Opinie wystawione przez użytkownika: Henryk_41

Super obsług

Wczoraj byłem w sklepie NEONET w Lubawie i obsługa to dla mnie wielki szok. Tak jak przedstawiła ofertę laptopa, którego poszukiwałem nie miałem jeszcze do tej pory. Uważam, że pracownica to wielki fachowiec jak na kobietę przystało. Wszystko wie o proponowanych laptopach i potrafi przedstawić to w jasny i łatwo przyswajalny sposób dla laika jakim jestem. Superr i trzymać tak dalej dziewczyno.

Superancko

Jestem pod wrażeniem profesjonalnej obsługi w tym salonie. Pracownik, który mnie obsługiwał wykazał się dużym zasobem wiadomości na temat produktów, które proponuje ten operator. Miła i sympatyczna atmosfera od początku do końca wizyty sprawiła, że czułem się b. dobrze i szczerze polecam.

Po prostu SUPER

Uważam, że jakość obsługi i wiedza pracownika /zadbana bródka/ jest godna pochwały i polecania tej placówki klientom.

Kiepsko

Niestety, ale jakość obsługi pozostawia wiele do żyyczenia. Arogancja i opieszałość to domena pracowników tej lodziarni. Nie polecam.

Może być

Duży wybór i ceny do aprobaty. Miła i sympatyczna obsługa zarówno na sali sprzedaży jak i przy kasie. Polecam

Miło i sympatycznie

Jestem pod wrażeniem obsługi i fachowej porady w tym sklepie. Uważam, że pracownicy są bardzo przyjaźnie nastawieni do klienta i posiadają duży zasób wiadomości na temat konkretnego produktu. Gorąco polecam ten sklep i jego obsługę.

Długie kolejki

Niestety nie pierwszy raz bardzo długo oczekiwałem do obsługi w tej placówce. Gdyby nie pilna potrzeba skorzystania z obsługi w banku, na pewno nie korzystał bym z ich obsługi. Naprawdę nie poolecam.

SUUUPER

Miałem ostatnio okazję dokonać zakupu lodówki w tym sklepie. Jestem pod wrażeniem obsługi /chyba kierownik/ i wiadomości o produkcie przekazanych przez pracownika tego sklepu. Fachowe doradztwo i obsługa to domena tego sklepu. Gorąąąco poolecam.

Superancka obsługa

Bardzo miła i sympatyczna obsługa zarówno na sali sprzedaży jak i przy kasie.. Poolecam wszystkim

Superancko

Uważam, że jakość obsługi i ceny są bez zarzutów i dlatego na pewno ten sklep jest godny polecenia.

Po prostu SUPER

Z uwagi na awarię lodówki, byłem zmuszony dokonania zakupu nowego egzemplarza. Jestem bardzo zaskoczony miłą i sympatyczną obsługą w tym sklepie. Fachowa obsługa i duża wiedza pracownika na temat tego produktu wystawia bardzo dobrą notę dla całego personelu w tym sklepie. Gorąco polecam.

Po prostu SUPER HOTELIK jak na swoje gwiazdki

Byliśmy z żoną po raz drugi w tym hotelu z Grouponu i jesteśmy bardzo zadowoleni. Obsługa, zakwaterowanie oraz wyżywienie supeer. Dodatkowo była możliwość skorzystania z darmowego basenu /obok/ w GOS i R. Budynek typowy dla czasów PRL - u., ale wygodny i bez zarzutów. Polecamy

Super Atmosfera

Korzystając z chwili wolnego popołudnia wybraliśmy się z żoną na poszukiwanie dobrego, w dostępnej cenie obiadu. Swoje kroki skierowaliśmy do restauracji o wdzięcznej nazwie ATMOSFERA. Byliśmy już kiedyś w tym lokalu pod inną nazwą, ale także innym sposobem traktowania klientów. Nowa nazwa i chyba nowy właściciel widać dba o klientów i serwuje smaczne obiady składające się z 2 dań w atrakcyjnej i przystępnej cenie. Polecam ten lokal i zachęcam innych do korzystania z jego gościnnych progów.

Fachowa obsługa

Byłem zainteresowany kredytem i sprawdzając oferty wielu banków udałem się m. in. do tego banku. Pani, która mnie obsługiwała wykazała się moim zdaniem fachową wiedzą i zaangażowaniem podczas prezentacji oferty. Taka fachowa obsługa moim zdaniem powinna być w każdej tego typu placówce i to pracownik winien być dla klienta, a nie odwrotnie jak to ma się w wielu innych bankach. Tutaj dbają o klienta, a uśmiech na twarzy pracownika sprzyja zadowoleniu z wizyty.

Zakup z Groupona

Korzystając z bogatej oferty GROUPON wybraliśmy z żoną wyjazd 5 dniowy do tego hotelu. Wspaniała obsługa w recepcji, smakowite jedzenie przyrządzane przez szefa kuchni oraz miła i sympatyczna obsługa na stołówce sprawiły, że jesteśmy pod wrażeniem i na pewno w przyszłości skorzystamy z tego miejsca zakwaterowania. Możliwość skorzystania z darmowego /w cenie grouponu/ basenu oraz strefy SPA to dodatkowa wisienka na torcie. Gorąco polecamy.

Po prostu SUPER

Z uwagi na awarię wyeksploatowanej wiekiem lodówki zmuszony byłem kupić nową. Udałem się więc do jednego z wielu sklepu w mojej miejscowości. Duży wybór, atrakcyjne ceny i miła oraz sympatyczna obsługa sprawiły, a także fachowe doradztwo, sprawiły że wybrałem taki produkt o którym myślałem. Jestem bardzo zadowolony z wizyty i obsługi i na pewno będę polecał ten sklep moim znajomym.

Po prostu SUPER

Z uwagi na awarię wyeksploatowanej wiekiem lodówki zmuszony byłem kupić nową. Udałem się więc do jednego z wielu sklepu w mojej miejscowości. Duży wybór, atrakcyjne ceny i miła oraz sympatyczna obsługa sprawiły, a także fachowe doradztwo, sprawiły że wybrałem taki produkt o którym myślałem. Jestem bardzo zadowolony z wizyty i obsługi i na pewno będę polecał ten sklep moim znajomym.

Superancko

W ostatnim czasie wybrałem się na zakupy i moje kroki skierowałem do tego sklepu. Duży parking, a na nim wiele samochodów upewniło mnie, że jest tam dużo klientów i może być długa kolejka. Jestem bardzo mile zaskoczony bardzo krótkim czasem oczekiwania do kasy /otwarte 5 kas/ i szerokim asortymentem dostępnych produktów. Miła i sympatyczna obsługa oraz ciekawe promocje zachęcają do kolejnych odwiedzin i robienia tutaj zakupów. Polecam.

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie. Miła i sympatyczna obsługa. Pracownicy kompetentni i obeznani w temacie.

Ocena z dnia: 04.12.2018
OBI Inna forma kontaktu

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem