Opinie wystawione przez użytkownika: BK

Sklep nie ma wielkiej oferty

Sklep nie ma wielkiej oferty, jednak jakość oferowanych produktów jest bardzo dobra. Przy zakupie soczewek lub okularów badanie wzroku jest na miejscu. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona bo moje poprzednie badania trwały około 15 -20 min. W Mozarcie czuje się że badanie jest bardzo dokładne, kilkakrotnie powtarzane, także już z nowymi szkłami.Można też trafić na atrakcyjne promocje. Badania kontrolne po trzech tygodniach są gratis. Ta firma naprawdę stawia na jakość !

Pyszne jedzenie które można zjeść na miejscu lub na wynos

Pyszne jedzenie które można zjeść na miejscu lub na wynos. Miła obsługa. Przede wszystkim dobra cena za obiad. Tłok w godzinach obiadowych, ale nie zdarza się że trzeba czekać na miejsce. Czysta zadbana sala, po prostu wystrój bez rewelacji. Duży wybór dań. Przyprawy dostępne na stolikach. Dania serwowane do 5 minut od zamówienia.

Bez kolejek

Bez kolejek, można w oddziale załatwić wszystko od ręki,bez zbędnego marnowania czasu. Fantastyczna obsługa.Jestem pod wrażeniem. Przy zakładaniu konta osoba obsługująca zostaje twoim opiekunem, więc wiadomo z kim się kontaktować w razie problemów. Jedyny minus (mały) to nie poinformowanie o promocji która zaczynała się kilka dni później i ja jako klient spełniałam wszystkie warunki. Szkoda.

Niemiły kierowca

Niemiły kierowca, który nie chciał nic wytłumaczyć, wskazać miejsca na zostawienie bagażu, robił opryskliwe uwagi typu: nie trzaskać drzwiami. Miejsce stojące z bagażem w ręku też pozostawia wiele do życzenia. Na szczęście bus z klimatyzacją, czysty, wywietrzony. Dobra prędkość przejazdu i cena. Bez opóźnień. Dostępne ulotki z rozkładem jazdy dla klientów.

Ocena z dnia: 19.02.2011
Merc bus Inna forma kontaktu

Bardzo tanio

Bardzo tanio. Nie ma bestsellerów i super szerokiego asortymentu ,ale każdy może znaleźć coś ciekawego w bardzo niskiej cenie. Wyraźnie zaznaczone działy tematyczne, wiec szybko można się zorientować gdzie co jest. Bardzo miły personel, potrafiący doradzić autora i inne tytuły. Książki poukładane, nie ma chaosu.

Tłok

Tłok, przez co personel nie nadążał z obsługą. Jednak - świetnie wyposażony plac zabaw, dużo miejsca dla dzieci. Możliwość ze skorzystania z internetu dla klientów, kawiarenka z niezłą kawą i ew. jakimś ciepłym posiłkiem. Miła obsługa, tylko że musiałam stać w kolejce po bilet. Ceny przystępne, bardzo fajnie zrobiona ulotka z ofertą.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem