Opinie wystawione przez użytkownika: Guanidyna

Bardzo dobra obsługa

Bardzo miła ekspedientka, chętnie tam robię zakupy. Pracownica potrafiła mi idealnie dobrać spodnie. Polecam. Mają ciekawe wzornictwo i obecnie duże przeceny.

Bardzo miło się kupowało

Znalazłam super sukienkę i bluzeczkę. Szkoda, że nie można przymierzyć, nie ma przymierzalni, a poza tym koronawirus. :( Bez problemu uzyskałam informację, że do 8 dni mogę zwrócić. Trochę to kłopot, ale i pociecha. Duży, przestronny sklep i duży wybór artykułów gospodarstwa domowego w bardzo dobrych cenach. Polecam.

zadowolona

Po powrocie do domu z zakupów okazało się,że na paragonie potrącono mi za 10 piw, mimo że kupiłam tylko 6. Wróciłam do sklepu z paragonem, ale bez zakupów i złożyłam reklamację. Reklamacja rozpatrzona pozytywnie, zwrócono mi źle potrącone pieniądze. Jestem usatysfakcjonowana! Dobra firma.

Miło było

Robiłam dzisiaj zakupy w tej Biedronce. Problemem jest dla mnie włożenie np. owoców do woreczka foliowego, gdy ma się ubrane rękawiczki, albo raczej worek na rękach z obrazem rękawic. Nie poradziłam sobie, wobec tego włożyłam do wózka owoce i woreczek osobno. Poprosiłam kasjerkę, żeby schowała mi owoce do woreczka, bo miała bardziej mobilne rękawiczki. Zrobiła to bez komentarza., chętnie.

Bardzo dobra obsługa

Szukałam grzebieni i mydła, ponieważ pierwszy raz byłam w tym sklepie. Ekspedientki zajęte układaniem towaru wyjaśniły mi, w której alejce jest mydło. Grzebyków do wpinania we włosy niestety nie było. A szkoda, bo jak nie można pójść do fryzjera , to jak ujarzmić włosy? Pani powiedziała, że dawno nie mieli. Ogólnie dobrze się robi zakupy w godzinach dla seniorów. Jest bezpiecznie ,bo nie ma dużo ludzi. W sklepie miło i czyściutko.

Bardzo dobra obsługa

W czasach pandemii nawet można być dobrze obsłużonym, w maseczce i zdezynfekowanych rękawiczkach. Szukałem poxipolu, bo krzesło pękło. Pracownik bez problemu przyniósł mi szukany klej. Bez stresów. Polecam.

Bardzo dobrze.

Bardzo dobrze.

Ocena z dnia: 22.02.2020
Aviva Inna forma kontaktu

Ok.

średnio, nie miła pani. :(

Ocena z dnia: 22.02.2020
WARTA Inna forma kontaktu

Rewelacyjnie.

Jestem najbardziej zadowolona z PZU, świadczy usługi szybko i kompetentnie. Polecam.

Ocena z dnia: 22.02.2020
PZU Inna forma kontaktu

Ok.

Ok.

Ocena z dnia: 22.02.2020
Allianz Inna forma kontaktu

świetna baza i wspaniałe zabiegi!

Bardzo dobry ośrodek sanatoryjny, piękne centrum rehabilitacji, duży zakres zabiegów, wszystko sprawnie zorganizowane, przemili fizjoterapeuci, świetny trener na basenie....Polecam. Bardzo jestem zadowolona z pobytu, zabiegi dosłownie postawiły mnie na nogi.! Jedzenia trochę mało, jak zawsze z NFZ, ale można było "docisnąć" słodyczami z pobliskich sklepów. ;)

podobało mi się

w mojej opinii wkradł się błąd, sklep jest na ulicy Strzelców Bytomskich 228. Chciałam złożyć życzenia Obsłudze w nowym roku: ....życzę wszystkim pracownikom tego sklepu, aby w nowym roku i w kolejnych latach było zawsze w tym sklepie tak miło, czyściutko i porządnie, uśmiechnięci pracownicy i zadowoleni klienci. Żeby wracali.

podobało mi się

Byłam wczoraj po raz pierwszy w nowo otwartym sklepie Netto w Bytomiu. Byłam ok godz. 20.00, nie było klientów. Bardzo mi się w tym sklepie podobało. Duża różnorodność towarów, ładnie poukładane, a przede wszystkim przestrzeń między regałami. Duży wybór ciast w przystępnych cenach nawet o tak późnej porze. I miła obsługa. Myślę,że do tego sklepu będę często zaglądać. Oby się nie zmieniło!.

Tak sobie.

Tak sobie.

Ocena z dnia: 02.11.2019
Kaufland Inna forma kontaktu

Tak sobie.

Tak sobie.

Ocena z dnia: 01.11.2019
kik Inna forma kontaktu

Dobrze.

Dobrze.

Ocena z dnia: 31.10.2019
Aldi Inna forma kontaktu

Bardzo dobrze.

Bardzo dobrze.

Ocena z dnia: 31.10.2019
Biedronka Inna forma kontaktu

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie.

Ocena z dnia: 30.10.2019
JYSK Inna forma kontaktu

Świetnie.

Świetnie.

Ocena z dnia: 28.10.2019
Auchan Inna forma kontaktu

Bardzo dobrze.

Bardzo dobrze.

Ocena z dnia: 26.10.2019
E Leclerc Inna forma kontaktu

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem