Opinie wystawione przez użytkownika: Dominika88

Obsługa klienta - mistrzostwo świata

Miła i młoda obsada zainteresowana klientem. Ekspedient szybko zauważył, że błędzę między wieszakami, nie mogąc znależć tego czego szukam. Zaproponował pomoc, przyniósł poszukiwany produkt z zaplecza i jeszcze wymienił na inny kolor, gdy wyraziłam zainteresowanie. Bardzo dobre wrażenie zakupowe, które zachęca do powrotu.

Duży wybór i przystepne ceny

Podczas mojej wizyty w tym sklepie byłam miło zaskoczona.. Mimo tego,że byłamtam zaraz po otwarciu, wszystkie warzywa i owoce były już rozłożone. Sklep ze świetnie zorganizowaną strukturą, często produkty potrzebne do dania leżą obok siebie. Dobra komunikacja, zawórno jeśli chodzi o cen towarów jak i promocje. Kasjerka płynnie obsługiwała klientów, dzięki czemu kolejka dynamicznie szła naprzód.

Obsługa prawie idealna!

Konsultantka, która przedstawiała mi ofertę była miła i kompetentna. Potrafiła w wyczerpujący sposób odpowiedzieć na każde moje pytanie, jednak rzucał się w oczy brak entuzjazmu. Miałam wrażenie jakby mówiła wyuczoną formułkę bez zaangażowania i zainteresowania mną, jako potencjalną nową klientką. Recepcjonistka sprawnie radziła sobie z obsługą klientów i kierowaniem ich do odpowednich sal. Pomieszczenia byłby czyste, panowała odpowiednia temperatura.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem