Opinie wystawione przez użytkownika: Amanda_14

Świetna obsługa

Obsługa cudowna pomocna

Super

Super.

Ocena z dnia: 10.09.2018
Leroy Merlin Inna forma kontaktu

Super

Super.

Ocena z dnia: 10.09.2018
JYSK Inna forma kontaktu

Dobrze

Dobrze.

Ocena z dnia: 10.09.2018
IKEA Inna forma kontaktu

Dobrze

Dobrze.

Ocena z dnia: 10.09.2018
Majster Inna forma kontaktu

Po każdej wizycie jestem zawsze zadowolona

Po każdej wizycie jestem zawsze zadowolona. Właściwi ludzie na odpowiednim miejscu. Wszystko zgrane, pracownicy pomogą we wszystkim, uprzejmi i serdecznie. Sklep zadbany, wszystko poukładane logiczne i na swoim miejscu. Szybko sprawnie i miło.

Wszystko w jak najlepszym porządku

Wszystko w jak najlepszym porządku. Pracownicy uprzejmi pomocni chcą aby klient był zadowolony i starają się ułatwić zakupy. Jedyną rzeczą która jest do poprawy to bałagan na niektórych półkach co bardzo utrudnia poszukiwanie odpowiedniej rzeczy która chcemy.

Szał zakupowy w pełni lecz niestety nie wszyscy dbają o

Szał zakupowy w pełni lecz niestety nie wszyscy dbają o klientów. W sklepie chaos, brak małych koszyków przy wejściu co za tym idzie musiałam latać po sklepie w ich poszukiwaniu. Większość kas zamkniętych a kolejki długie chociaż to dopiero początek gorączki przedświąteczne. Panie przy kasach samoobsługowych pomagają jak mogą lecz to nie wystarczy niestety.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem