Opinie wystawione przez użytkownika: Czakalaka_60000

Niesamowicie miła obsługa! Dwie Panie

Niesamowicie miła obsługa! Dwie Panie bardzo zaangażowały się w poszukiwania spodni idealnych. Bez problemu skontaktowały się z innym sklepem w celu znalezienia odpowiedniego rozmiaru. Jedna z pań towarzyszyła nam przez cały pobyt w sklepie i była w stanie zaproponować różne alternatywy. Oby więcej takich sprzedawców!

Do restauracji bardzo ciężko jest się

Do restauracji bardzo ciężko jest się dostać ze względu na duże zainteresowanie lokalem. Nie bez powodu - jedzenie w Pueblo jest nie tylko przepyszne ale też fajnie podane. Obsługa kelnerska także na wysokim poziomie. Bardzo na plus jest to, że obsługa zaraz po wejściu zaprasza do stolika.

Najlepsza jakość obsługi z jaką

Najlepsza jakość obsługi z jaką spotkałam się w ostatnim czasie. Personel uśmiechnięty, pomocny. Pani, która nas obsługiwała znała odpowiedzi na nurtujące nas pytania dotyczące dań. Przystawki dostaliśmy bardzo szybko, na danie główne musieliśmy chwilę poczekać, ale nie stanowiło to dla nas problemu. Bardzo spodobało mi się, że personel obserwuje gości i reaguje na ich potrzeby.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem