Opinie wystawione przez użytkownika: Elżbieta_568

Wchodząc do placówki panie przywitały mnie ładnie

Wchodząc do placówki panie przywitały mnie ładnie , byłam w celu opłacenia dwóch rachunków za energie kasjerka przyjęła kwity czas oczekiwania był moim zdaniem dosyć długi tak około 15 minut, brak kolejki , kasjerka kazała mi usiąść bo chwileczkę to potrwa,ogólnie dosyć długo wprowadzała te rachunki ale bardzo miła obsługa i czas spędzony w placówce.

Ocena z dnia: 05.09.2012
SKOK IM. Z. CHMIELEWSKIEGO Inna forma kontaktu

Czystość przed sklepem naganna

Czystość przed sklepem naganna , pełne kosze śmieci przed wejściem, brak małych koszyków a jeśli są to bez uchwytu do noszenia . Bardzo skromny warzywniak przy wejściu brak podstawowych owoców i warzyw. Kasier nie zaprowadzi mnie po produkt do pułki , tylko wskazał ręką. Czysto na sklepie. Czynna tylko jedna kasa , kasjerka nie robi kontaktu wzrokowego z klientem.

Ocena z dnia: 02.09.2012
Tesco Oddział

Moja ocena wejścia do sklepu bardzo wysoka

Moja ocena wejścia do sklepu bardzo wysoka , czysto zadbany teren na zewnątrz sklepu i wejście do sklepu. Sklep sprzątnięty mimo bardzo dużej ilości klientów. Kasjerka zaprowadziła mnie do półki w celu pomocy znalezienia produktu, stoisko owoce i warzywa bardzo zadbane , owoce przebrane miło robić zakupy. Po podejściu kasy przywitano mnie obsługa miła. Czynne 4 kasy,miło małe kolejki.

Ocena z dnia: 02.09.2012
Biedronka Oddział

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem