Opinie wystawione przez użytkownika: Anna_1211

W dniu dzisiejszym udałam się do w w apteki w celu zakupu

W dniu dzisiejszym udałam się do w/w apteki w celu zakupu witamin dla dziecka. Okazało się, że nie ma takich jak ja chciałam, były w większym opakowaniu 60 szt. oczywiście odpowiednio droższe, po rozmowie z panią farmaceutką doszłam do wniosku, że w okresie letnim wcale nie musze podawać dziecku witaminek, a przynajmniej nie przez 60 dni. Pani, która tam pracuje nie próbowała sprzedac mi droższego towaru, wręcz przeciwnie odwiodła mnie od jego zakupu. Duży plus za kompetencje i uczciwość.

Ocena z dnia: 21.07.2009
Apteka Południe Inna forma kontaktu

W wyżej wymienionym sklepie robię zakupy co drugi

W wyżej wymienionym sklepie robię zakupy co drugi, trzeci dzień. Personel tego sklepu to młodzi ludzie, chętni do pomocy. Zwracają uwagę na klientów, nie są zajęci sobą co często się zdarza w malych sklepikach. Jedynym minusem tego sklepu jest ogólny bałagan, który tam panuje, ale sądzę, że jest to wizerunek sklepu wymyślony przez kierownika bądz osobę za to odpowiedzialną.

Ocena z dnia: 19.06.2009
Verdes Inna forma kontaktu

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem