Opinie wystawione przez użytkownika: Iwona_839

Beznadzieja i totalny bałagan.

Beznadzieja i totalny bałagan. Pracownicy nie panują nad towarem wszędzie palety i kartony a w dodatku na około 40% produktów brak ceny. Pracownicy odsyłają do czytników.

Złe traktowanie przez konsultantów

Złe traktowanie przez konsultantów Orange nie załatwiają interwencji wydzwania się po kilka razy i zero reakcji !

Brak rozpatrzenia szkody w terminie

Porażka, czekam już drugi rok na rozpatrzenie szkody. Czy to jest firma która poważnie traktuje swoje obowiązki? Nie polecam !!!!!!

Brudna podłoga , brak cen

Na wejściu brudna podłoga, cen brak jak mam wiedzieć ile zapłacić jak nie wiem ile co kosztuje. Dużo towaru stoi pod inną ceną.

Poziom obsługi reklamacji fatalny ,

Poziom obsługi reklamacji fatalny ,przekraczany czas na rozpatrzenie reklamacji nie 14 dni roboczych a ponad 20 to norma i BOK twierdzi że jest OK . Pralka reklamowana już 5 razy na to samo uszkodzenie ,serwis chyba tylko pieczątki stawia i oddaje nie naprawiony . Prośba o zwrot gotówki w ramach rękojmi przez BOK jak grochem o ścianę , na maile nie odpowiadają.

Wprowadzają klientów w błąd

Wprowadzają klientów w błąd , niestety i to prawda co innego w gazetkach co innego w rzeczywistości . a najgorsze ze odsyłają do regulaminów . Wybaczcie ale kto czyta przed zakupami regulaminy . :-D Chyba że promują akcje Cala Polska czyta :-D

Promocje to jedno wielkie krętactwo

Promocje to jedno wielkie krętactwo. Produkty reklamowane jako promowane po prostu nie istnieją. Nikt z obsługi o żadnych promocjach na wskazane towary nie słyszał. Przykład: płyn Silan. Miał być po 7.99 niestety to tylko promocja medialna (opinia zmoderowana z uwagi na treść)

Zła atmosfera

Bardzo niepokoi mnie atmosfera w sklepie .Często robię tam zakupy bo do tej pory znajdowałam tam wszystko czego potrzebuję. W tym sklepie jestem prawie codziennie bo takie mam potrzeby. Niestety jakość usług ,brak towaru w półkach ,bałagan i brak organizacji /brak odpowiedniej ilości personelu/działają na nie korzyść tej placówki.

Brak promocyjnego towaru

Wielka promocja w sklepach biedronka a towar który jest objęty promocja nie jest dostarczany do sklepu.

Lekceważenie klientów

Dotyczy lekceważenia klientów - w najbardziej obleganych godzinach czynna 1 kasa, kasjerka dzwoni po kogoś z obsługi do drugiej kasy - nikt nie reaguje.(kas jest 6) Zakupy trwają 3 minuty a oczekiwanie w kolejce 25 minut.(w kolejce około 20 osób) Jest to śmieszne - obsługa klienta i rozładowanie kolejki powinno być priorytetem a sprzątanie na sklepie , rozkładanie towaru i flirtowanie z ochroniarzem w dalszej kolejności.

Ceny towarów niezgodne

Bardzo często cena towaru na regałach nie jest równa cenie przy kasie.

Kręcenie z promocjami!

Kręcenie z promocjami! Produkty przy kasie mają inną cenę! (opinia zmoderowana z uwagi na treść)

Promocje, które najczęściej nie działają

Promocje, które najczęściej nie działają w pierwszy dzień, to już norma. Kilka reklamacji klientów i dopiero, ktoś zgłasza problem .Mam wrażenie, że chodzi o fakt, niesprawdzania paragonów na miejscu. Człowiek dojedzie do domu i dopiero jest zdziwiony

Bardzo duży minus!!!!- Promocje

Bardzo duży minus!!!! kolejny raz dałam się naciąć na pseudo promocje!!!! Robią promocje czegoś cena jest przy całości ale co małym drukiem wybrane smaki....okay ....tyle, że na półce dawno nie ma tych smaków ... a cena wyraźnie umieszczono....np. deserki Bobovita ....przy kasie promocja nie naliczona....bo co Bobovita rożne smaki owszem...ale nie to owoce z warzywami których tubek dawno nie ma!!!a cena normalnie przy tubkach z samymi owocami...to jakieś nieporozumienie!!!!!! raczej jestem z tych co uważnie się wczytuje w promocje...itd. ale nie raz na 10x nabiorę się... bardzo nie fair!!!

Zawyżane Ceny

To chyba żart. Borówka amerykańska 125 gr kosztuje ponad 6 zł. Na rynku świeża 100 gr 2 złote. JAK ktoś robi większe zakupy to się nie zorientuje.

Bardzo niemiła obsługa

Bardzo niemiła obsługa (Ukrainka) Pani zawyża ceny pieczywa ,a po zwróceniu uwagi nie usłyszałam przepraszam. Rzuciła mi 30 groszy/powinna zwrócić 40 groszy.

Jestem oburzona zachowaniem kierowniczki sklepu.

Jestem oburzona zachowaniem kierowniczki sklepu. Wróciłam do sklepu, ponieważ kupiłam masło, które miało być w cenie 3,33zl przy zakupie 3 sztuk. Promocja nie naliczyła się na paragonie. Chcąc wyjaśnić sytuację próbowałam podejść z kierowniczką do lodówki. Podejście nie było takie proste, ponieważ pani gdzieś znikała kompletnie mnie lekceważąc. Pokazuje jej, że jest kartka kup 3 zapłać 3,33 zł za sztukę i tak też zrobiłam. Kierowniczka twierdzi, że ta kartka dotyczy masła, którego już nie ma. Ale innej ceny tam nie było! Pusty karton po ponoć właściwym maśle nawet nie był opisany jaka to firma żeby mogło mi to dać do myślenia. Moim zdaniem jest to celowy chwyt sprzedażowy! Celowe wprowadzanie klienta w błąd! Próbując wywalczyć swoje mówię do Pani kierownik, że nie podoba mi się ta sytuacja....i tu już widzę jej plecy ! Kompletne lekceważenie i brak szacunku dla klienta. Dogoniłam ją i kontynuuje to co miałam do powiedzenia. Żądam zwrotu różnicy w cenie ponieważ nie ma innej ceny tego produktu. Wtedy usłyszałam, że po to są czytniki cen na sklepie żeby sobie sprawdzić ile co kosztuje, że nie wszędzie muszą być ceny. Kompletnie się z tym nie zgadzam! Tym bardziej jeśli mówimy o promocji za zakup 3 produktów niby jak czytnik ma mi pokazać właściwą cenę? Jest mi przykro, że tak zostałam potraktowana w sklepie, w którym robię zakupy bardzo często. Ale to się zmieni to były moje ostatnie zakupy w tym miejscu.

Nie uprzejma obsługa

Moja opinia dotyczy Pani sprzedawczyni, która była bardzo nieuprzejma dla mnie i męża - chyba dlatego, że dużo kupowaliśmy? Nie usłyszeliśmy nawet słowa dziękuję/do widzenia/cokolwiek. Nie polecam

Masakra.

Masakra. Niby lider na rynku, co chwila otwierają nowy sklep , a nie można kupić zwykłej czarnej herbaty liściastej. Same ekspresowe lub zielone smakowe. Żenada

Sprzedajecie nieświeże mięso.

Sprzedajecie nieświeże mięso. W dniu dzisiejszym łopatka wieprzowa po prostu była śmierdząca. Zdarza się to nie pierwszy raz. Wszystkim, którzy u was kupują produkty mięsne będę odradzała zakupów.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem