Opinie wystawione przez użytkownika: DatiM

Typowy sklep ogólnospożywczy

Schludny sklep, z dość dużym wyborem produktów, które jak dotychczas prawie zawsze okazały się świeże. Jeśli chodzi o obsługę, to przynajmniej z reguły spotykałem się z oschłością i wątpliwą chęcią pomocy w odnalezieniu czegokolwiek. Są godziny kiedy powinno być otwarte więcej kas, a zasada, że to klienci muszą się o to dopraszać nie przemawia do mnie.

Cudowne kwiaty na każdą okazję

Kwiaciarnia Nati Flowers to miejsce, na którym nigdy się nie zawiodłem, a kupuję tam kwiaty na wszelkie okazje już od kilku lat. Obsługa jest bardzo miła, doradza w sprawie prezentów i w sprawie dbania o roślinki. Wystrój lokalu jak przystało na kwiaciarnię- ładny i zachęcający. Widać, że miejsce jest prowadzone z pasją, a to dla mnie najważniejsze...

Fachowcy w branży rowerowej

Pracownicy sklepu naprawią wszelkie usterki związane z rowerem. Rzetelnie przeprowadzą przegląd sezonowy jednośladu. Mają także szeroką bazę nowych rowerów, oraz wyposażenia, jakie może się przydać na wyprawach. Wygląd sklepu przypomina warsztat, co mocno podkreśla specjalizację personelu.

Świetne wypieki

Najlepsze pieczywo jakie jadłem. Moim ulubionym wypiekiem jest trójkąt z jabłkiem, który jest rewelacyjny. Obsługa miła i wyrozumiała, wystrój klimatyczny, a miejsce pracy zawsze czyste. Serdecznie polecam

Ładna lokalizacja, lecz słaba obsługa

Ładnie położona lokalizacja, w aptece też wszystko schludnie ułożone, porządek zachowany. Problemem i pewnego rodzaju niedogodnością był czas oczekiwania. W kolejce przed lokalem spędziłem bowiem jakieś 15 minut, ustawiając się zaledwie jako 4. Początkowo uważałem, że jest to wina któregoś z klientów, lecz gdy wreszcie przyszła pora na mnie, to okazało się, że problem leży w Pani ekspedientce. Ta bowiem nie mogąc znaleźć produktu, o który prosiłem, zamiast sprawdzić jakiś spis artykułów który posiadają, to przeszukała całą aptekę, zaglądając do jednej szafki 5 razy (tak liczyłem). Należałoby więc oswoić pracowników z nowymi technologiami np spisem artykułów w komputerze.

Szybko, rzeczowo i na 5

W sklepie zawsze kilku pracowników, którzy są chętni do pomocy. Każdy z nich zna się na asortymencie, wiedzą co i gdzie się znajduje, potrafią dobrać właściwy produkt względem oczekiwań klienta i jego budżetu. Całe zakupy przebiegły bardzo szybko, tak jak na sklep z militariami przystało. Wystrój schludny, wyróżnione wartościowe i popularne produkty.

Smacznie, miło i klimatycznie

Moim zdaniem jedna z lepszych restauracji w Poznaniu. Personel taki jaki powinien być, czyli uśmiechnięty, rzeczowy, chętny do wymiany kilku zdań z klientem. Jedzenie bardzo smaczne, karta dań rozbudowana na tyle, że każdy znajdzie coś dla siebie. Czas oczekiwania nie też nie był zbyt długi. Wystrój rewelacyjny, można przez chwilę poczuć się jak w innym miejscu.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem