Opinie wystawione przez użytkownika: Gustaw_60000

Szybka obsługa klienta, cierpliwy personel.

Jestem bardzo zadowolony z zakupów oraz obsługi w tym sklepie. Zawsze jak robię zakupy wszystko jest czego mi potrzeba. Jeżeli zwrócę się z zapytaniem do obsługi sklepu uzyskuję zadowalającą pomoc.

Pełen profesjonalizm.

Korzystam z usług salonu od kilku lat, za każdym razem wychodzę bardzo zadowolony. Duże doświadczenie personelu i atmosfera miejsca zachęca do powrotu. Polecam.

Wysoka kultura osobista, rzetelna obsługa.

Sklep bardzo zadbany, czysty i przytulny. Obsługa miła, życzliwa, kompetentna i rzetelna.

Bardzo dobrze.

Bardzo dobrze.

Ocena z dnia: 22.02.2020
PZU Inna forma kontaktu

Szybka i sprawna obsługa klienta.

Zakupy w tym sklepie to prawdziwa przyjemność. Jestem zawsze dobrzetraktowany (niezależnie od tego czy robię zakupy bezpośrednio w sklepie, czy jedynie odbieram zamówienie z zakupów on-line). Obsługa zawsze miła i uśmiechnięta. Pracownicy choć zabiegani pomagają w doborze i poświęcają 100% uwagi żeby tylko klient był zadowolony. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony tak samo wspaniałą obsługą przy odbiorze zamówienia zrobionego przez internet. Uśmiechnięte dziewczyny zawsze coś jeszcze polecą, pokażą i poprawią humor.

Obsługa niekompetentna.

Spodnie zakupione w sklepie wyglądały ok, ale po obejrzeniu w domu okazało się, że mają odbarwienie. W sklepie byłem podejrzany o zniszczenie spodni i zamiast na miejscu wymienić towar na nowy, musiałem złożyć reklamację w ostatecznosci uznaną za zasadą...

Szybka i sprawna obsługa klienta.

Sklep bardzo przestrzenny, łatwo odnaleźć poszukiwany dział, czarna podłoga sprawiua wrażenie iż w sklepie jest ciemno, jednak nie przeszkadza to w niczym. Atmosfera przyjazna, pracownicy służą pomocą. Są mili i uprzejmi.

Ocena z dnia: 13.02.2020
Martes Sport Oddział

Szybka i sprawna obsługa klienta.

Czysto, miło, asortyment w dużym wyborze, ceny tez. Dużym plusem jest wprowadzenie w życie kas samoobsługowych.

Szybka obsługa klienta, cierpliwy personel.

Szybka obsługa klienta, cierpliwy personel. Panie bardzo miłe i uprzejme, bogaty asortyment, brak luk towarowych. Polecam.

Świetnie.

Świetnie.

Ocena z dnia: 15.01.2020

Wysoka kultura osobista, rzetelna obsługa.

Atmosfera na sklepie była przyjazna oraz miła, personel w stosunku zarówno do siebie jak i do klientów był życzliwy i miły. Nie zauważyłem żadnej niepokojącej sytuacji zarówno w dniu zakupu jak i dokonywania zwrotu towaru. Personel utrzymywał wysokie standardy obsługi.

Szybka i sprawna obsługa klienta.

Personel interesuje się każdym klientem, uprzejmie pyta w czym może pomóc oraz słuzy pomocą przez cały czas, jest przy tym życzliwy oraz uśmiechnięty. Każdy klient jest zauważany. Obsługa stara się nawiązywać kontakt z każdym. Konsultanci znają się na obsłudze klienta, mają wiedzę na temat obowiązujących trendów, mody i podpowiadają odpowiednie stylizacje.Są kompetentni, znają asortyment sklepu. Udzielają pomocy na każdym etapie.

Szybka obsługa klienta, cierpliwy personel.

Obsługa nawiązuje kontakt z każdym klientem, który wchodzi na teren sklepu. Personel jest przy tym życzliwy oraz uśmiechnięty. Każdy klient jest zauważany. Obsługa stara się nawiązywać kontakt z każdym . Od przekroczenia progu sklepu starają się słuzyć pomocą. Są zainteresowani klientami. Zachowują się przy tym życzliwie i z uśmiechem na twarzy.

Dobrze.

Dobrze.

Ocena z dnia: 03.11.2019
Tesco Inna forma kontaktu

Źle.

Źle.

Ocena z dnia: 03.11.2019
Chata Polska Inna forma kontaktu

Ok.

Ok.

Ocena z dnia: 03.11.2019
C&A Inna forma kontaktu

Dobrze.

Dobrze.

Ocena z dnia: 02.11.2019
Enea Inna forma kontaktu

Bardzo dobrze.

Bardzo dobrze.

Ocena z dnia: 01.11.2019
Żabka Inna forma kontaktu

Bardzo dobrze.

Bardzo dobrze.

Ocena z dnia: 31.10.2019
IKEA Inna forma kontaktu

Wysoka kultura osobista, rzetelna obsługa.

Zakupy podczas mojej wizyty w tym salonie były miłe, udane. W salonie jeden doradca, ale w miły i uprzejmy sposób obsługuje klientów na sali i przy kasie drugi pracownik równie uprzejmy. Sami proponują pomoc oraz fachowo doradzają na kazdym etapie sprzedaży. Pracownicy tego sklepu są otwarci ,mili w stosunku do klienta, służą pomocą ,doradzają, pozytywne nastawienie do klienta . W salonie czysto.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem