Opinie wystawione przez użytkownika: Filip_127

Miło, bezproblemowo, sprawnie !

Po podejściu do stanowiska obsługi zostałem miło powitany przez pracownicę. Poprosiłem o realizację zamówienia z kuponem rabatowym. Pracownica zapytała czy życzę sobie coś jeszcze, jakie sosy ma podać w ramach kuponu . Po upływie kilkunastu sekund otrzymałem zamówienie .Pracownica sprawnie przeprowadziła transkację przy kasie i życzyła mi "smacznego" po wydaniu zamówienia.

Szybko, miło i sprawnie !

Po podejściu do restauracji ustawiłem się w kolejce. Po krótkiej chwili zjawił się kolejny pracownik, który otworzył druga kasę ( do tej pory czynna była tylko jedna kasa).Pracownik powitał mnie i zapytał co podać . Po moim zamówieniu zapytał czy chcę powiększyć zamówienie, czy ma ono być na miejscu czy na wynos i czy życzę sobie coś do picia. Zamówienie otrzymałem po kilku sekundach . Pracownik życzył mi miłego dnia i podziękował za zakup.

Sprawna, lecz nie do końca pewna obsługa

Po podejściu do okienka pocztowego zostałem miło powitany. Zamierzałem odebrać przekaz pieniężny. Pracownica obsłużyła mnie w sposób sprawny jednak odniosłem wrażenie, że nie do końca zna wszystkie procedury ( pracownica dziwiła się, że muszę podać jej pełny adres zamieszkania i numer telefonu a także nie do końca wiedziała gdzie i ile podpisów muszę złożyć pod potwierdzeniem odbioru gotówki. Po otrzymaniu pieniędzy zostałem przez pracownicę miło pożegnany. Na dwa dostępne stanowiska czynne było tylko jedna. Po zakończeniu mojej obsługi widziałem, że do okienka ustawiła się dość duża kolejka klientów.

Miła i sprawna obsługa

Po wejściu do sklepu zostałem miło powitany przez pracownicę sklepu. Podczas obsługi przy pracownica uśmiechała się , odnosiła się do mnie w sposób uprzejmy. Głośno i wyraźnie poinformowała mnie o kwocie do zapłaty. Po wydaniu mi hot-doga życzyła mia smacznego i grzecznie mnie pożegnała. W takim sklepie aż miło robić zakupy !

Bez zmian , jak zwykle 5/5

Miła i sprawna obsługa ze strony kelnerki. Zarówno mnie jak i moim gościom bardzo smakowała zupa i drugie danie. Możliwość zbierania specjalnych punktów za każdy zakupiony obiad ( po uzbieraniu 10-ciu kolejny obiad jest gratis). Szczerze polecam ze względu na pyszne jedzenie w przystępnej cenie (17,90 zł za danie dnia - zupa, II danie, kompot i jabłko).

Miło, tanio lecz w nie do końca miłym towarzystwie

W pubie zastałem bardzo miłą obsługę ze strony barmanki. Na prośbę moich gości Pani zrobiła nam wspólne zdjęcie. Piwo bardzo dobre w smaku i w bardzo przystępnej cenie jak na okolice poznańskiego Starego Rynku . Dużo miejsc siedzących wewnątrz pubu i kilka stolików na zewnątrz. Niestety bardzo denerwująca była duża ilość much ,m które cho chwile przeszkadzały swoją obecnością. Goście ze stolika obok w związku z tym przenieśli się do wnętrza lokalu. Uważam, że właściciele lokalu oraz lokali sąsiednich powinni coś z tym problemem zrobić.

Sprawna lecz nie bezproblemowa obsługa

Po wejściu do sklepu nie zostałem powitany( powitano mnie po podejściu do kasy). Zamówiłem hot-doga i tortillę . Kasjerka obsłużyła mnie sprawnie i poinformowała o czasie oczekiwania na zamówienie. Po skonsumowaniu posiłku poszedłem dokupić małą butelkę wody mineralnej. Okazało się , że jej cena jest przy kasie wyższa od tej która widniała koło napoju na regale. Pracownica uparcie chciała policzyć wyższą cenę jednak odmówiłem. W końcu poprosiła innego pracownika o pomoc, który poinformował, że w takiej sytuacji musi doliczyć klientowi 5 % rabat do transakcji. Kasjerka stwierdziła, że nie potrafi tego zrobić i odeszła od stanowiska ( bez poproszenia pracownika z którym rozmawiała o dokończenie transakcji). Wywołało to irytację drugiego pracownika, który podszedł i zakończył obsługę mojej osoby.

Więcej uśmiechu na twarzy potrzebne od zaraz !

Po wejściu do placówki pocztowej zauważyłem, że pomimo kolejki czynne jest tylko jedno okienko. Po kliku minutach druga pracownica otworzyła drugiego okienko do obsługi klientów. Po podejściu nie zostałem powitany . Pracownica nie uśmiechała się podczas obsługi i nie poinformowała mnie przed transakcją jaki jest koszt wykonania przelewu do Urzędu Skarbowego. Po zakończeniu obsługi zostałem pożegnany.

Świetny widok na panoramę miasta!

Muzeum mieści się na Zamku Przemysła . Z zewnątrz przypomina trochę zamek krzyżacki. Na wieży zamkowej można delektować się pięknym widokiem zarówno na Stary Rynek jak i na całe miasto Poznań. Piętro niżej znajdują się tarasy widokowe. Obsługa przy kasie miła. Kasjerka wydrukowała i wręczyła bezpłatne bilety na zwiedzanie obiektu ( we wtorki zwiedzanie jest darmowe). Nie wskazała jednak kierunku zwiedzania o który musiałem dopytać. W muzeum było bardzo czysto i schludnie jednak podczas wchodzenia na wieżę schodami było czuć pomiędzy 3 a 4 piętrem nieprzyjemny duszący zapach (przypominał zapach gnijących odpadów). W drugiej części zamku znajdowały się obszerne wystawy nawiązujące swoją tematyką do różnych epok historycznych. Kolejny obowiązkowy punkt do zobaczenia na mapie Poznania!

Nauka regionalnej tradycji poprzez śmiech !

Podczas wizyty w muzeum spotkałem się z miłą obsługą przy kasie. Kasjer w sposób zrozumiały wyjaśnił gdzie należy udać się z zakupionym biletem. W raz z rodziną z zagranicy wybraliśmy się na prezentację dotycząca wypiekania rogali świętomarcińskich w języku angielskim. Prowadzący spotkanie ( kobieta oraz mężczyzna) potrafili włączyć turystów do prezentacji a momentami rozbawić ich nawet do łez! Wszyscy uczestnicy wyszli ze spotkania bardzo zadowoleni. a także otrzymali specjalnie przygotowane certyfikaty. Uważam, że miejsce to jest obowiązkowym punktem na turystycznej mapie Poznania ! Szczerze polecam!

Uczę się i dobrze !

Po wejściu do sklepu nie zostałem powitany jednak po chwili pracownica zainicjowała obsługę mojej osoby. Zadała mi kilka pytań w celu analizy moich potrzeb po czym zaproponowała kilka modeli butów do przymiarki. Pracownica cierpliwie donosiła inne modele i rozmiary obuwia oraz pytała mnie o opinię przy każdej mierzonej parze butów. Ponadto zaproponowała mi zakup produktu dodatkowego jakim był impregnat i wspomniała, że mogę zwrócić obuwie do 14 dni od jego zakupu. Zostałem miło pożegnany przez pracownicę , która jak muszę dodać miała przypiętą plakietkę z napisem "uczę się ". Jak widać nauka nie poszła w las !

W sklepie bez zmian

Dzisiaj wszedłem do sklepu w celu zakupu torby na prezent. Przy okazji udałem się na stoisko z warzywami Niestety znalazłem trzy pomidory, które były całkiem zgniłe i spleśniałe. Nie było dostępnego pracownika na dziale więc udałem się do jednego ze stanowisk kasowych żeby zgłosić problem. Jak widać wielokrotne zgłaszanie problemy w niczym nie pomaga. Sklep nie potrafi zadbać o świeżość wystawianych warzyw i tak w godzinach wieczornych nie ma komu tego zgłosić gdyż osoby decyzyjne o tych godzinach już w sklepie nie pracują.Nie polecam.

Standardowa obsługa

Po wejściu do sklepu zauważyłem jedną pracownicę, która zajęta była obsługą klienta. Po jej zakończeniu zostałem powitany i zapytany czego sobie życzę. Pracownica doradziła mi wyborze gotowej kanapki (sandwich) a także wybrała na moje życzenie średniej wielkości ogórka małosolnego ( cena ogórków była dość wysoka bo 11 zł za kg). Po zakończeniu obsługi zostałem pożegnany. Brak propozycji zakupu produktu dodatkowego.

Nadal bez zmian

Odwiedziłem dzisiaj ten sklep w celu zakupu kapsułek do zmywarki. Trafiłem na poszukiwany w produkt w bardzo dobrej, promocyjnej cenie. Niestety na dziale warzywa zobaczyłem zupełnie nie nadające się , zgniłe oraz zaatakowany przez muchy pomidory. Marchew i pietruszka były spleśniałe a ta druga była w cenie wręcz astronomicznej bo kosztowała 21,29 zł za kg! Obsługa przy kasie była miła i sprawna. Na pewno nie polecam zakupu warzyw w tym markecie.

Dużo promocji bez marnowania towaru!

Podczas zakupów w sklepie trafiłem na wiele dostępnych promocji obowiązujących zarówno z aplikacją Lidl Plus jak i bez niej. Udało mi się zakupić sporo produktów mięsnych ( kaczka, żeberka wieprzowe oraz polędwiczki z kurczaka) 50 % taniej ( wszystkie produkty posiadały jeszcze 2 dni przydatności do spożycia). W sklepie panowała odpowiednia temperatura- sprawnie działała klimatyzacja. Przy lodówkach z wędlinami znajdowała się duża plama wody na podłodze jednak z dwóch stron strefa wokół niej była oznakowana specjalnym znakiem informującym o mokrej podłodze. Po chwili zjawiła się pracownica , która specjalnym urządzeniem usunęła plamę wody. Obsługa przy kasie była miła i sprawna, kasjer powitał mnie, podziękował za za zakup a także poinformował mnie o kwocie do zapłaty sposób jasny i zrozumiały.

Miła i sprawna obsługa bez powitania.

Po moim wejściu do sklepu nie było widocznego pracownika (pracownica dopiero po chwili pojawiał się za ladą). Nie zostałem powitany po wejściu do sklepu. Pracownica doradziła mi w wyborze dużej butelki wody mineralnej z lodówki ( podeszła do lodówki i wskazała wszystkie dostępne marki wody). Ob sługa przy kasie była miła i sprawna. Pracownica sprawnie wydała resztę , wręczyła mi paragon i miło mnie pożegnała. Podczas całego procesu obsługi uśmiechała się i był życzliwa względem mojej osoby.

Wybór duży, obsługa średnia.

W sklepie panuje porządek i jest bardzo duży wybór różnego rodzaju towarów ( od farb po narzędzia). Widoczny jest bardzo duży i bogato wyposażony dział ogród. Pracownicy sklepu są uprzejmi i grzeczni jednak nie proponują zakupu produktów dodatkowych oraz nie pytają o decyzję zakupową. Brak możliwości dojścia do sklepu dla pieszych ( dojazd tylko dla samochodów). Nie wszyscy pracownicy noszą przypięte identyfikatory.

Bardzo dobre jedzenie w połączeniu z profesjonalną obsługą.

W restauracji spotkałem się z przystępnymi cenami ( 14 zł za obiad dwudaniowy) .Po podejściu do lady zostałem miło powitany. Kelnerka za każdym razem po podaniu kolejnych dań życzyła mi smacznego. Do zestawu otrzymałem zimną wodę z cytryną. Otrzymałem dużą porcję zupy i drugiego dania. Oba danie były świeże i bardzo smaczne.Polecam ten lokal wszystkim, którzy chcą zjeść smacznie i tanio !

Najsmaczniejsze obiady domowe w Poznaniu !

W Domowym Zakątku bywam regularnie kilka razy w miesiącu. Uważam, że na chwilę obecną lokal serwuje najsmaczniejsze obiady domowe w Poznaniu. Podczas wizyty zamówiłem zupę buraczkową oraz kotleta schabowego z ziemniakami oraz z surówką z czerwonej kapusty i tartymi burakami. Obiad był bardzo smaczny, wyśmienity był także kompot , który wchodzi w skład całego zestawu , który kosztuje 17,90 zł. Można również zabrać sobie pyszne polskie jabłko na deser. Istnieje możliwość zabrania obiadu na wynos ( za dopłatą). Obiad był jak zawsze bardzo smaczny a obsługa miła i bardzo sprawna.Polecam !

Piękne, klimatyczne miejsce w centrum Poznania !

Kawiarnia jest usytuowana w podwórzu. Piękne wyposażenie wnętrza tworzy niespotykany, romantyczny klimat. W kawiarni jest bardzo bogate menu , można wybrać zarówno dobra kawę , ciasto ale i napić się dobrego piwa czy mocniejszego alkoholu. Zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz jest duża ilość miejsc siedzących . Obsługa była miła i sprawna. Jedyne zastrzeżenie to brak możliwości przyjścia z psem ze względu na znajdujące się na podwórku koty.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem