Opinie wystawione przez użytkownika: Ewa_1889

Odwiedziliśmy restaurację w 3 połowie września

Odwiedziliśmy restaurację w 3 połowie września. Bardzo klimatyczny lokal z widokiem na morze. Jedzenie bardzo dobre. Duży wybór dań. Obsługa na wysokim poziomie. Ale najbardziej i to pozytywnie zaskoczył nas poczęstunek na zakonczenie . Tak niewiele potrzeba aby zadowolić konsumenta. Na pewno tu wrócę i będę polegała innym.

Bardzo dobrze

Bardzo dobrze.

Ocena z dnia: 10.09.2018
PSB Mrówka Inna forma kontaktu

Super

Super.

Ocena z dnia: 10.09.2018
Leroy Merlin Inna forma kontaktu

Super

Super.

Ocena z dnia: 10.09.2018
Castorama Inna forma kontaktu

Dobrze

Dobrze. Mały wybór asortymentu

Ocena z dnia: 10.09.2018
Majster Inna forma kontaktu

Bardzo dobra obsługa

Bardzo dobra obsługa. Zaangażowanie i profesjonalizm sprzedawcy. Pełna informacja na temat wybranego modelu auta.

Miałam to szczęście

Miałam to szczęście, że trafiłam do salonu w którym zaoferowano mi usługę brafitting. Sprzedawca bardzo profesjonalnie przedstawił mi ofertę najlepszą dla mnie. Jestem bardzo zadowolona zarówno z jakości obsługi jak również z zakupionego produktu. Salon elegancki dobrze zaopatrzony. Oferta bogata. Mogę z czystym sumieniem polecić ten salon.

Jestem tutaj co rok na przeglądzie gwarancyjnym

Jestem tutaj co rok na przeglądzie gwarancyjnym. Przy okazji również odbywam jazdy próbne. Zawsze jestem miło i chętnie witają. Serwis trochę drogi choć jako stały klient mogę negocjować cenę. Bardzo fachową obsługa. Jak na razie nie zawiodłam się. Niestety w salonie bram klimatyzacji lub nie działała . W upale 35 stopniowym ciężko mimo włączonych wiatraków.

Fajny klimatyczny browar lokalny

Fajny klimatyczny browar lokalny. Niestety obsługa marna. Panie obsługujące chyba że 4 lub 5 skupione wszustkie stadem za barem, nie interesują się gośćmi, nikt nie wita i nie zaprasza do stolika. Przez chwilę pokrecilismy się po lokalu nie niepokonani przez obsługę, postanowiliśmy kupić piwo tylko dlatego żeby spróbować nowego smaki i wyszlismy w dalszym ciągu nie niepokojeni przez obsługę. Lokal fajny ale drugi raz tam nie wrócę. Niestety sam wystrój nie jest w stanie zatrzymać gościa.

Miejsce klimatyczne

Miejsce klimatyczne. Obsługa niestety niezbyt pomocna. Na dania czeka się w w porze obiadowej niezbyt długo. Dania bardzo smaczne ale drogie. Karta skromna. Fajne miejsce dla rodzin z dziećmi.

Często odwiedzam ten sklep

Często odwiedzam ten sklep. Bardzo duży wybór zarówno sprzętu jak i odzieży sportowej. Szczególnie interesują mnie duże rozmiary i w tym sklepie można takie dostać. Trochę mało obsługi. Ciężko znaleźć wolnego doradcę szczególnie gdy chce się poradzić co do zakupu sprzętu.

Tłok

Tłok, ścisk, umawianie wszystkich na jedną godzinę. Kolejki kilometrowe. Awantury. Wzywanie pacjenta po nazwisku na cały głos. W przypadku absencji lekarza brak informacji ze strony personelu medycznego co dalej.

Ostatnio mam wątpliwą okazję zwiedzania rożnych szpitali na

Ostatnio mam wątpliwą okazję zwiedzania rożnych szpitali na terenie Wrocławia. Ten Szpital bije wszystkie inne na głowę. Bardzo sprawna obsługa. Panie rejestratorki miłe. Organizacja bez zarzutu. Nie trzeba stać w długich kolejkach. Numerki do rejestracji i te same do gabinetu. Umawianie na godziny. Bez nerwów i przepychanek słownych. Czysto świeżo. Niestety bar - restauracja na parterze mimo że ładna to zbyt droga jak na klientelę tego typu placówek.

Stację odwiedzam od bardzo dawna

Stację odwiedzam od bardzo dawna. Nie zawiodłam się nigdy na jakości paliwa. Obsługa pomocna. Zaopatrzenie na przyzwoitym poziomie.

Trochę na uboczu

Trochę na uboczu, ale warta odwiedzenia restauracja która łączy kuchnię włoską i tradycyjną. Suszona wołowina na przystawkę rewelacyjna. Dania przygotowywane na widoku. Można obserwować cały proces przygotowanie. Miła obsługa. Kelnerzy i kelnerki doradzają w sposób bardzo profesjonalny. Czysto, zarówno w środku lokalu jak i w ogródku. Świetny wystrój. Warto wybrać się że znajomymi.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem