Opinie wystawione przez użytkownika: Dominik_248

Obsługa na medal.

W sprawie otwarcia nowego konta pomogła mi bardzo miła i uprzejma pani. Przedstawiła mi rzetelnie obecnie obowiązujące oferty, po czym zaproponowała najkorzystniejszą z nich. Polecam.

Ocena z dnia: 04.03.2019
BGŻ BNP Paribas Oddział

Obsługa na medal

Po wejściu do hurtowni Kaczmarek Electric od razu spotkałem się z ciepłym i miłym powitaniem trójki Panów, którzy pracują tam na Dziale Handlowym. Gdy podszedłem do jednego ze stanowisk kulturalnie zapytano mnie w czym można mi pomóc. Po krótki wytłumaczeniu co konkretnie mnie interesuje oraz jest mi potrzebne Pan ekspedientka zapytał mnie o szczegóły, gdy wyjśniliśmy sobie kilka kwestii wypisał mi dokument WZ i wskazał drogę do magazynu gdzie miałem odebrać zamówiony przeze mnie towar. Magazynier tak jak jego kolega z działu handlowego ciepło mnie przywitał odebrał ode mnie dokument i poprosił o chwilę cierpliwości. Po faktycznie krótkiej chwili dostałem to co potrzebowałem i udałem się po odbiór Faktury Vat, która już na mnie czekała. Po jej podpisaniu uściśnięto mi dłoń i złożono życzenia świąteczne. Moja ocena wynika z pełnego profesjonalizmu oraz serdeczności i pełnej kultury jaką zostałem obdarowany.

Ocena z dnia: 04.03.2019

Super fachowa obsługa , mili ludzie

Bardzo miła obsługa , służą pomocą i widać ze znają sie na tym co robią

Ocena z dnia: 04.03.2019
NEONET Oddział

Super fachowa obsługa , mili ludzie

Jestem klient mBnaku już kilka lat , takiej obsługi jak w tym banku mogą pozazdrościć inni . Fachowi widać ze znają się na tym co robią .

Firma Mbank w jakiej miałem okazję zakładać konto

Firma Mbank w jakiej miałem okazję zakładać konto zaskoczyła mnie pozytywnie . Jakość obsługi perfekcyjna . Konsultant znał się na rzeczy od razu zaproponował mi idealnie dopasowane konto do moich potrzeb . Wygląd wewnętrzny banku bardzo dobry , panuje ład i porządek . Panuje bardzo przyjazna atmosfera .

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem