Opinie wystawione przez użytkownika: David_2

Szybko, konkretnie, rzeczowo i na temat!

Bardzo konkretna i rzetelna obsługa w salonie Play w Galerii Gryf w Szczecinie. Mimo tego, że tematem wizyty było wypowiedzenie umowy świadczenia usług telekomunikacyjnych i przekazanie numeru telefonu na rzecz innego operatora personel był bardzo pomocny, sympatyczny i uprzejmy. Sprawa została rozwiązana szybko, a wszelkie informacje których potrzebowałem konsultant sprawnie odszukał w systemie i przekazał w sposób prosty i zrozumiały. DUŻY + dla tego salonu :)

Rewelacyjnie

Rewelacyjnie. Chyba najlepsza dostępność oferty na rynku. Bardzo dobra usługa gwarantująca doręczenie przez kurierów w godzinach wieczornych.

Ocena z dnia: 10.09.2018
Allegro.pl Kontakt online

Super

Super. Bardzo duża dynamika w zmianie oferty oraz doskonałe dopasowanie oferty do lokalizacji sklepów.

Ocena z dnia: 10.09.2018
LIDL Inna forma kontaktu

Rewelacyjnie

Rewelacyjnie. Dobra dostępność salonów sprzedaży zwłaszcza w mniejszych miejscowościach. Bardzo uprzejmy i rzeczowy personel.

Ocena z dnia: 07.09.2018
Media Expert Inna forma kontaktu

OK

OK. Szeroki asortyment, niestety często idzie w parze z niskim poziomem utrzymania porządku w halach sprzedaży.

Ocena z dnia: 07.09.2018
Kaufland Inna forma kontaktu

Stosunkowo nowy punkt w tym miejscu

Stosunkowo nowy punkt w tym miejscu, od jakiś dwóch miesięcy, w związku z czym wszystko bardzo czyste, zadbane i schludne. Świadomość obsługi w zakresie oferowanych dań bardzo duża, potrafią doradzić i pomóc. Duży wybór dań. Ogromny plus za otwartą, CZYSTĄ kuchnię gdzie widać wszystko jak na dłoni. Dzieci ucieszą się z kącika przygotowanego właśnie dla nich. Co do samych dań, to poezja smaku. Akurat tak się złożyło, że nieumyślnie zamówiliśmy to samo danie w wersji z surówką i bez, kurczak w zielonym curry, ale to było coś wspaniałego. NIGDZIE W SZCZECINIE NIE JEDLIŚMY LEPSZEGO CURRY. Na pewno wrócimy i będziemy polecać.

Stacja bardzo dobrze zaopatrzona

Stacja bardzo dobrze zaopatrzona. Asortyment paliw bardzo szeroki od LPG przez ON miles Plus "arktyczny diesel' aż po AdBlue, a dystrybutory oznaczone w sposób czytelny i ułatwiający wybór odpowiedniego stanowiska tankowania. Wszelkie materiały BPH takie jak rękawiczki jednorazowe czy papier dostępne przy wszystkich dystrybutorach paliw, tak samo sprzęt do mycia reflektorów i szyb samochodu. Od podjazdu po toalety wszędzie bardzo czysto.Ogólną ocenę obniża jakość, w tym wypadku przez jakość rozumiem temperaturę podania, zamówionych ciepłych przekąsek. Chociaż "ciepłych" to chyba w tym przypadku duże nadużycie, bo były ledwo letnie.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem