Opinie wystawione przez użytkownika: Ewa_189

Będąc na zakupach w centrum handlowym weszłam pooglądać do

Będąc na zakupach w centrum handlowym weszłam pooglądać do H&M ponieważ w sklepie znajduje się również odzież dla dzieci. Dodam że sklep jest bardzo ładny wizualnie, towary ładnie wyeksponowane, bardzo ładne, modne i stylowe i kolorowe jak to ubranka dziecięce. Mankamentem niestety i to dużym jest wysoka cena.

Sklep ten znajduje się w dużym centrum handlowym w

Sklep ten znajduje się w dużym centrum handlowym w Gliwicach. Już za sprawa atrakcyjnej wystawy zachęca do zajrzenia do środka. Wewnątrz jest bardzo estetyczny, czysty. Towary bardzo dobrze wyeksponowane, ani za dużo ani za mało. Ubranka dziecięce bardzo stylowe i modne, obsługa interesuje się klientem , jest uprzejma, minus to stosunkowo wysokie ceny .

Sklep ten znajduje się w Centrum handlowym Forum

Sklep ten znajduje się w Centrum handlowym Forum. Juz od wejścia zachęca do wstąpienia. Jest bardzo estetyczny wizualnie. W środku bardzo bogaty asortyment towaru dla dzieci w kazdej grupie wiekowej. Dodam że towary są bardzo ładne i ładnie wyeksponowane. Ceny jak dla mnie raczej dość wysokie ale ubranka bardzo stylowe.

Co jakiś czas mam okazję odbierać z przedszkola dziecko

Co jakiś czas mam okazję odbierać z przedszkola dziecko mojego brata. Przedszkole jest bardzo estetyczne wizualnie, bardzo kolorowe wewnątrz i od zewnątrz. Dziecko chętnie uczęszcza do przedszkola, lubi wszystkie panie. Przedszkole jest parterowe, ma specjalny podjazd dla niepełnosprawnych zarówno dzieci jak i rodziców.

Sklep ten znajduje się na głownej ulicy Gliwic czyli na

Sklep ten znajduje się na głownej ulicy Gliwic czyli na Zwycięstwa,w otoczeniu innych sklepów i banków. W środku bardzo przypomina mi sklep chiński. Ubranka dziecięce jak i damskie znajdują się w dużych koszach. Niektóre wiszą gdzie się da, na wieszakach, pomiędzy koszami. Plus to oczywiście niskie ceny, jakość towaru raczej średnia. Obsługa przyjazna dla klienta.

Sklep z zabawkami Krasnoludek znajduje się przy głównej

Sklep z zabawkami Krasnoludek znajduje się przy głównej ulicy czyli Zwycięstwa w Gliwicach w ciągu róznorodnych sklepów i banków, w pobliżu Mc Donalda, także jest bardzo atrakcyjnie połozony. Wewnątrz bardzo bogaty asortyment zabawek w średnich cenach. Sklep wizualnie raczej średni ale oferta asortymentu naprawdę bogata od zabawek dla bardzo małych dzieci po starsze dzieci. Obsługa życzliwa.

Jest to dość duży sklep znajdujący się w galerii handlowej

Jest to dość duży sklep znajdujący się w galerii handlowej forum. Od razu zachęca do wejścia gdyż przy wejściu ustawione jest stanowisko z zabawkami dla zwierząt w olbrzymim wyborze, bardzo ładne i kolorowe. Wszystko w bardzo dużym asortymencie danego towaru. obsługa równiez uprzejma, jedynym mankamentem są stosunkowo wysokie ceny produktów.

Jest to duża klinika

Jest to duża klinika, gdzie można wykonać operację, gdyż ma kilku lekarzy, którzy mogą asystować. Wszystko wygląda dość profesjonalne. Jak akurat sterylizowałam tam swoja suczkę i wszystko przebiegło bez żadnych problemów, wiec polecam aby zabiegi wykonywać w takich miejscach. Ceny są raczej średnie. W dni wolne i noce pobierane są dodatkowo opłaty. Ale klinika jest czynna cała dobę. W środku znajduje się równiez sklep z artykułami dla zwierząt.

Jest to niewielka ale istniejąca już od wielu lat lecznica

Jest to niewielka ale istniejąca już od wielu lat lecznica dla zwierząt. Jest to przychodnia prowadzona jednoosobowo. W środku czysto i estetycznie. Dużym plusem tego miejsca są stosunkowo niskie ceny świadczonych usług w porównaniu z innymi tego typu miejscami. Dodam że za szczepienie przeciwko wściekliiznie dla dwóch psów zapłaciłam 50 zł czyli najtaniej w całym mieście.

Jest to niewielka lecznica dla zwierząt prowadzona

Jest to niewielka lecznica dla zwierząt prowadzona jednoosobowo, w budynku szkoły podstawowej.Także do lecznicy wchodzi się bocznym wejściem szkoły, ale już na ulicy znajduje się tablica informacyjna informująca o lecznicy. Dużym mankamentem lecznicy są bardzo wysokie ceny usług weterynaryjnych. Wewnątrz znajduje się także salon, gdzie można obciać psa.Dodam że wszystko bardzo malutkie.

Właśnie miałam okazję odwiedzić ciekawą stronę promocyjna

Właśnie miałam okazję odwiedzić ciekawą stronę promocyjna kawy Mk Cafe. Kupiła w sklepie taka kawę i znalazłam na niej promocję, trzeba wejść na stronę i odpowiedzieć ciekawie na pytanie, do wygrania dość sporo zestawów baristy. Strona ciekawie opracowana, kolorowa, zawiera mnóstwo przepisów na podanie kawy.

Ocena z dnia: 20.11.2012
mkcafe.pl Kontakt online

W poniedziałek miałam umówiona wizytę panów wymieniających

W poniedziałek miałam umówiona wizytę panów wymieniających kocioł centralnego ogrzewania. Panowie spóźnili się ponad godzinę. Przyjechała ekipa czterech osób plus szef. Mam mieszane odczucia. Pierwszy mankament to spoźnienie ale to nic. Panowie zainstalowali piec i nawet nie napalili pierwszy raz, ani nie wskazali nam jak mamy palić. Nie wyregulowali ustawień pieca. Plusem było to że szef z własnej inicjatywy obniżył koszt o 200 zł

Ocena z dnia: 20.11.2012
Instal-Sanit Inna forma kontaktu

Poszłam do banku

Poszłam do banku, a że nie byłam tam od dawna zaskoczył mnie nowy rozkład banku ponieważ bank jakiś czas temu przeszedł remont. Wszystko oczywiście czyste i estetyczne. Atrakcyjnie wizualnie. W banku było bardzo ciepło. Do kasy stała długa kolejka ale były ustawione krzesełka także można było sobie usiąść. Pani mnie obsługująca była uprzejma.

Udałam się odebrać awizo do Agencji Pocztowej

Udałam się odebrać awizo do Agencji Pocztowej. Pani była grzeczna, ale wchodząc tam przeniosłam się nie inaczej jak w świat PRL-u gdyż w tym małym pomieszczeniu przypominającym altankę sprzedają również proszki, płyny do płukania i tym podobne rzeczy.Plus to tylko brak kolejek i kilka wystawionych krzesełek aby można było sobie usiąść.

Udałyśmy się na pocztę opłacić rachunki i wysłać list

Udałyśmy się na pocztę opłacić rachunki i wysłać list polecony. Najpierw stałam w jednej kolejce aby wysłać list, potem przeszłam do drugiej, bardzo długiej aby opłacić rachunki. Dodatkowo byłam świadkiem głośnej rozmowy prowadzonej przez panią z banku pocztowego. Pani głośno się śmiała i rozmawiała przez telefon na tematy prywatne przeszkadzając przy tym innym.

Poszłam po zioła i lekarstwa do apteki

Poszłam po zioła i lekarstwa do apteki. W aptece było czysto. Do okienka stałą niewielka kolejka i dlatego przyszłą obsługiwać druga pani farmaceutka. Obsługa była bardzo uprzejma, bez najmniejszego zarzutu. Wszystkie towary, które chciałyśmy nabyć były dostępne. Ceny raczej stosunkowo niskie, za wyjątkiem dermokosmetyków, które były stosunkowo drogie.

Do tego stoiska stała niewielka kolejka także musiałam

Do tego stoiska stała niewielka kolejka także musiałam chwilę postać. Pani osługująca była uprzejma. Wybór pieczywa i ciast, ciastek był duży. Drożdżówki, które nabyłam były smaczne i świeże. Stoisko było czyste i uporządkowane. Pani zapakowała drożdżówki w papierową, firmowa torebkę a nie worek foliowy.

Poszłyśmy do tego sklepu razem z mamą aby dobrać

Poszłyśmy do tego sklepu razem z mamą aby dobrać odpowiednią farbę do włosów. Pani była bardzo kompetentna, pokazałą paletę kolorów z Londy. Doradziła jak dobrać kolor dla siwych włosów aby dobrze chwycił na włosach, była miła. Sklep wyglał średnio estetycznie bo to stary budynek, ale był czysty. Asortyment wszelakich towarów był bardzo bogaty zarówno kosmetyków jak i drobnych rzeczy dla domu.

Udałyśmy się z mamą po zakupy drogeryjne

Udałyśmy się z mamą po zakupy drogeryjne. Panie obsługujące były uprzejme ale niestety niezbyt kompetentne, nie umiały doradzić w kwestii wyboru farby do włosów, w dodatku było niewiele odcieni. Suchego szamponu w ofercie również nie było. Kupiłam wiec tylko zwykle szampony do włosów. Kolejki nie było. Sklep był czysty.

W sklepie ogólnie panował nieład

W sklepie ogólnie panował nieład, towar leżał niewyłożony na alejkach, porozrzucany, w nieładzie. Dodatkowo czekając w olbrzymiej kolejce do kasy( jak zwykle zresztą) byłam świadkiem nieprzyjemnej sytuacji kłótni pomiędzy panią pracującą w tymże sklepie, a panem, który przyszedł zapytać o wynik reklamacji kłodki. Żenująca sytuacja, pani sprzedawczyni niegrzeczna, niekulturalna krzyczała na tego pana, mówiła że to zbyt mała wartość produktu jak na reklamcję, w końcu jednak oddał pieniędza po drugiej, nieuprzejmej wymiany zdań z kliente. Dodam że nie obchodziło jej to że inni kliencie musza tego słuchać. Wyszłyśmy razem z mamą zdenerwowane cała sytuacją.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem