Opinie wystawione przez użytkownika: Argin

Profesjonalny doradca i obsługa klienta

Miła i profesjonalna obsługa przez pracownika tego oddziału Banku PKO BP. Fachowe doradztwo przy zakładaniu konta i szczegółowe informacje na temat podejmowanych czynności. Bardzo dobrze została przedstawiona oferta banku i jakie możliwości mogę jeszcze wykorzystać. Mimo średniego czasu oczekiwania myślę, że dla takiej obsługi warto czekać. Szczerze polecam i na pewno będę tutaj wracać.

Dobry sklep, przeciętna obsługa

W supermarkecie do wyboru jest spory asortyment jednak zazwyczaj panuje tam spory bałagan, np. brudna podłoga po rozbitym napoju lub innym produkcie. Często zdarza się, że palety z nierozłożonym towarem stoją na środku sklepu i trzeba przeciskać się między towarem a innymi klientami. Pracownicy pomogą jeśli szuka się danego produktu. Jak na tak duży sklep pracuje tam zdecydowanie za mało osób dlatego wszystko wygląda jak wygląda.

Dobra obsługa, duży asortyment

Wizyta w markecie Dino w Odolanowie przy ulicy Kaliskiej zawsze jest miła, ponieważ pracuje tam bardzo dobry personel, który zawsze służy pomocą. W sklepie jest duży asortyment do wyboru, więc każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Czasami bywa problem z dużymi kolejkami do kas i zdarza się, że jest otwarta tylko jedna kasa.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem