Opinie wystawione przez użytkownika: Henrykowski

Rewelacyjnie.

Bardzo dobrze jestem obsługiwany przez konsultanta.

Ocena z dnia: 21.02.2020
ERGO Hestia Inna forma kontaktu

Beznadziejna firma, nie polecam współpracy.

Absolutnie nie polecam kontaktu handlowego z tą firmą. Dokonywałem u nich trzykrotnie zakupów i zawsze wystąpił jakiś problem. Pierwszy raz to niezgodność wymiarów z opisem na aukcji, drugi raz czekałem ponad tydzień na przesyłkę bo czegoś tam zabrakło ( obiecywali jakieś wynagrodzenie za opóźnienie ale na obiecankach się skończyło) , szczytem wszystkiego był trzeci zakup , był to termometr z sondą który miał w opisie aukcji służyć między innymi do pomiaru temperatury w wędzarni, tak też został użyty lecz niestety po dwukrotnym użyciu termometr odmówił posłuszeństwa i odesłałem go z protokołem reklamacyjnym. Niestety reklamacja nie została uznana a powodem jest " użytkowanie niezgodne z przeznaczeniem", reasumujac kupiłem termometr który ma służyć do pomiaru temperatury w wędzarni ale nie mogę go tam włożyć bo instrukcja tego zabrania, taki oto towar sprzedaje ta firma.

Gratuluję personelu

bardzo miłe i uczynne podejście do klienta

Gratuluję personelu

Bardzo profesjonalne podejście do tematu jakim jest obsługa klienta, jeszcze raz gratuluje i polecam

miła obsługa

Podczas pobytu na innych stacjach paliwowych spotkałem się z nieco lepszą obsługą niż dzisiaj na stacji „CIRCLE K". Mimo że na tej stacji obsługa była bardzo uprzejma, nie dało się odczuć takiej życzliwości i sympatii jak na niektórych innych stacjach. Wypowiadane zdania i pytania wykonywane były przez pracownika jakby z automatu nic się przy tym nie uśmiechając. Polecanie produktów do dodatkowego zakupu zawęziło się tylko do jednej pozycji, a gdzie indziej byłem wprost zasypywany propozycjami dodatkowych produktów.

Profesjonalna i rzeczowa obsługa klienta.

Stacja, którą dzisiaj odwiedziłem jest lepsza od innych które odwiedziłem ostatnio głównie dzięki porządkowi i czystości panującej na niej, oraz bardzo miłemu i uprzejmemu personelowi. Na uwagę zasługuje też bogate zaopatrzenie w produkty spożywcze, napoje i szybkie gorące przekąski.

Bardzo dobrze.

Bardzo dobrze.

Ocena z dnia: 01.11.2019
Tesco Inna forma kontaktu

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie.

Ocena z dnia: 30.10.2019
CCC Inna forma kontaktu

Dobrze.

Dobrze.

Ocena z dnia: 29.10.2019
JYSK Inna forma kontaktu

Bardzo dobrze.

Bardzo dobrze.

Ocena z dnia: 29.10.2019
BYTOM Inna forma kontaktu

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie.

Ocena z dnia: 29.10.2019
Rossmann Inna forma kontaktu

Tak sobie.

totalny bałagan

Ocena z dnia: 28.10.2019
Biedronka Inna forma kontaktu

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie.

Ocena z dnia: 27.10.2019
PGNiG Inna forma kontaktu

Świetnie.

Świetnie.

Ocena z dnia: 26.10.2019
Aldi Inna forma kontaktu

Bardzo dobrze.

Bardzo dobrze.

Ocena z dnia: 25.10.2019
Bricomarche Inna forma kontaktu

Ok.

Ok.

Ocena z dnia: 25.10.2019
Castorama Inna forma kontaktu

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie.

Ocena z dnia: 24.10.2019
DECATHLON Inna forma kontaktu

Dobre jedzenie, dobra obsługa

Restauracja serwuje bardzo dobre jedzenie, porcje są wyjątkowo duże, niestety cena ich jest bardzo wysoka, danie "szefa kuchni" jest o 13 zł droższe niż to samo danie w restauracji tego samego właściciela ale w Rybniku na św. Józefa. Na wysokie uznanie zasługują krzesła w których bardzo wygodnie się siedzi oraz stoły idealnie dopasowane wysokością do krzeseł. Obsługa bardzo miła i uczynna, na dania nie trzeba długo czekać. W lokalu czysto, parking również posprzątany

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie.

Ocena z dnia: 22.10.2019
RTV EURO AGD Inna forma kontaktu

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem