Opinie wystawione przez użytkownika: Dżesika

Osiedlowy sklep

Żabka ta funkcjonuje w bloku, w którym mieszkam. Lubię ją ze względu na bogaty asortyment. Moje zastrzeżenia budzi natomiast obsługa, która notorycznie nosi maseczki pod nosem lub pod brodą, oraz w czasie obsługi klienta prowadzi prywatne rozmowy z innym pracownikiem. Poza tym w sklepie panuje porządek, luki na regałach są w miarę regularnie uzupełniane towarem.

W środę

W środę (18.04) dokonałam zakupu produktów z oferty sieci McDonald's. Zamówienie złożyłam poprzez samoobsługowy kiosk. Bardzo lubię owe rozwiązanie, gdyż dzięki niemu można zaoszczędzić czas, zapoznać się z całą ofertą oraz jej cenami, a także nie czuję się wymaganego przez kolejkę oraz osobę obsługującą kasę pośpiechu. Niestety wydłużony czas oczekiwania zaniża ocenę obsługi. Bardzo często przychodzę do tej restauracji i równie często personel skupia się przede wszystkim na zamówieniach od kierowców, tymczasem osoby pragnące spożyć danie na miejscu muszą długo czekać. Jeśli natomiast chodzi o jakość posiłku jestem w pełni zadowolona. Nigdy nie miałam żadnych uwag. Wątpliwości budzi czystość na sali. Rozsypana sól na stołach to tradycja (łazienki bez zarzutów). Sami pracownicy są mili, reagują na potrzeby klientów, jednakże czasem widoczny jest brak dobrej organizacji.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem