porządek, towar na półkach był wyeksponowany w widoczny sposób i widać, że również systematycznie uzupełniany.

Dziś po południu pojechałem do oddziału Banku PKO w Łobzie

Dziś po południu pojechałem do oddziału Banku PKO w Łobzie celem wypłaty pieniędzy z konta firmowego, robiłem to w oddziale ponieważ limit w bankomacie miałem znacznie niższy. Po ok. 3 minutach oczekiwania podszedłem do okienka do Pani W., dodam jeszcze, że po ok. minucie stania w kolejce już zostałem zagadnięty przez Panią z obsługi z zapytaniem czy może mi w czymś pomóc, ale wracając do Pani W., po 1. uśmiech, czułem się jakbym był tam setny raz i jak stały super klient a tak naprawdę była to moja pierwsza wizyta w tym oddziale. Ponadto Pani W. okazała się osobą naprawdę kompetentną, rzeczowo odpowiadała na moje pytania a nawet doradziła mi co mam zrobić następnym razem abym mógł zaoszczędzić kilka złotych chociaż wcale o to nie pytałem !! Ponadto placówka duża przejrzysta, okna obsługi opisane w taki sposób, że klient nie ma problemu z odnalezieniem okienka, w zależności od potrzeby.

Ocena z dnia: 25.03.2010
PKO BP Oddział

Punkt w dobrym miejscu

Punkt w dobrym miejscu, w otoczeniu innych sklepów, banku i pizzerii... czyli lokalizacja często uczęszczana. Sklep może niewielki, ale wewnątrz wszystko ma swoje miejsce. Klient po wejściu do sklepu nie ma wątpliwości czym ten się zajmuje. Obsługa kompetentna i rzetelna. Jej rzeczowe opinie na temat przedmiotów sprzedaży świadczą o posiadanej wiedzy, niezbędnej zresztą do prowadzenia takiej działalności. Mały minus za ciężko otwierające się drzwi, ktoś w średnim wieku może sobie z nimi nie poradzić...

W środku półmrok

W środku półmrok, wprawdzie to salon gier, ale wnętrze mogłoby być odrobinę jaśniejsze. Maszyny do gier rozstawione w sposób dogodny dla gracza. Obsługa praktycznie niewidoczna, caly czas przebywa w pomieszczeniu za szkłem, niezbyt zainteresowana tym co się dzieje w lokalu. Można wejść, wyjść i nawet nie natknąć się na personel. Dużym plusem jest wjazd dla wózków inwalidzkich.

Po wejściu do sklepu nie mogłem niezauważyć

Po wejściu do sklepu nie mogłem niezauważyć, że w środku panuje wręcz pedantyczny porządek, personel ubrany w schludne jednkowe stroje, praktycznie cały czas coś na półki dokładał, przekładał czy ustawiał. Przy kasie jednak cały czas była ekspedientka na posterunku. Szukając perfum po ok. 3 minutach zagadnęła mnie Pani z personelu, spytała czy może w czymś mi pomóc. W sumie jednak w sklepie było wszystko tak poukładane i wyeksponowane, że naprawdę z łatwością odnalazłem to czego szukałem.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem