Opinie wystawione przez użytkownika: Irena_100

Średnio

28 miałam operację żylaków w w/w szpitalu. Miałam znieczulenie w kręgosłup. Po operacji lezalam w osikanej pościeli bo nie bylo komu zmienić. Cały dzień bylam glodna ponieważ okazalo sie ze nie jestem zaprowiantowana. Po zdjeciu szwów na wizycie kontronej lekarz nie zdezynfekował ranek ani nie opatrzył mimo ze leciała krew.

Bardzo dobra

Zmieniłam mieszkanie i potrzebowałam internetu. W Multimedia dostalam bardzo dobrą ofertę . Wszystkie moje watpliwosci i pytania byly wyjaśnione konkretnie. Jedyną wadą były kolejki w salonie Multimedia.

Źle

Mam konto w tym banku ok. 3 lata. Pod koniec maja 2019 ubiegalam się o kredyt. Wplywy na konto były ciągłe. Na decyzję czekałam kilka godzin. Odmówiono mi kredytu. Nie podano przyczyny.

Suoer

Pod koniec maja 2019 ubiegalam się o kredyt w w/w banku. Byłam po operacji. Pracownica przyjechała do mnie do domu po resztę formalnosci. Na decyzję czekalam kilka minut. Kredyt otrzymałam. Jestem bardzo zadowolona.

Bardzo dobra

Kiedy remontowalam mieszkanie i potrzebowałam materiałów do malowania typu farby, pędzla i wałka otrzymalam fachową pomoc i doradztwo w wybirze koloru farby oraz jakosci wałka. I rzeczywiscie były to udane zakupy. Szeroki asortyment i fachowe rady.

Ocena z dnia: 16.04.2019
Castorama Inna forma kontaktu

Bardzo dobra

Ostatnio udalam sie do placówki Credit Agricole, aby sprawdzono dla mnie kredyt. Bylam bardzo dobrze i fachowo poinformowana o takiej mozliwosci. Pracownica poinfirmowala mnie jednak, abym przyszła w innym terminie i kredyt będzie korzystniejszy.

Bardzo dobra

Bardzo mila obsluga. Krotki czas oczekiwania w kokejce

Tak sobie

Tak sobie. Na plus:Wygląd miejsca obsługi. Na Minus: Wiedza i kompetencje personelu, zachowanie personelu, oferta,cena,asortyment, organizacja i czas obsługi.

Ocena z dnia: 18.01.2017
Plus GSM Inna forma kontaktu

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem