Opinie wystawione przez użytkownika: Anna_1812

Różnorodność i szacunek

Nie przepadam za produktami które oferuje sieć McDonalds ponieważ nie jest to zdrowe jedzenie. Lubię kawę z McDonalds i co jakiś czas zdarza mi się pracować z własnym komputerem w ich placówce. Od jakiegoś czasu zauważyłam, że jest dużo obcokrajówców różnej nacji i pochodzenia. Zatrudniane są również osoby niepełnosprawne i np z zespołem downa . Sposób w jaki są traktowani przez managerów pracownicy niższego szczebla, którzy np sprzątają zasługuje na pochwałę. Wielokrotnie słyszałam urywki rozmów czy przekazywanie poleceń służbowych. Zawsze z szacunkiem i bez wyższości.

Nieuzgodnione usługi

Byłam klientką salonu. Obsługiwała mnie Pani, która najpierw zebrała wywiad jaką usługę chcę wykonać, w jakim zakresie. Omówiłyśmy szczegóły i wszystko wyglądało całkiem dobrze do momentu kiedy po wszystkim (strzyżenie, farbowanie) nie okazało się że muszę zapłacić za pielęgnację odżywką i modelowanie. Faktycznie wiedziałam, że fryzjerka nakłada odżywkę i modeluje na koniec włosy, ale nikt nie uzgodnił ze mną usługi i nie zapytał czy decyduję się za nią dodatkowo płacić. Obsługa była bardzo miła, ale uważam, że to co powyżej napisałam dyskwalifikuje salon i jako miejsce wyłudzania pieniędzy. Poza tym w salonie było brudno, resztki włosów były dosłownie wszędzie. Nie polecam.

Dobre pieczywo, miła obsługa

Korzystam z oddziału na ulicy Pełczyńskiego w Warszawie. Pieczywo jest zawsze świeże, obsługa miła, nie narzucająca się. Piekarnia jest zawsze czysta, Panie pracują w rękawiczkach ochronnych. Polecam.

Ocena z dnia: 27.02.2019
Putka Oddział

Bardzo przyejmna i kulturalna obsługa

Bardzo przyejmna i kulturalna obsługa, ale zdecydowanie zbyt długie oczekiwanie na rachunek i jeszcze dluższy czas oczekiwania na wydanie reszty. To zdecydowanie burzy dobre wrażenia po wizycie w tym miejscu

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem