Opinie wystawione przez użytkownika: Amanda

Stacja paliw ORLEN mieszcząca się przy ulicy Goleniowskiej

Stacja paliw ORLEN mieszcząca się przy ulicy Goleniowskiej znajduje się w bardzo widocznym miejscu i często uczęszczanej trasie, gdyż jest to ulica prowadząca do centrum miasta. W związku z tym na stacji często jest sporo klientów. Jednakże obsługa pracuje bardzo sprawnie i podczas mojej ostatniej wizyty nie spędziłam tam zbyt wiele czasu w oczekiwaniu. Najbliższe otoczenie stacji jest zadbane. Na podjazdach nie zauważyłam żadnych nieprawidłowości. Dystrybutory były czyste, a klienci mieli możliwość skorzystania z foliowych rękawiczek. Na pochwałę zasługuje obsługa stacji, która jest bardzo kulturalna i sprawnie wykonuje swoje obowiązki. Cena paliwa kształtuje się na poziomie zbliżonym do konkurencji.

Na stację paliw zlokalizowaną przy ul

Na stację paliw zlokalizowaną przy ul. Kolumba zajechałam zaraz po powrocie z długiej i wyczerpującej podróży dlatego byłam zadowolona, że sklep był dobrze zaopatrzony, a obsługa była bardzo miła. Na stacji panował porządek zarówno na sali sprzedaży, jak i w toalecie. Obsługa odbywała się bardzo sprawnie.

Na stację paliw ORLEN przy ul

Na stację paliw ORLEN przy ul. Mickiewicza zajechałam wracając do domu. Bardzo lubię tę stację, przede wszystkim ze względu na sympatyczną obsługę, która nie raz mi już pomogła. Personel jest tu bowiem nie tylko miły, ale także i kompetentny. Istotne jest dla mnie także to, że na stacji nie ma zbyt wielkich kolejek, a ceny paliw kształtują się na umiarkowanym poziomie.

Stacja paliw ORLEN przy ulicy Kopernika jest bardzo dobrze

Stacja paliw ORLEN przy ulicy Kopernika jest bardzo dobrze oznakowana. Najbliższe otoczenie stacji jest zadbane. Na podjazdach nie zauważyłam żadnych nieprawidłowości. Dystrybutory były czyste, a klienci mieli możliwość skorzystania z foliowych rękawiczek. Obsługa stacji jest kulturalna i sprawnie wykonuje swoje obowiązki. Cena paliwa kształtuje się na poziomie zbliżonym do konkurencji.

Dnia 20 października jadąc do koleżanki zauważyłam

Dnia 20 października jadąc do koleżanki zauważyłam, że świeci mi się kontrolka paliwa. Korzystając z okazji, że przejeżdżałam w pobliżu stacji Orlen przy ul. Bogumińskiej, postanowiłam zajechać i zatankować. Wokół stacji panował porządek. Przy dystrybutorach dostępne były foliowe rękawiczki. Zatankowałam paliwo, a następnie udałam się do kasy. Sklep przy stacji prezentował się prawidłowo, panował w nim neutralny zapach. Kolejka do kasy była niewielka. Obsługa była bardzo serdeczna i miło nastawiona do klientów.

W salonie Empik mieszczącym się centrum handlowym Kaskada

W salonie Empik mieszczącym się centrum handlowym Kaskada chciałam kupić mapę Sztokholmu. Oferta salonu wyglądała na bardzo rozbudowaną, a ceny kształtowały się na przystępnym poziomie. Towar w salonie był bardzo dobrze wyeksponowany, dlatego postanowiłam najpierw sama rozejrzeć się za mapą, jednak kiedy nie udało mi się to przez dłuższy czas poprosiłam o pomoc pracownika obsługi. Uważam, że bardzo korzystne jest to, że pracownicy noszą stroje firmowe, dzięki temu nie musimy zbyt długo rozglądać się za obsługą. Pracownik salonu był sympatyczny, i zaprowadził mnie do działu, jednak okazało się, że mapy w salonie nie ma. Wówczas mężczyzna sprawdził w systemie i okazało się, że nie ma na stanie ani jednej mapy Sztokholmu. Byłam naprawdę zdziwiona, że w tak dużym salonie, który sprawia wrażenie bardzo dobrze zaopatrzonego nie poszukiwanej przeze mnie mapy.

Kiedy przechodziłam koło sklepu CCC zauważyłam na wystawie

Kiedy przechodziłam koło sklepu CCC zauważyłam na wystawie piękne balerinki, które skusiły mnie do wizyty w tym sklepie. Muszę przyznać, że salon tej sieci w galerii Kaskada prezentuje się chyba najlepiej spośród wszystkich salonów w Szczecinie. Wyróżnia go przede wszystkim to, że jest przestronny i można się po nim swobodnie poruszać. Miejsca do przymierzania obuwia są tak ulokowane, że można je swobodnie przymierzać, nie obawiając się potrącenia ze strony pozostałych klientów. Sklep zwraca także uwagę poziomem czystości, który jest bardzo wysoki. Cenię sobie także to, że w salonie CCC można kupić buty w naprawdę przystępnej cenie, a wybór jest dość duży. Obsługa sklepu jest kulturalna i chętnie pomaga klientom w znalezieniu odpowiedniego obuwia.

Korzystając z okazji

Korzystając z okazji, że byłam w pobliżu postanowiłam wstąpić do sklepu Alma po wędlinę. Bardzo cenię sobie ten sklep ze względu na szeroką gamę asortymentu, który w większości jest nieosiągalny w innych sklepach. W Almie jest czysto, towar jest ładnie wyeksponowany, a w powietrzu unosi się przyjemny zapach. Personel jest dobrze widoczny i bardzo sympatycznie nastawiony do klientów. Stanowisko z wędlinami jest bardzo ładnie zaaranżowane, a wędliny wyglądają bardzo smacznie. Obsługa odbywa się bardzo sprawnie, a personel dobrze się orientuje w asortymencie. Ceny towaru kształtują się na umiarkowanym poziomie. Obsługa w kasie odbywa się bardzo sprawnie.

W poszukiwaniu eyelinera wstąpiłam do sklepu Rossmann

W poszukiwaniu eyelinera wstąpiłam do sklepu Rossmann mieszczącego się przy alei Niepodległości i muszę przyznać, że sklep ten zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. W odróżnieniu do pozostałych sklepów tej sieci, w tym było bardzo przestronnie i panowała w nim przyjemna temperatura. Moją uwagę zwróciła bardzo rozbudowana oferta sklepu, ponieważ dostępne w nim było oprócz ogromu kosmetyków, perfum i artykułów drogeryjnych nawet przyprawy!!! Ceny towaru były umiarkowane i widoczne dla każdego artykułu. Personel sklepu zajmował się wykładaniem towaru, jednak zwracał uwagę na klientów znajdujących się w sklepie, dzięki temu w razie potrzeby można było uzyskać pomoc. Obsługa w kasie odbywała się sprawnie, dlatego nie było tam długich kolejek.

Klub Super Obserwatora miał być przez jakiś czas

Klub Super Obserwatora miał być przez jakiś czas zawieszony, aby powrócić w świetle chwały z super atrakcjami celem docenienia najlepszych obserwatorów. Rzeczywistość okazała się jednak szara i ponura, a informacji o reaktywacji Klubu wciąż brak, podobnie jak i odpowiedzi na liczne pytania uczestników.

Ocena z dnia: 15.02.2013
jakoscobslugi.pl Oddział

Na stronie jakoscobslugi

Na stronie jakoscobslugi.pl już dawno nie działo się nic ciekawego. Myślę, że przydałaby się jakaś Świąteczna Niespodzianka dla obserwatorów w postaci konkursu albo może promocji. Moim zdaniem wniosłoby to powiew świeżości i spowodowało zdecydowanie większe zainteresowanie wśród obserwatorów, a nawet zachęciłoby nowych uczestników do dzielenia się opiniami na temat jakości usług w naszym kraju.

Ocena z dnia: 20.11.2012
jakoscobslugi.pl Oddział

Stanowisko z wędlinami w sklepie Real nie wyglądało zbyt

Stanowisko z wędlinami w sklepie Real nie wyglądało zbyt dobrze. Przede wszystkim towar nie wyglądał na zbyt świeży, a zapach unoszący się wokół stoiska nie zachęcał do dokonania zakupów. Ponadto personel pracował bardzo wolno i nie był zbyt miło nastawiony wobec klientów, którzy mimo wszystko zdecydowali się zrobić tam zakupy.

Bardzo sympatyczna ekspedientka w salonie Reserved chętnie

Bardzo sympatyczna ekspedientka w salonie Reserved chętnie udzieliła mi pomocy w odnalezieniu bluzki, którą widziałam na stronie internetowej sklepu. Pracownica była zaangażowana w obsługę i poświęciła mi sporo czasu. Cena towaru kształtowała się na umiarkowanym poziomie, towar dostępny był we wszystkich rozmiarach.

Bardzo dobre wrażenie zrobiła na mnie wizyta w oddziale

Bardzo dobre wrażenie zrobiła na mnie wizyta w oddziale banku Ing przy ulicy Milczańskiej. Wyjątkowo sympatyczny doradca klienta potrafił uszanować czas swoich klientów i obsługiwał bardzo sprawnie, a także konkretnie odpowiadał na pytania. Podoba mi się taki poziom obsługi, kompetencji i szacunku dla klienta.

Ocena z dnia: 02.08.2012

Do sklepu Tesco wstąpiłam po arbuza

Do sklepu Tesco wstąpiłam po arbuza, jednak informacje na plakatach przy wejściu do sklepu zachęciły mnie do dłuższego pobytu. Ceny oferowanych towarów były bowiem bardzo korzystne. W sklepie panował porządek, personel był ubrany w strój firmowy, a kolejki do kasy były umiarkowane, co wyjątkowo mnie ucieszyło.

Dzisiejsza wizyta w sklepie Terranova zostanie mi na długo

Dzisiejsza wizyta w sklepie Terranova zostanie mi na długo w pamięci. Spowodowane jest to zachowaniem pracujących tam pań, które były wyraźnie znudzone swoimi zajęciami i nie miały w sobie nawet odrobiny siły aby wysilić się na uśmiech dla klientek. Najgorzej znudzona swoimi obowiązkami była z pewnością pani obsługująca na kasie, ponieważ poza wypowiedzeniem kwoty do zapłaty nie odezwała się ani nawet nie spojrzała na mnie. Poza tym w sklepie widoczne były uchybienia pod względem czystości. Niemniej jednak oferta handlowa była w miarę atrakcyjna, a ceny kształtowały się na przystępnym poziomie.

Bardzo lubię sklep Reserved

Bardzo lubię sklep Reserved, ponieważ ich oferta jest bardzo rozbudowana, a odzież nadaje się nie tylko na eleganckie wyjścia, ale także i na co dzień. Uważam, że wzornictwo jest tu bardzo ciekawe i nawiązuje do aktualnie panujących trendów, zaś ceny kształtują się na w miarę przystępnym poziomie. Podczas mojej wizyty w sklepie nie zauważyłam żadnych uchybień pod względem czystości zarówno na Sali sprzedaży, jak i w przymierzalniach. Personel był bardzo sympatyczny i chętnie odpowiadał na pytania klientów. Kolejka w kasie była nieco długa, jednak personel kasowy starał się rozładować kolejkę, dzięki temu czas oczekiwania nie był tak długi jak zakładałam. Obsługa w kasie była wyjątkowo sympatyczna i pomimo zmęczenia wykonywała swe obowiązki bardzo sprawnie.

Ocena z dnia: 10.04.2012
Reserved Oddział

Oddział banku Ing mieszczący się przy ulicy Krzywoustego

Oddział banku Ing mieszczący się przy ulicy Krzywoustego jest bardzo dobrze widoczny. W lokalu panuje porządek, a zaraz po wejściu wyczuć można bardzo przyjemny, aczkolwiek delikatny zapach. Widać, że w lokalu dba się o porządek, ponieważ stanowiska obsługi klientów, jak również otoczenie krzeseł dla klientów oczekujących jest zadbane i nie stwierdziłam tam żadnych uchybień. Poziom obsługi klientów jest tu bardzo wysoki. Personel banku jest kulturalny i poświęca wiele czasu i uwagi klientom. Oferta banku była korzystna, a czas oczekiwania na rozmowę z doradcą banku, określiłabym jako umiarkowany.

Ocena z dnia: 06.02.2012

Ostatnia wizyta w supermarkecie Sukces należy jak

Ostatnia wizyta w supermarkecie Sukces należy jak najbardziej do udanych. W sklepie panował idealny porządek, a od samego wejścia słychać było przyjemną jednak nie za głośną muzykę. W sklepie panował idealny porządek co zauważalne było nie tylko na ekspozycji, ale także obserwując lady, podłogi i regały. Obsługa wyglądała schludnie i witała klientów wchodzących do sklepu słowami: "Dzień dobry". Ceny towaru nie należą tam do najniższych, jednak wiać dbałość ze strony obsługi o towar, ponieważ nawet warzywa i owoce były świeże i prezentowały się wzorowo. Personel na kasie był miły i traktował klientów bardzo sympatycznie.

Po wizycie w sklepie Sano uważam

Po wizycie w sklepie Sano uważam, że kierownictwo tego sklepu powinno zwrócić uwagę na to co się dzieje na sali sprzedaży, ponieważ dzieje się tam bardzo źle. Nie dość, że na półkach panuje bałagan, to produkty mają źle dopasowane ceny, a część z nich jest przeterminowana. Personel natomiast zdaje się w ogóle tą sytuacją nie przejmować i oddaje się przyjemnym pogawędkom nie zwracając przy tym uwagi na klientów. Obsługa w kasie odbywa się bardzo wolno, a mimo to nie otwiera się tutaj kolejnych kas. Klienci są poddenerwowani, a personel udaje, że nie zauważa całej sytuacji która ma miejsce wokół.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem