Opinie wystawione przez użytkownika: Gustaw_60000

Szybka i sprawna obsługa klienta.

Obsługa bardzo miła, pomocna i chylę czoła w wasza strone. Bogaty asortyment.

Bardzo miła obsługa.

Sklepik dość na uboczu, jednak jak na osiedlowe warunki dobrze zaopatrzony, obsługa bardzo miła.

Sklep tragedia, obsługa do niczego!!!

Sklep nie dość, że ubogi to obsługa beznadziejna. Kasjerka lekceważy klientów przy kasie, woli załatwiać inne sprawy. Ostatecznie nie dokonałem zakupów, nigdy więcej u nich się nie pojawię. Lekceważą klientów. Stanowczo odradzam!

Szybka i sprawna obsługa klienta.

Polecam, jestem bardzo zadowolony, szybka obsługa oraz bogaty asortymentem sklepu.

Powolna obsługa, długie kolejki.

Zdecydowanie zbyt mało personelu, jedna kasa i długa kolejka. Ochrona spoglada na każdego jak na złodzieja, dziwna atmosfera.

Szybka obsługa klienta, cierpliwy personel.

Polecam, dobra i miła obsługa. Wyjątkowo cierpliwa. Widziałem nie raz jak wielkie paniusie kluca sie o złotówkę rabatu (mi by sie nie chciało i było wstyd) a obsługa cierliwie słuchała. Co do obsługi jeśli Panie mają czas chętnie podpowiadają i doradzają.

Wysoka kultura osobista, rzetelna obsługa.

Bank trzyma się na dobrym poziomie i szybko sobie radzi jeśli pojawiają się jakieś kłopoty. Pracowników cechuje wysoka kultura osobista oraz wiedza na temat oferty Banku.

Szybka obsługa klienta, bez szału.

Po wejściu do sklepu nie zostałem powitany, przy kasie nie zapytano o aplikację. Szybko zeskanowano produkty i rozliczono płatność. Cała transakacja przebiegła bez problemów. Na koniec obsługi zostałem miło pożegnany, zaproszono na kolejne zakupy.

Szybka i sprawna obsługa klienta.

Jestem bardzo zadowolony z zakupów, miły i bezpośredni kontakt z klientem. Sprawna obsługa, produkty w super cenach , gratis próbki kosmetyków.

Szybka i sprawna obsługa klienta.

Obsługa w bardzo szybkim tempie, miła i pomocna, dobry kontakt z klientem. Panie ekspedientki zawsze służą pomocą, trafnie doradzą i co najważniejsze wykonują swoją pracę z uśmiechem na twarzy. Zawsze czysto i pachnąco. Będę wracać i polecać jak do tej pory.

Szybka i sprawna obsługa klienta.

Wyjątkowo sprawna obsługa w tym konkretnym punkcie, brak kolejek, zyczliwość i kultura osobista kasjerek. Miło robi się zakupy w takiej atmosferze.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem