Opinie wystawione przez użytkownika: Grażyna_107

Fajna apteka

Fajna apteka. Istnieje już kilka lat, choć zmieniała lokalizacje. Ceny konkurencyjne. Miła, fachowa obsługa. Można się doradzić. Mają promocje. Będąc stałym klientem można posiadać kartę i zbierać na nią punkty. Za każde wydane 5 zł otrzymuje się 1 punkt. Punkty te wymienia się na nagrody.

Lubię tam robić zakupy

Lubię tam robić zakupy. Sklep jest duży. Towar różnorodny zarówno pod względem jakości, ceny, firm. Czasami przy stoiskach z rybami czy wędlinami są kolejki dość długie jak na obecne czasy, zwłaszcza jeśli są jakieś promocje. Fajny sklep ale kiepski dojazd. Nie ma przystanku blisko sklepu. Na obsługę nie można narzekać.

Sklep duży

Sklep duży, przestronny, jasny. Byłam tam obejrzeć pantofle. Często przestawiają buty, czasami trzeba długo szukać upatrzonych poprzedniego dnia. Ceny dość wysokie, ale można znaleźć wiele okazji bywając często. Obsługa miła, życzliwa. Buty ogólnie ładne i duży wybór. Lubię tam oglądać, przymierzać .

Wstąpiłam do tego sklepu po drób

Wstąpiłam do tego sklepu po drób. Obsługiwały dwie panie w średnim wieku. Kupiłam udka odtłuszczone i zapłaciłam. Dałam 20 zł. Sprzedawczyni wydała mi 2zł z groszami (udka kosztowały niecałe 7 zł.) i na tym koniec. W pierwszej chwili nie zorientowałam się że wydała za mało, ale jak nigdy wzięłam paragon. Zwróciło moją uwagę też jakieś dziwne zachowanie ekspedientki. Wróciłam do kasy i mówię, że pani nie wydała mi 10zł i pokazuję resztę jaką mi dała i paragon. Ta stwierdziła że dobrze wydała, a żeby sprawdzić to musiałaby liczyć kasę, ale da mi te 10zł. Więc dobrze wiedziała co zrobiła, tylko liczyła na to że się uda.

Dzisiaj były trzy sprzedawczynie

Dzisiaj były trzy sprzedawczynie. Nie mają identyfikatorów więc nie znam ich imion. Są grzeczne, miłe, uśmiechnięte. Dzisiaj obsługiwała mnie najstarsza z nich. Chciałam kupić chude mięso. Wybrała mi ładny kawałek, pokazała go z wszystkich stron i zapytała czy mi odpowiada. Zapłaciłam i zostawiłam z paragonem do odbioru za kilka godzin. Wielu klientów tak robi. Jest ciepło więc nie muszę od razu jechać do domu żeby się nie popsuło, lecz mogę załatwić sobie inne sprawy. W sklepie jest czysto. Na bierząco panie wycierają wagi, noże, lade.

W Radomsku obok sklepu postawiony jest namiot w którym są

W Radomsku obok sklepu postawiony jest namiot w którym są artykuły ogrodnicze, do grila, leżaki, nasiona, plastikowe sztućce. Ja właśnie po tego typu zakupy się udałam. W namiocie jest ochroniarz i sprzedawczyni. Jest to młoda pani, uczesana w kitke. Pracy wiele nie ma, oprócz mnie nikogo nie było. Nie interesowała się mną, przeglądała gazete. Ale gdy zapytałam o cenę doniczki podeszła i udzieliła mi informacji.

Ostatnio często tu kupuję mięso

Ostatnio często tu kupuję mięso. Zawsze jest świerze, duży wybór. Sklepik nieduży, po jednej stronie są wędliny, po drugiej cukiernia. Czysto, miła obsługa. Gdy jest dużo klientów to nawet zamówień nie odbierają. Zakupy zrobiłam rano, zapłaciłam i zostawiłam do odebrania za jakieś 3 godziny. Jest ciepło więc mięso czy wędlina nie stracą na jakości, a ja mogę sobie załatwić inne sprawy.

Mały sklepik ale duży wybór towaru i konkurencyjne ceny

Mały sklepik ale duży wybór towaru i konkurencyjne ceny. Kupiłam tu cukierki po 25,40 a w innych sklepach są po 28 z groszami. Sprzedawczyni zaproponowała mi również takie po 17,40 ale w smaku nie gorsze od tych droższych. Zwarzyła mi jednego na próbę, zapłaciłam za niego i kupiłam więcej bo wiedziałam jaki mają smak. W sklepie czysto, schludnie. Obsługa miła.

Lubię robić tam zakupy

Lubię robić tam zakupy. Wreszcie staniały ryby w puszce firmy NEPTUN. Była też promocja na dezodoranty REXONA. Trochę utrudnień z przejazdem wózkiem, bo panie rozpakowywały towar. Czysto, miło, ceny różnie jedne artykuły tańsze inne droższe. Było dużo klientów więc do kasy musiałam chwilę poczekać. Pani przy kasie schludnie ubrana, grzeczna, poinformowała mnie o konkursie STOKROTKI. Wyjaśniła, że trzeba wysłać kod znajdujący się na paragonie na podany numer za 1,22zł.

Często rano robię tu zakupy

Często rano robię tu zakupy. Kupuję zwykle tylko pieczywo, czasami warzywa, gdy są świerze. Owoce i warzywa leżą zeschnięte dopóki się nie zaczną psuć. Wędliny nigdy tu nie biorę ponieważ sprzedawczynie mówią że jest świerza a w rzeczywistości często jest wręcz obślizgła nie do zjedzenia. Brak jest cen na warzywach, nabiale. Najgorsze jest to, że sprzedawczynie komentują między sobą i do znajomych że ktoś kupuje np. tylko chleb, lub gdzie daną osobę widziały, co się u niej dzieje. Wiem, że muszą o czymś rozmawiać, ale dlaczego obgadywać osoby robiące u nich zakupy.

Byliśmy wtedy w PZU o wypłatę świadczenia z tytułu zgonu

Byliśmy wtedy w PZU o wypłatę świadczenia z tytułu zgonu ubezpieczonego i świadczenia z tytułu zgonu współubezpieczonego. Dzień wcześniej zadzwoniłam zapytać się jakie dokumenty będą potrzebne. Po wejsciu do placówki spytałam gdzie mamy iść w tej sprawie, wskazano nam pokój. Załatwiliśmy wszystkie formalności, dostaliśmy dokument do kasy, wypłacono nam pieniądze. Wszystko bardzo sprawnie.

Byłam wtedy w PZU zapłacić taty ubezpieczenie

Byłam wtedy w PZU zapłacić taty ubezpieczenie. Myślałam że nie ma nikogo do kasy, podeszłam z blankietami a Pani mówi że kasy są przeniesione dalej wgłąb budynku. Gdy to powiedziała zobaczyłam że jest duża kartka z napisem KASA i strzałką w bok. Poszłam we wskazanym kierunku. Otwarłam drzwi a tam tłum ludzi. Interesantów obsługiwały trzy młode Panie. Obsługa była bardzo sprawna, czekałam może z dziesięć minut. To bardzo mało zważywszy na to ile było ludzi. Dostałam od razu nowy blankiet na wpłaty bo obecny właśnie się skończył. Byłam bardzo mile zaskoczona szybkością obsługi. Nowe pomieszczenie na kasie jest może trochę za ciasne.

Kupowałam tam dzisiaj wędline

Kupowałam tam dzisiaj wędline. Były przede mną dwie osoby. Zapytałam Panią sprzedawczynię czy jest chuda szynka wiejska, bo jeśli nie to po co czekać w kolejce. Pani odpowiedziała że dzisiaj jest bardzo ładna i rzeczywiście taka była. Już kilka razy tam kupowałam i sprzedawczyni zawsze jest miła, uprzejma, zawsze doradzi.

Młode osoby są w obsłudze

Młode osoby są w obsłudze. Stanowiska są oddzielone. Chociaż też można usłyszeć co ktoś załatwia, ale źle nie jest. Zdziwiło mnie to że pani zainteresowała się w jakiej sprawie czekam. Wiedziałam na którym stanowisku daną sprawę załatwie więc poszłam prosto tam, a że była już inna osoba więc musiałam poczekać

Znów kolejki

Znów kolejki. Niestety w tym banku trzeba swoje odstać. Nieważne czy chcę dokonać tylko wpłaty, czy chcę zakładać lokaty wszystko załatwiane jest przy tych samych stanowiskach. Nie ma oddzielnego stanowiska kasy. Gdy już dotrze się do stanowiska, owszem obsłużonym się jest dobrze. Wielką wadą jest też to że osoba załatwiająca sprawę obok wszystko słyszy. Miejsca jest dużo więc chociaż jakiś prowizoryczne odgrodzenie by się przydało.

W tym banku kolejek zazwyczaj nie ma

W tym banku kolejek zazwyczaj nie ma. Obsługa to młode osoby. Starają się aby klient długo nie czekał. Są miłe, grzeczne, uprzejme, a przedewszystkim kompetentne. Nie denerwują się jeśli o coś kilka razy zapytam bo czegoś nie rozumiem. Zawsze cierpliwie tłumaczą niejasności. Bank jest przestronny, estetyczny. Lubię tam załatwiać sprawy.

Sklep dość ciasny choć wybór towarów duży

Sklep dość ciasny choć wybór towarów duży. Ceny różne. Jedne towary tańsze, inne droższe. Obsługa stara się być miła. Nie przepadam za tym sklepem gdyż zawsze mówią że towar jest świeży choć wizualnie widać że tak nie jest. Mają dobrą kiełbasę krotoszyńską i drobiową. Tą pierwszą nawet jak mają pomarszczoną ze starości to mówią że świeża.

W tej lokalizacji sklep istnieje niedługo

W tej lokalizacji sklep istnieje niedługo. Choć nieduży to ładny, schludny miło się robi w nim zakupy. Ceny są przystępne. Dziś kupiłam tu schab po niższej niż u konkurencji cenie. Wędliny też są smaczne. Kolejek nie ma , ale cały czs ktoś przychodzi. Pani sprzedawczyni miła, uprzejma, sympatyczna. To jeden z fajniejszych sklepów, oby tak dalej.

Lubię tu przychodzić

Lubię tu przychodzić. Można swobodnie wybierać, oglądać produkty, przeczytać jakiś artykół w gazecie nie kupując jej. Jest duży wybor wszystkiego, można taniej kupić. Czasami tylko gdy dużo osób robi zakupy to są kolejki. Mnie udało się dzisiaj nie stać długo. Kupiłam co chciałam, oczywiście coś nieplanowanego też, bo trudno tutaj nie kupić czegoś zbędnego, choć staram się tego nie robić.

Sklep jest fajny bo można kupić wędline

Sklep jest fajny bo można kupić wędline, pieczywo, produkty spożywcze, zapłacić rachunki. Niestety często nie można znaleźć ceny produktów, albo są podane błędne i przy kasie dopiero się o tym dowiaduję. Jest dość duży wybór produktów, ale ceny dość wysokie. Czasami tylko uda się kupić coś taniej. Obsługa jest dość sprawna i stara się być miła.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem