Opinie wystawione przez użytkownika: Anna_6041

w miarę

szybkie zakupy z rana do pracy. Niestety obsługująca mnie dziś pani chyba wstała lewą nogą. Nie uprzejma, nie uśmiechała się.

super

Pani informująca mnie o warunkach kredytu bardzo konkretna, dobrze zorientowana. Miła i uśmiechnięta.

za karę

podczas wizyty nie było za dużej kolejki, podeszłam do okienka. Pani niestety sprawiała wrażenie jakby pracowała za karę. Nie uśmiechała się, patrzyła karcąco kiedy zdziwiłam się, że cena za znaczki wzrosła. Dodatkowo nieodpowiednio ubrana ( zbyt prześwitująca bluzka)

super

sklep fajnie zorganizowany, asortyment uporządkowany, miły personel służący pomocą

wszystko ok

szybka, obsługa, smaczna kawa

wszystko super

w sklepie jak zawsze porządek, asortyment uzupełniony na półkach. dużo otwartych kas

super

jak zwykle wszystko poukładane, na sklepie czysto, porządek na półkach, dużo otwartych kas

moze być

W porównaniu do poprzednich wizyt wizyta ok. Tym razem alejki nie były pozastawiane promocyjnym towarem. w koszach w wyprzedażowym asortymentem wielki misz - masz

super

Bardzo profesjonalna obsługa. Nie czułam się pozostawiona sama sobie, konsultantka od razu do mnie podeszła i pomogła dobrać odpowiedni kosmetyk. w salonie czysto, towar poukładany.

bardzo dobrze!

W sklepie porządek. Wszystko ładnie poukładane. Jedyne miejsce do którego można mieć zastrzeżenia to stół z wyprzedażowymi spodniami - tam wszystko wymieszane na jednej wielkiej "kupie". przymierzanie czyste, bez pozostawionych wieszaków.

bardzo fajne miejsce

bardzo dobra lokalizacja, czysto, smaczne jedzenie

super

Bardzo szybka realizacja zamówienia na pizzę. Pizza bardzo smaczna, dostarczona gorąca i zgodna z zamówieniem.

może być

w sklepie porządek, cześć personelu układała towar. Otwarta tylko jedna kasa , jednak kiedy zrobiła się kolejka otwarto nową kasę.

tak sobie

W sklepie zepsute główne drzwi i ruchome schody. Żeby dostać się do sklepu trzeba przechodzić przez klatkę schodową. Podczas pobytu w sklepie było przyjęcie towaru, palety zastawiały dostęp do niektórych koszy w sklepie. personel zajęty układaniem towaru, trzeba było prosić kasjera o podejście do kasy.

super

w sklepie wszystko poukładane, nie było braków w asortymencie, dużo otwartych kas.

Bardzo dobrze!

Bardzo smaczna pizza. Dobrej jakości składniki. Zamówienie zrealizowane zgodnie z oczekiwaniami. Mały minus za czas realizacji, ponad godzina.

Bardzo dobrze!

Duży wybór pieczywa. Miła obsługa.

Bardzo dobrze!!!

W sklepie porządek. Towar ładnie wyeksponowany. Dobre promocyjne oferty.

Tak sobie

Jak zwykle poustawiane na środku palety, które utrudniają przejście. Brak promocyjnego towaru. Wrażenie nieładu na sklepie.

Super

Sklep czysty, towar ulożony. Fajne promocje.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem