Opinie wystawione przez użytkownika: Danielczyk

Rewelacyjnie

Rewelacyjnie. Kapitalne miejsce. Więcej nie trzeba dopowiadać;-). Na plus: personel, wiedza i doradztwo, sprawność obsługi, oferta i cena, wygląd miejsca obsługi.

Bardzo dobrze

Bardzo dobrze. Sklep w dobrym położeniu jednak asortyment taki troszkę tandetny. Coś o pokroju dużego chińskiego sklepu. Na plus: personel, wiedza i doradztwo, sprawność obsługi, oferta i cena, wygląd miejsca obsługi.

Źle

Źle. Sklep w najlepszym porządku jednak po rozpoczętej promocji po 2 minutach brak hot dogów i jak oswiadczyla ekspedietka juz nie będzie. Na minus: oferta i cena. Na plus: personel, wiedza i doradztwo, sprawność obsługi, wygląd miejsca obsługi.

Źle

Źle. Wybór kapitalny jednak obsluga fatalna, ani do widzenia a podejscie do klijenta chodźby przed śmiercią. Na minus: personel, sprawność obsługi. Na plus: wiedza i doradztwo, oferta i cena, wygląd miejsca obsługi.

Rewelacyjnie

Rewelacyjnie. Wszystko w najlrpszym porzadku. Duża pochwała ;-). Na plus: personel, wiedza i doradztwo, sprawność obsługi, oferta i cena, wygląd miejsca obsługi.

Super

Super. Ogólnie dobrze ale zawsze moze byc lepiej ;-) Mały asortyment ;-(. Na minus: oferta i cena. Na plus: personel, wiedza i doradztwo, sprawność obsługi, wygląd miejsca obsługi.

Bardzo dobrze

Bardzo dobrze. Wszystko bylo by w porzadku gdyby nie fakt batdzo dlugiego czekania. Na minus: sprawność obsługi. Na plus: personel, wiedza i doradztwo, oferta i cena, wygląd miejsca obsługi.

Ocena z dnia: 09.04.2015

Rewelacyjnie

Rewelacyjnie. Wszystko w jednym miejscu. Ceny bardzo dostępne dla każdego. Obsluga szybka i sprawna. Bardzo duży plus ;-). Na plus: personel, wiedza i doradztwo, sprawność obsługi, oferta i cena, wygląd miejsca obsługi.

Rewelacyjnie

Rewelacyjnie. szybka obsluga, uprzejmy personol. wszystko na tak. Na plus: personel, wiedza i doradztwo, sprawność obsługi, oferta i cena, wygląd miejsca obsługi.

OK

OK. Co do cen tragedia tak drogi sklep ze to obłęd. Na stoisku z wazywami brudno chodźby na targowisku. Na minus: oferta i cena, wygląd miejsca obsługi. Na plus: personel, wiedza i doradztwo, sprawność obsługi.

Super

Super. Wszystko praktycznie jest na miejscu. Ceny przeciętne mogly by byc troszke niższe. Na plus: personel, wiedza i doradztwo, sprawność obsługi, oferta i cena, wygląd miejsca obsługi.

Rewelacyjnie

Rewelacyjnie. Bardzo duży wybór towarów. Miła obsłóga więc wszystko tak jak powinno być. Na plus: personel, wiedza i doradztwo, sprawność obsługi, oferta i cena, wygląd miejsca obsługi.

Rewelacyjnie

Rewelacyjnie. Szybko, sprawnie i smacznie. Nic dodać nic ująć. Rewelacja. Na plus: personel, wiedza i doradztwo, sprawność obsługi, oferta i cena, wygląd miejsca obsługi.

Słabo

Słabo. Personelu zdecydowanie za dużo. Trzy panie stoja przy kasach gadają o wszystkim tylko nie o pracy a na dwa fish burgery czekalem chyba wiecznosc. Na minus: personel, sprawność obsługi. Na plus: wiedza i doradztwo, oferta i cena, wygląd miejsca obsługi.

Tak sobie

Tak sobie. Bylem tam pół godziny przed zamknieciem a persobel jak by mógl to najchetniej by mnie wyrzucił. Bardzo nie mila kasjerka "byle dalej". Na minus: personel, wiedza i doradztwo. Na plus: sprawność obsługi, oferta i cena, wygląd miejsca obsługi.

Dobrze

Dobrze. Personel czasami wydaje sie jakby pracowal z przymusu. Ani slowa na dzien dobry ani na dowidzenia. Najgirzej jest na kasie samoobslugowej tam praca praktycznie na sile. Ceny wygurowane jak na taki sklep. Na minus: personel, oferta i cena. Na plus: wiedza i doradztwo, sprawność obsługi, wygląd miejsca obsługi.

Rewelacyjnie

Rewelacyjnie. Bardzo dobra obsluga, przyjemna i życzliwa. Bardzo duzy wybór lodow chyba najwiekszy jaki znam. Polecam odwiedzić to miejsce każdemu. Na plus: personel, wiedza i doradztwo, sprawność obsługi, oferta i cena, wygląd miejsca obsługi.

Rewelacyjnie

Rewelacyjnie. rewelacyjne miejsce. polecam kazdemu w szczególności dla rodzin z dziećmi. Atmosfera bajkowa. Na plus: personel, wiedza i doradztwo, sprawność obsługi, oferta i cena, wygląd miejsca obsługi.

Dobrze

Dobrze. wszystko bylo by w porzagku gdyby nie tak wysokie ceny. Na minus: oferta i cena. Na plus: personel, wiedza i doradztwo, sprawność obsługi, wygląd miejsca obsługi.

Super

Super. obsluga mila i przyjazna dla klienta. Na plus: personel, wiedza i doradztwo, sprawność obsługi, oferta i cena, wygląd miejsca obsługi.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem